Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hadi canim bende 20 gibi ordaydim 5 gun kaldim hatta turkiyeyi ozledim diye genelde bizim umreciler yesil isigin altinda oturur ya oraya gidip turk umrecilerle tanistim falan memleket hasretinden:KK9::KK9::KK9:belkide karsilastik kim bilir :44::44:medine mekkeye gore daha rahattir ne de olsa ensarin sehri peygamber efendimiz orda:KK16::KK16::KK16:

canim ama ben ilk medineye gittim ondan sonra mekkeye gelmistim :) ayy evet yaa yesil isik kabenin kapisinin tam karsisi hep kapiyi ve hacerul esvedi gorebilecegim yere oturuyodum ayy cok fena oldum ya ama ben cok ozledim cook :KK43:( peki bisi sorcam sen istedigin zaman gidemiyomusun cok mu uzak yoksa size sinirlama falan var mi ? ben yakin olsam bos oldugum heran orda alirdim ilk nefesimi herhalde :)

kizlar bende iftara davetliyim bizim iftar 6:30 oluyor da :KK52::KK52:sicaktan pistik zaten neyse yarin gorusuruz :KK54::KK54::KK54::KK54:

geçmiyor gun bitmek bilmedi yahu :KK17:

kızlarr ne alemdesin pek giremedim ben nete bugünn..çıkış saatimde geldi bugün hiç vakit geçmedi yaaaa...şimdi akşam ne yemek yapsam die düşünüyorum :KK43: aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş hoşgelmişlerrrrr...

ebebruli ne alemdesin canımm varmı gelişme.bugün 16.günüm akşam kesin halvet yaparım :) arada kasıklarıma sancı giriyor gögüslerim hafif dolgunlaştı ama agrı yok.tek bişi fark ettim yaa yuvarlak renkli bölüm varya o böle su toplamış gibi şiş duruyor :KK70: anlam veremedim yaw.

evt kızlar bugun banamı geçmedi dicektim ama sizede geçmemiş...
ben 1 saat daha burdayımm..çıkalım bian önce yapalım yemeklerimizi açalım orucumuzu..

kızlarr ne alemdesin pek giremedim ben nete bugünn..çıkış saatimde geldi bugün hiç vakit geçmedi yaaaa...şimdi akşam ne yemek yapsam die düşünüyorum :KK43: aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş hoşgelmişlerrrrr...

ebebruli ne alemdesin canımm varmı gelişme.bugün 16.günüm akşam kesin halvet yaparım :) arada kasıklarıma sancı giriyor gögüslerim hafif dolgunlaştı ama agrı yok.tek bişi fark ettim yaa yuvarlak renkli bölüm varya o böle su toplamış gibi şiş duruyor :KK70: anlam veremedim yaw.

canımmmm hiç bir durum yok kız öyle bakınıyorum :KK1:inş.sende vardır birşeyler benim bu ay yok umudum:KK49:

X