Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Feministic, adetinden önce 2 gun veya benimkisi gibi 5 gun süren lekelenmeleri saymiyormusu, benim 5 inde lekelenme olup 10 unda kanama baslmisti. Doktor son adet tarihimin kesinlikle ayin10 u olduğunu söyledi.. Digerleri sayılmazmis..

teşkkürler canım cevabın icin . valla geççmiyor günlerrr

haklısın her adet donemıne yakın vucudumuz karıncalanır zaman bır turlu gecmek bılmez umudumuz kırmızıların gelmemesı yonunde ama kısmet nasıp ıstemeyenlerın nasıl oluyor sasıyorum bazen bız cok kafaya takıyoruz vucut etkılenıyor halıyle bı sekılde engellenıyor gebelıgımız akısına bırakmak gerek ama nerdeee :KK31:

arkadaslar merhaba,
yrdım ederseniz cooook sevinirm

yaklasık 2 yıldır bebek istyorum, bir dıs gebeliğim var. bu ay da biraz umutluydum acıkcası, göğülerim hassaslastı falan die, geçti şimdi ama neyse. benim asıl sorum adetten once gelen lekelenmeleri adet baslangıcı sayıyorr muyuz??

ben 28 mayıs'ta regl olmustum daha sonra 26 haziran'da lekelenmem basladı ve 28 haziranda ancak tam adetim basladı.

şimdi benim son adet trihimin baslangıcı lekelerin basladıgı 26 haziran mı, yoksa kanamanın basladıgı 28 haziran mı?

eger 26 kabul ediliyosa buun günüm geçmiş ve ben adet olmamıs oluyorum, hemen bi eczaneye gdip test alayım o zaman. ama 28'iyse hiç umutlanmayayım

bi akıl verin lütfen, sürekli negatif görmekten test yapmaya korkar oldum, ondan bu telaşım, yoksa biliyorrum yap testini kafn rahatlasın die dusunenleriniz olacaktır.

ne dersiniz??

bence 28 i dir senin sat ın

Kızlar ben de anaokullarında İngilizce öğretmenliği yapıyorum. İki ayrı okuldayim. Ayrıca cocuk yoga eğitmeniyim. Spor salonlarında ve anaokullarında cocuklara yoga yaptırıyorum. İstanbulda Kilyosa yakın oturuyorum

ne keyifli bir işin varmış ne güzel

buharlaşıcam neredeyse sok sıcak:KK31::KK31:
size bişiy sölicem inanamıcaksınız ama bunu paylaşmak istiyorum; biz antalyalılar kışın üşürüz donarız hatta :KK9: çünkü evlerimizde kalorifer (doğal gaz vss ) olmadığından klimayla yada eletkrikli sobalarla ısınmaya çalışırız bi tarafımız ısınırken öbür tarafımız donarrrrrr :KK52: ama yazında hemen hemen her yerde cayır cayır çalışan klimalar vardır, evde işte otobüste cafelerin teraslarında falan soğuk su atıcı şeyler aklınıza gelebilcek heryerde, o yüzden kendimizi sık sık atabileceğimiz soğuk bi yerler muhakkak vardır...hatta ben işyerinde şu tepemdeki klimadan o kadar muzdaribimki 18 derecede ve sürekli açık hasta ediyo beni hep :2: bu sene doğal gaz geliyimişşş öyle diyolar bakalım göreceğikkkk :KK9:

hepinize cok teşekkürler cevaplar için, e ben bekliyorum o zaman biraz daha :18: hepimizin bekleyişleri mutlu bitsin inşaallah

bende istanbul üsküdar
istanbul canımm

ohhh aynen valla doğrusak birer bebiş baksak mis mis
bende kamudayım. kpss ile atandımda bazen ağır geliyor.... şimdi tek dileğim var bebiş gelsin ve bende 2 yıl ücretsiz izin alayım. ev hayatını merak ediyorum. liseden beri ya stajdayım yada işte:KK9:.

oleyyy çok şanslısınız o zaman siz doğalgaz bir nimet:))
size bişiy sölicem inanamıcaksınız ama bunu paylaşmak istiyorum; biz antalyalılar kışın üşürüz donarız hatta :KK9: çünkü evlerimizde kalorifer (doğal gaz vss ) olmadığından klimayla yada eletkrikli sobalarla ısınmaya çalışırız bi tarafımız ısınırken öbür tarafımız donarrrrrr :KK52: ama yazında hemen hemen her yerde cayır cayır çalışan klimalar vardır, evde işte otobüste cafelerin teraslarında falan soğuk su atıcı şeyler aklınıza gelebilcek heryerde, o yüzden kendimizi sık sık atabileceğimiz soğuk bi yerler muhakkak vardır...hatta ben işyerinde şu tepemdeki klimadan o kadar muzdaribimki 18 derecede ve sürekli açık hasta ediyo beni hep :2: bu sene doğal gaz geliyimişşş öyle diyolar bakalım göreceğikkkk :KK9:

bende istanbuldayım malesef. kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Eşimde bende özeldeyiz. Bende küçük şehirde yaşamak çokk isterdim. Sevmiyorum istanbulu.:KK53::KK53:

antalyada kışın üşüme olayını duymuştum eğitime gelmişti arkdaşlar oraya da kışın donmuşlar orda doğalgaz geliyorsa süper valla

amanın amanın, bu da iyiymiş yani :KK37: tatlişkom taaaaa antalyalar damısın sen yawwwwww:KK52:

bende istanbuldayım malesef. kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Eşimde bende özeldeyiz. Bende küçük şehirde yaşamak çokk isterdim. Sevmiyorum istanbulu.:KK53::KK53:
istanbulu çooooookk seviyorum ama sanırım ben de orada yaşamak istemezdim, belki 3 5 gün alışveriş için ama o kadar.. iş hayatı koşuşturmanın içerisinde gerçekten zor bir şehir.. güzelliklerine lafım yok tabiii harika yerler var ama bizim şehrimizde de kendine göre bi manzara var :KK9: ulaşım rahat, tatil imkanı 4 mevsim olan bi yer, en önemliside ailem ve eşimin ailesi burada.. o yüzden başka bi yerde yaşama fikri hiç oluşmadı kafamızda Başka bi yerde yaşama seçeneği olsaydı 2. olarak izmiri seçerdim sanırım oraya da bayılıyorummmm :KK9:

Hayırlı olsun hepimize..

yaş:29---denemede üçüncü ayımız. bat temmuzun 30'u ama sanki bu ayda yandı bizim.---ağustos 30 diyelim en basiti.

Son düzenleme:
istanbulu çooooookk seviyorum ama sanırım ben de orada yaşamak istemezdim, belki 3 5 gün alışveriş için ama o kadar.. iş hayatı koşuşturmanın içerisinde gerçekten zor bir şehir.. güzelliklerine lafım yok tabiii harika yerler var ama bizim şehrimizde de kendine göre bi manzara var :KK9: ulaşım rahat, tatil imkanı 4 mevsim olan bi yer, en önemliside ailem ve eşimin ailesi burada.. o yüzden başka bi yerde yaşama fikri hiç oluşmadı kafamızda Başka bi yerde yaşama seçeneği olsaydı 2. olarak izmiri seçerdim sanırım oraya da bayılıyorummmm :KK9:

sen sıcağı seviyorsun heralde benim dayımlarda antalyadalar 1 yaz gitmiştim nefes alınmıyordu sıcaktan

antalyada kışın üşüme olayını duymuştum eğitime gelmişti arkdaşlar oraya da kışın donmuşlar orda doğalgaz geliyorsa süper valla
canım öyle böyle değillll donuyoruz vallaaa, şu halimize kimsecikler inanmıyor, doğalgaz isteriz diyoruz ne gerek var diyorlar öyle amaa.. mesela ben bebek olursa kaloriferi doğalgaz gelsin gelmesin taktırmayı düşünüyorum ( yerleri varda işe yaramıyo diye söktürmüştüm) mazotla ısıtırız diye düşünüyorum evi o da çook pahalı oluyor ama klima çok kurutuyor bebek için zararlı.. doğal gaz bizim o tarafa bu kış gelirse süper olur zaten.. Aman doğalgazından da geçtim bi anda bebiş gelsin yeterrrrr :KK9:

X