Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

iyidir dadlumm senn nasilsin :KK1:
bende iyiyim bitanemm
günaydın kuzum nasıl olalım iç güveysinden hallice :KK9:
ohhh maşallah
haklısın burcum sağol varol

iyiyiz canım sen nasılsın
bende çok şükür kuzummm
tatlım bence gayet iyi zamanlarda denemişsin umuyorum hayırlısı olur ve ilk seferden tutturursunuz.. bize de haber ver tamammı? günaydın canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :)canım ne diyeceğimi bilmiyorum inan.. sana ne desem, kendim uygulayamadığım kendime anlatamadığım şeyler olacak.. o yüzden susuyorum.. seni seviyorum :KK16: yeni ay yeni umut olsun kuzucuğummmmmmmmmmmmcanım benim iyiyiz sen nassın? benm hala regl olamadım 9. gün.. bu nee yaaaaaa :KK53: isyandayımmmmm :KK53:
anammm ne bu ya bende olmadım daha ilaç geciktirdi herhalde neyse tatilden sonra olak dimi
nabersiniz fıstık ezmeleri,krokanlı pastalar, çilekli turtalar :KK52::KK52:
yarın tatil çok mutluyummmm haber vereyim dedim varmı başka benim gibi tatili olan bakimm:KK55:

offff offff olsada yesek kızzzz olmamı bende tatile gidiyorum 10 eylülde burdayım kısmetse :KK1:

kızlar ilk kırmızıyı peçetede gördüm :KK43:((( olmadı bu ayda :KK43:((( tam 10 ay oldu kızlar ekimin sonunda tam bi sne olcak ve ben hiç bir zaman hiç bi korunma yöntemide kullanmadım evlendğimden beri... doktorhiç bişey yok diyo ama bi seneden sonra normal değil diyolar 2 ay kaldı bir sene olmasına ne yapcam ben yaaaa :KK43:((((((

off canım ya hemen kötüyü düşünme olur inşallah bak sen gitmiştin dr a bişey yok demişti dr birde adetin 3.günü git bakalım

nabersiniz fıstık ezmeleri,krokanlı pastalar, çilekli turtalar :KK52::KK52:
yarın tatil çok mutluyummmm haber vereyim dedim varmı başka benim gibi tatili olan bakimm:KK55:

sadece yarın tatil.cuma mesai yine:KK6::KK6:

selam canlarr ya niye böyleyiz biz bu aralar herkes dökülüyo ya .aeangin canım böyle karamsar başlama daha 1 sene olmamış ki olsun bi de bir sorununuz yokmuş Allah nasip edecek inşallah yola devam sen adetin boyunca biraz kafanı toparla sakinleş ve biter bitmez çokta gün hesabı yapmadan çalışmalaara başlarsınız .Ben de adertolacam gibi 6 gün sonra blirtiler başladı bn şimdiden kndimi hazırlıyoom:KK37:
canım sen bize bakıp da olumsuzu düşünme inşallah olumlu güzel sonucu sende alırız:KK76:

Selam kızlar, benim de 31 ine kadar beklemem gerekiyordu dün başlayan kahvelerden sonra bugün hoşgeldin kırmızılar :KK43:

haydaa sende mi neyse topluca eylüle kaldık desenize :KK53:

kızlar ilk kırmızıyı peçetede gördüm :KK43:((( olmadı bu ayda :KK43:((( tam 10 ay oldu kızlar ekimin sonunda tam bi sne olcak ve ben hiç bir zaman hiç bi korunma yöntemide kullanmadım evlendğimden beri... doktorhiç bişey yok diyo ama bi seneden sonra normal değil diyolar 2 ay kaldı bir sene olmasına ne yapcam ben yaaaa :KK43:((((((

kuzummm :KK43:( canini sikma tatlim napalim rabbim hayirlisini versin insallah :) benim 1 sene oldu ne yani normal degilmi bu :KK43:((

Oyyy sabah sabah canım nasıl pasta çekti yaaa offff hep senin yüzündenn papillaaaa:KK52:Ne zaman çıkıyosunuz yola bakimm bide yolculuk nereye :KK16:canım yaa daha bi yyıl bile olmamış ben geçen gün sağlık ocağındaki doktora gittim bişi için lafı geçti tüp bebek yaptırıcaz dedim artık eşimle karra verdik adam güldü hem daha çok erken hemde çok gençsiniz dedi halbuki yaşım 29 ne genci :))18 ay dan sonra anca anca dedi doktor şaştım kaldım rahat olucaksınız dedi bide gerçekten şöyle düşün rabbim hayırlısını verecekse versin ben hep öyle isterim sağlıksız hayırsız bir evlat olacaksa ben çocuksuz kalmaya razıyım o yüzden rabbine sığın ona gven o biliyor zamanını:KK16: Hem senin daha oooooooooooo bir yıl bile olmamış sen düşün yani sakın kafana takmaaa:KK16:
hehehe sen başlattın sen başlattın :KK9: tatlı konusunda hayal gücüm çok geniş bebeyimmmmm ççok üretken olabiliyorumm :KK60: rotaaaa ;çeşme bodrum izmir marmariss gidebildiğimiz kadar gitmekkk :KK55: sen cuma günü çalışıyomusun 10 eylülde dönücem ben
evet canım bende gittim eşimde gitti ve ikimizinde hiç bişeyi yok hatta ben içim rahat olsun diye bu ay bi kere daha gittim doktora yine muayene etti ve hiç bişey olmadığını söyledi hatta belki şuan gebe bile olabilirsin dedi ama yok işte bi test daha istedi benden kan tahlili yaptı sonuçla beraber adetin üçüncü günü gel dedi bakalım giidebilirsem gitçem inşallah
tatlım yaa takma kafana bak yolundaymış herşey lütfen stes yapma, inan bana olcağı varsada oldurmuyoruz bu şekilde.. inşallah daha çok beklemeden gelıcek meleğin :KK19:
noluyoo yaaaa kiskandim hih :KK43::KK43:
kıskanma bebeyimm :KK19: kaymaklı dondurmalı profiterol, nutellalı waffle, tahin cevizli kurabiyeeemmmm :KK16:

hehehe sen başlattın sen başlattın :KK9: tatlı konusunda hayal gücüm çok geniş bebeyimmmmm ççok üretken olabiliyorumm :KK60: rotaaaa ;çeşme bodrum izmir marmariss gidebildiğimiz kadar gitmekkk :KK55: sen cuma günü çalışıyomusun 10 eylülde dönücem bentatlım yaa takma kafana bak yolundaymış herşey lütfen stes yapma, inan bana olcağı varsada oldurmuyoruz bu şekilde.. inşallah daha çok beklemeden gelıcek meleğin :KK19: kıskanma bebeyimm :KK19: kaymaklı dondurmalı profiterol, nutellalı waffle, tahin cevizli kurabiyeeemmmm :KK16:

mmmmmmmmmm sizde benim heyyseyimsiniz yidim yuttum hammm yaptim hepicinizi :KK16:

Evet malesef bende cumayı nasıl hüplesem diye düşünüyorum valla:KK52:
off canım ya hemen kötüyü düşünme olur inşallah bak sen gitmiştin dr a bişey yok demişti dr birde adetin 3.günü git bakalım

Canım sen bize bakıp da olumsuzu düşünme inşallah olumlu güzel sonucu sende alırız:KK76:

Haydaa sende mi neyse topluca eylüle kaldık desenize :KK53:

Son düzenleme:
Valla yesekk yani süper bencede:))
ohh herkes tatile bende 8 i akşamı atlarıs arabaya yihuuuu nerde akşam başka yerde sabah bakalım bu sene neler bekliyor bizi tatilde biz eşimle çok acaip tatil anlayışımız var kafamız uyuşuyo gece yarısı uyanıp atlıyos arabaya hooooppppp enfes bi koydayız mesela ay yüzümüze vuruyoo yakamoz mis gibi deniz şırıl şırıl sabah güneşiyle hop denize bu sene çadır kurcaz inşallah ama bakalımm
bende iyiyim bitanemm

ohhh maşallah

bende çok şükür kuzummm

anammm ne bu ya bende olmadım daha ilaç geciktirdi herhalde neyse tatilden sonra olak dimi

offff offff olsada yesek kızzzz olmamı bende tatile gidiyorum 10 eylülde burdayım kısmetse :KK1:

ooo baya gezilecek desene biizim gibi bizde muğladan başlarız artık nereye giderse yol sen gelcen biz gitçez bebiş yaa:KK16:
hehehe sen başlattın sen başlattın :KK9: Tatlı konusunda hayal gücüm çok geniş bebeyimmmmm ççok üretken olabiliyorumm :KK60: Rotaaaa ;çeşme bodrum izmir marmariss gidebildiğimiz kadar gitmekkk :KK55: Sen cuma günü çalışıyomusun 10 eylülde dönücem bentatlım yaa takma kafana bak yolundaymış herşey lütfen stes yapma, inan bana olcağı varsada oldurmuyoruz bu şekilde.. Inşallah daha çok beklemeden gelıcek meleğin :KK19: Kıskanma bebeyimm :KK19: Kaymaklı dondurmalı profiterol, nutellalı waffle, tahin cevizli kurabiyeeemmmm :KK16:

yalnız mııı asıl yalnız benim bak bi başımayımm yazıyom ha bire:KK52:
anaaaammm yalniz godunuz beni buralarda nerelere gidem ben oyyyy anam oyyyyy :KK1::KK1::KK1:

canım sen bize bakıp da olumsuzu düşünme inşallah olumlu güzel sonucu sende alırız:KK76:

inşallah tekrar izin alabilirsem gitcem canım aksatmak istemiyorum artık eşimlede konuştum olmazsa artık aşılama yaptırcam kızlar

Valla yesekk yani süper bencede:))
ohh herkes tatile bende 8 i akşamı atlarıs arabaya yihuuuu nerde akşam başka yerde sabah bakalım bu sene neler bekliyor bizi tatilde biz eşimle çok acaip tatil anlayışımız var kafamız uyuşuyo gece yarısı uyanıp atlıyos arabaya hooooppppp enfes bi koydayız mesela ay yüzümüze vuruyoo yakamoz mis gibi deniz şırıl şırıl sabah güneşiyle hop denize bu sene çadır kurcaz inşallah ama bakalımm

ooo baya gezilecek desene biizim gibi bizde muğladan başlarız artık nereye giderse yol sen gelcen biz gitçez bebiş yaa:KK16:

yalnız mııı asıl yalnız benim bak bi başımayımm yazıyom ha bire:KK52:

heee yalnizdim valla kimseler gelmeyincede baska topicleri okudum :))

hehehe sen başlattın sen başlattın :KK9: tatlı konusunda hayal gücüm çok geniş bebeyimmmmm ççok üretken olabiliyorumm :KK60: rotaaaa ;çeşme bodrum izmir marmariss gidebildiğimiz kadar gitmekkk :KK55: sen cuma günü çalışıyomusun 10 eylülde dönücem bentatlım yaa takma kafana bak yolundaymış herşey lütfen stes yapma, inan bana olcağı varsada oldurmuyoruz bu şekilde.. inşallah daha çok beklemeden gelıcek meleğin :KK19: kıskanma bebeyimm :KK19: kaymaklı dondurmalı profiterol, nutellalı waffle, tahin cevizli kurabiyeeemmmm :KK16:

inşallah bekletmez tatlım inşallah dediğim gibi eşimle konuştum olmazsa aşılama yaptırcam

bıdırık iyidirr annesii, görnce daha da rahat eder için :KK16: evet stres çok önemli bi faktör bununla mücadele etmek gerek, zaten tüm hastalıkların illetlerin başıda psikolojik ve stres değil mi.. hayırlısı tatlım umuyorum ardarda güzel haberler gelir :KK49: :KK49: :KK49:

Evet canim herseyin basi stres dedigin gibi.. İyi dusunelim iyi olsun derler ya valla dogru

eylülde iyi haber vermek için sıraya gireriz inşallah :) Ben bu akşam klomene başlıyorum, hayırlı uğurlu olsun...

X