Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

pöffffffffff ya pöffffffffffff :KK47: inş süpriz olur da gelir meleğin:emir_bebek: umudum var:KK49: umutsuz hayat geçmiyor bacım:KK1:

pöööööööööööööfffffffffffff :KK47: ama bu aydan çıkan dersimiz kızlar , kocamız ne kadar kaşınırsa kaşınsın yumoş döneminde asla tahriklere kapılmayıp kavga etmeyeceğiz değilmi :KK9:

ayy sorma cnm ya şişiyoor ağrı yapıyor kan verdim çıkmadı daha sonucum sen nasılsın kuzumm :KK16:

Allah Allah neden acaba reglin yaklaştı mı genelde hmişlşk belirtisi dde olabiliryo dye biliyom (inşallah)

Bn de bi enfeksiyon atlatmak üzereyim canım yaklaşık 10 gündür kasıklarımda ve belimde sancı vardı hmişliğe yoruyodm bn neredeyse emindim 3 - 4 gün önce idrar yaparkn ağrı oldu korktum dr a gittim .tahlileerde bişey yok ,tamiz çıktı.Ultrasn çekildim msane de az bi enfksyn var dedi dktoru m önmli diiil dedi ve yumurtlaıklarımın hareketine bağlı olarak ağrı olabileceğini syledi .Allak bullak oldum valla İnşallah bu ya bebiş gelir dünü deperlendirdik beklmedeyim :106:

hooşgeldin topğimizn hamişi :KK42:nasılsın bakalım

hooşbulduuuuuuum cnm bnm :KK16:

dün gece hastanedeydim,bayramdan buyana 1500 km yol yaptık yorgun düştüm grip oldum , samsunun hawası yaramadı :KK14:, ağrım çok olunca serum werdiler de gözümü açabildim :KK52:

bgün dahaa iyiyiiimm çok şükür :KK37:

sizler nasılsınız bakalımmmmmmmm :KK16::KK16:

Allah Allah neden acaba reglin yaklaştı mı genelde hmişlşk belirtisi dde olabiliryo dye biliyom (inşallah)

Bn de bi enfeksiyon atlatmak üzereyim canım yaklaşık 10 gündür kasıklarımda ve belimde sancı vardı hmişliğe yoruyodm bn neredeyse emindim 3 - 4 gün önce idrar yaparkn ağrı oldu korktum dr a gittim .tahlileerde bişey yok ,tamiz çıktı.Ultrasn çekildim msane de az bi enfksyn var dedi dktoru m önmli diiil dedi ve yumurtlaıklarımın hareketine bağlı olarak ağrı olabileceğini syledi .Allak bullak oldum valla İnşallah bu ya bebiş gelir dünü deperlendirdik beklmedeyim :106:

bugun yarın olurum regli cnm 1 aydır hep böyle şişiyordu ağrımaya başladı artık ayaklarımı sürerek yürüyorum bakalım filimmde birşey çıkmadı kan verdim ne çıkacak aman dikkat et cnm üşütme ayaklarını Allah ım yardımcın olsun.inş.bekletmeden gelir bebişin :KK49:

hooşbulduuuuuuum cnm bnm :KK16:

dün gece hastanedeydim,bayramdan buyana 1500 km yol yaptık yorgun düştüm grip oldum , samsunun hawası yaramadı :KK14:, ağrım çok olunca serum werdiler de gözümü açabildim :KK52:

bgün dahaa iyiyiiimm çok şükür :KK37:

sizler nasılsınız bakalımmmmmmmm :KK16::KK16:
geçmiş olsun canım ya kendine dikkat et bak biiz ne taklalar atıyoz hamile kalabilmek için sana ALLAH nasip etmiş kndine de ona da iyi bak annesii:KK16:

bugun yarın olurum regli cnm 1 aydır hep böyle şişiyordu ağrımaya başladı artık ayaklarımı sürerek yürüyorum bakalım filimmde birşey çıkmadı kan verdim ne çıkacak aman dikkat et cnm üşütme ayaklarını Allah ım yardımcın olsun.inş.bekletmeden gelir bebişin :KK49:

inşallah br sorun çıkmaz cnm da güzelhberi verrisin bizlere .Amiin inşallah bekletmez sıpacıklar

geçmiş olsun canım ya kendine dikkat et bak biiz ne taklalar atıyoz hamile kalabilmek için sana ALLAH nasip etmiş kndine de ona da iyi bak annesii:KK16:

bakmazmıyımm teyzesiii :KK16::KK16: mecbur olmadıkca ewden çıkmıyorum yatıyorum :KK17:iş güç yapmıyorumm bilee

ALLAH sana we dileyen tüüümmm arkadaşlarımaa en yakın zamanda nasip etsin inşş :KK16:

TATLIMM BENİM KENDİ TOPİKİMDE BURSALI ARKADAŞIM VAR DOKTORU DA VAR MEMNUNDA YALNIZ BİRAZ PAHALI SANIRIM ONUNKİSİ İSTERSEN SORARRIM HANGİ DOKTORMUŞ DİYE
betulcumm o zaman benim yeni bat 20 eylul insallah bu sefer olmaz :))
aengin saol tatlim umarim buyuklerin dedigi dogrudurda onumuzdeki ay hamis kaliriz :)
buarada ben hala iyi bir doktor bulamadim yaa bursali olan yok mu sole iyi bir doktor onerebilecek diger topiclere baktim ama bulamadim :KK43:(( fatmacim sen kime gidiyodun jale gurluler var acibademde sanirim biliyo musun nasil bir doktor oldugunu ??

TATLIMMMMM PAPİLLL NAPIYON ANNEM DEMEKKİ SEN TATİLE GİDİYOSUN HADİ HADİ SEN GİTTE GELİNCE BEN GİDİCEM İNŞALLAH SENİ BEKLEYEREK GÜNLERDE GEÇERR GİDERRRRR
VALLA HAMİLE OLABİLİRSİN BENCE Bİ İDRAR YAP HEEE ÇIKMAZSA BAKARIS ÇARESİNE PROGESTAN İİ Bİ İLAÇ
GÜNAYDIN ŞEKERLERR NAPIYOSUNUZ EFSUNUM LEKELENME OLMUŞ SANIRIM İNŞALLAH HAMİLELİKTENDİR AMMA VELAKİN BEN BU SORUNU TAM 4 AY ÇEKTİM BİR HAFTA YADA 10 GÜN ÖNCEDEN BAŞLIYODU DELİ OLUYODUM SONRA DOKTORA GİTTİM PROGESTAN VERDİ BANA ŞİMDİ BİŞİ YOK ÇOK ŞÜKÜR AMA HELE İLK AY NE UMUTLANMIŞTIM BİDE 2. AY KESİN YERLEŞME KANAMASI DİYE HAMİLEYİM DİYE HEY GİDİ GÜNLERİM HEEYYYYYYY:KK1:

bilgemadam kuzum naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr?? ben hala regl olmadım şu progestanmıdır nedir ondan bende kullancak herhal :26:

yok canım yaptırmadım reglin 2. gecikme gününde yaptırdım bugün 8. günüm hala ne gelen var ne giden dönen yok seferinden :KK1:

Naber kuzum geçmişler olsun tatlım ahh bu ayk ağrıları bendede oluyo ama romatizma var galiba bende hep yağmurdan önce ağrıyo hazırlanın yağmur geliyo diyorumm:KK9:

benım beklenen bat geldııııı 28 agustossss coksukur erken oldumm ıncır ıse yaradı gene gecen ayda erkendı bu ay dahada erken 31,gunde oldummmm bakalım bu ay ıncır yok dıger bat nasıl olacakkk sızce devam edeyımıııı ıncır e 2 ay dıyrdu bır topıkde ark.das daama bgn esım ve ben ballı corek otuna baslıcaktık unuttum yarın sbh baslayacagz ınsl.....tavrıye ederım kıslar olumden baska herseye dava ımısssss 21 gun boyunca sbhları ac kanına 1cay kasıgı bal denmedı ama ben balakarıstıracagım ınsl...7 gun ara sonra tekrar 21 gun bole dvam edecekmıss sıfa bulana dekkkk

duaalrda bıtmek uzere efsun ,aeangın,femlove kaldı bgn okuurm ınsl

X