Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bende çalışmak istemiyorum ama devlet maaşım iyi evimiz yok ... bi sürü şeyi bahane edip çıkamıorum işten allahım eşime bol para versin bende işten çıkayım

canım bence ev almak ıcın esını zorla ben sahsen oyle yaptım ona kalsa bıraz zor olurdu kredıyle aldık Allaha sukur 1 sene bıttı 5 sene kaldı Allahın ıznıyle o bes sene de cabucak gececek ve sonunda evımız olmus olacak rahata kavusacaz erkeklere kalsa hereyı garantılemeden oyle bı dusunceye kapılmazlar sureklı olumsuzlukları dusunurler e sen cıksan ısten yada ben cıksam nasıl oderız gıbı bırsuru sey ama cesaret gerek Allah yardım eder yuva kurana cocuk dogurana oyle dusunuyorum

aaa çok güzel arabistanda yaşamak olsa gerek ben istanbuldayım denetim asistanıyım
Allah yardımcın olsun yeni mi gittin oraya aslen nerelisin

1bucuk sene oldu canim aslen konyaliyim ama dogma buyume kibristaydim simdide riyadh da geziyom ben oyleee

s.arabıstanda gercekten pılavı ellerıylemı yıyorlar

evet canim saudi arabistanin halki oyle yerler dun misafirlige gittim oyle yediler mesela butun araplar oyle degil tabii benim esim filistinli onlar oyle degil meselailk garip geliyordu ama alistim

çok güzel bende devletteyim biz rahatız biraz eşlere göre il hangisi
bende mesleğimi yazayım dedim mühendisim devletteyim eşimle aynı meslekteyiz o özelde çalışıo

vayy be aşka bak bende bi en yüzce aşk bizde var sanırdım sana orda en çok yardım edecek şey bir çocuk rabbim nasip etsin Türkiyenin neresinden peki yada eşinle nerde tanıştınız filstinli filan durumlar filan nedir orda fakirlik çok varmı bilindiği gibi
bence senle ben işten çıkmmayı pek düşünmeyelim nice kadınlar var yerimizde olmak isteyen evde oturmakta iyi ama böylesi daha ii bence
bende çalışmak istemiyorum ama devlet maaşım iyi evimiz yok ... bi sürü şeyi bahane edip çıkamıorum işten allahım eşime bol para versin bende işten çıkayım

bende sölüyorum ev alalım kredi çekelim die ama kabul etmiyor kayınpederimin evinde oturuyorum oda bana kira vereceksin die ordada rahatsızım neyse araba var onu satalım bilezikleri bozduralım krediylede üstünü tamamlarız diom yok dio kredi çekmeyelim dio ama kredisizde olmaz para biriktirelim dio ama oda birikmio hayırlısı artık yakın zamanda bişey olacak hayırlısını dileyeyim kaçıyım derken daha kötü olmasın

bizimkisi cook zor oldu canim 7 sene ugrastik sonunda rabbim nasip etti ben turkiyede degil kibrista yasiyordum ama aslen konyaliyiz filistindeki durumlar gorundugunden cok daha kotu ne yazikkiama esimin ailesi savas dolayisiyla 30 sene once cikmislar arabistanda yasiyorlar tabi amcalari teyzeler falan hepsi orda bakalim seneye bende gidicem insallah

ya buraya girmek için neler yaptım uyumadan kpss çalıştım işe girdim hemen dünür çıktı evlendim derken bi rahatlık yaşayamadım. çalışan bayanların işi çok zormuş ya yorgunluğu eve gelip hemen atıyoruz ama kafa yorgunluğu çok oluyor benim eşim çok rahat

oylede canım bırıkım kesınlıkle olmaz gıder bı sekılde bı ıhtıyac olur olan paradan kullanılır bı bakmıssın kı bırıkım falan kalmamıs ben cok zorladım esımı sımdı de ıyıkı aldık dıyor

bende çalışma taraftarıyım ya.evet çok zor hatta günü gelince evi çok arıyorum hele çocuktan sonra daha çok düşünüyor insan acaba ev hanımı mı olsaydım diye.ama yinede çalışmak güzel şey diye düşünüyorum sadece benim küçük bir şehirde yaşamak isteğim var orda herşey daha rahat olurdu

öle canım bende küçük bi şehirdeyim herşey güzel burda yaşam şartları rahat sanırım istanbuldasın sen

öle canım bende küçük bi şehirdeyim herşey güzel burda yaşam şartları rahat sanırım istanbuldasın sen

maaalesef küçükşehirde büyümüş biri olarak burası çok zor geliyor 2,5 3 saatim yolda gidiyor çünkü günde.eşim özelde kaçışımız yok burdan

maaalesef küçükşehirde büyümüş biri olarak burası çok zor geliyor 2,5 3 saatim yolda gidiyor çünkü günde.eşim özelde kaçışımız yok burdan

canım benim ben hiç istanbulu görmedim çok komik ama görmek istiyorum merak ediyorum bizim burada çok küçük magaza yok bişey bulamıyorum varsa çok pahalı tek bir caddesi var ... bazen sıkılıyorum iyki ev kızıyım hiç biyere çıkmıyorum evcilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…