Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet bende öyle bi hatırlatayım dedim çocukluğumla ilgili çok şeyi hatırlar ve hatırlatmasınıda severim sıkı durun birazdan bişi daha paylaşıcam
bende 87 liyim coook duygulandim ne coook izlerdik susam sokagini

ohh ne güzel herkes yaşıtımız
canım 20 tl 20 test+6 gebelik testi+kargo

heeyyy gidi günler hey.bende 82liyim

ayyy koptum yaa azcık kaçıkmış adam belllii
benimde en çok sevdiğim şey akşam olunca mahallenin simitçisi evine dönerken kalan simitleri bize verirdi aman yarabbim o ne tatlı bişi bayat ama olsun tadı süperdi biim için çocukluk işteeeeeee

topikteki bayanlarımız çalışıyormu nerede yaşıyorlar ne iş yapıyorlar merak ediyorum açıkçası

ben saudiarabistanda yasiyorum canim psikolojik danismanim ama burda suan calisamiyorum dil sorunu var bakalim arabca ogrenmeye calisiyorum daha sen nerde yasiyosun??

tbrkk ederım canım saglıcakla atlat dokuz ayı

ben saudiarabistanda yasiyorum canim psikolojik danismanim ama burda suan calisamiyorum dil sorunu var bakalim arabca ogrenmeye calisiyorum daha sen nerde yasiyosun??

vay be arabistan demek, nasıl yaşıyorsun orda canım yaaa, zor değil mi hayat, hepimiz müslümanız ama ne bileyim ban çok ağır gelebilirdi, türkiyemiz yine bir başka hani , hizmet için mi ordasın canım ?

aaa çok güzel arabistanda yaşamak olsa gerek ben istanbuldayım denetim asistanıyım
Allah yardımcın olsun yeni mi gittin oraya aslen nerelisin

ısler yogun arada gırebılıyorum bende 84 luyum mersınde yasıyorum naklıye fırmasında on muhasebedeyım ısımı sevıyordum artık sevmıyorum cunku ev ve ıs cok zorluyor borclarımız bıtınce calısmayı dusunmuyorum

bende mesleğimi yazayım dedim mühendisim devletteyim eşimle aynı meslekteyiz o özelde çalışıo

vay be arabistan demek, nasıl yaşıyorsun orda canım yaaa, zor değil mi hayat, hepimiz müslümanız ama ne bileyim ban çok ağır gelebilirdi, türkiyemiz yine bir başka hani , hizmet için mi ordasın canım ?

yok canim hizmet icin degil benim esim filistinli burda yasiyorlardi evlenince bende mecbur buraya geldim hayat coook farkli kadin tek basina pek bisey yapamiyor 1 bucuk sene oldu burdayim daha yeni 1 turkle tanistim zaten canim turkiye nerde burasi nerdeee turkiyenin herseyi guzel

tabi eklerim sen nasptın çift çizgiyi görmüştün bende seni hamiş tablosuna yazdım kan verdinmi

olley o zaman :) inşaallah orda kalırım hehe :)
ya kan testine gitcem de cuma yada ctesi olsun da öyle
yarın kırmızılar gelmezsee (kasık ağrım yok şuan neyseki) büyük ihtimalle çıkar heralde kanda da

bende çalışmak istemiyorum ama devlet maaşım iyi evimiz yok ... bi sürü şeyi bahane edip çıkamıorum işten allahım eşime bol para versin bende işten çıkayım

aaa çok güzel arabistanda yaşamak olsa gerek ben istanbuldayım denetim asistanıyım

1bucuk sene oldu canim aslen konyaliyim ama dogma buyume kibristaydim simdide riyadh da geziyom ben oyleee

s.arabıstanda gercekten pılavı ellerıylemı yıyorlar

evet canim saudi arabistanin halki oyle yerler dun misafirlige gittim oyle yediler mesela butun araplar oyle degil tabii benim esim filistinli onlar oyle degil meselailk garip geliyordu ama alistim

bende çalışmak istemiyorum ama devlet maaşım iyi evimiz yok ... bi sürü şeyi bahane edip çıkamıorum işten allahım eşime bol para versin bende işten çıkayım

canım bence ev almak ıcın esını zorla ben sahsen oyle yaptım ona kalsa bıraz zor olurdu kredıyle aldık Allaha sukur 1 sene bıttı 5 sene kaldı Allahın ıznıyle o bes sene de cabucak gececek ve sonunda evımız olmus olacak rahata kavusacaz erkeklere kalsa hereyı garantılemeden oyle bı dusunceye kapılmazlar sureklı olumsuzlukları dusunurler e sen cıksan ısten yada ben cıksam nasıl oderız gıbı bırsuru sey ama cesaret gerek Allah yardım eder yuva kurana cocuk dogurana oyle dusunuyorum

bende çıkmak istiyorum bu dua benim içinde geçerli olsun :26::26::26::26::26:

1bucuk sene oldu canim aslen konyaliyim ama dogma buyume kibristaydim simdide riyadh da geziyom ben oyleee

s.arabıstanda gercekten pılavı ellerıylemı yıyorlar

evet canim saudi arabistanin halki oyle yerler dun misafirlige gittim oyle yediler mesela butun araplar oyle degil tabii benim esim filistinli onlar oyle degil meselailk garip geliyordu ama alistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…