Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ay maş. ne güzel bir haber... inş. doktorun dediği gibi hamişsindir...

inş. bebişin vardır. geçen ay seni hamiş sanıyordum ben.. inş. gerçek olurda hamiş olursun.

hiimm evet biliyorum canim sasirmistin olmadigimi duyunca :) ya gecikti ya simdi boyle oluncada umutlaniyorum iste ( insallah umudum kirilmaz pazartesiye kadar test yapmadan nasil durucam bilmiyorum :))

hiimm evet biliyorum canim sasirmistin olmadigimi duyunca :) ya gecikti ya simdi boyle oluncada umutlaniyorum iste ( insallah umudum kirilmaz pazartesiye kadar test yapmadan nasil durucam bilmiyorum :))

aman olmasada üzülme... inş. gelecek bebişlerimiz... adetten 10.güne kadar çıkmayabilirmiş.. bekle daha... negatif çıksa bile doktora git. bebek varmı yokmu. yoksa da ona göre ilaç verir... inş. vardır

kızlar tahlil sonuçalarımı aldım.Doktor iltihap falan yok dedi böbrek için ultrason randevusu verdi ama ondan da birşey çıkacağını sanmıyorum dedi.Sevinsem mi üzülsem mi anlamadım.ama bn idrarda nye ağrı çekiyorum bu arada tabii ki batıma 12 gn kala kan testi de 0.100 çıktı negtf yani.Verdiği ilaçları kullanıcam inşallah geçer ya moralimi bayaa bozdu bu durum

canimm sen buyuk ihtimalle usutmussun ( bol bol su tuket o zaman geciyo cunku bende cok sık yaşiyorum bu problemi ( tek ilacin su :)

iyidir fistik sen nasilsin bakalim melegin nasil keyfi yerinde mi :))

Bizde iyiyiz teyzesiii

cok yorgunum buaralarr dinlenmeye firsatm pek yok ama naapalim idare ediyoruz

Melegimin kalbi bir atiyorki sorma :)) cok hizliydi kocam saskinlik sewinc hepsini bi arada yasadi

boyum 1.60 kilom 62 tam 8+1 gunluk hamileyim sizce cok muuuu :/ kotlarimin icine giremiyorum karnim cok belli 2aylikken hemen bole belli olurmuymus yaaa :/

canimm sen buyuk ihtimalle usutmussun ( bol bol su tuket o zaman geciyo cunku bende cok sık yaşiyorum bu problemi ( tek ilacin su :)

sağol canım ya yapacam ilaç ta verdi doktor onu da içiim valla kndi derdime daldım senin gününü geçtiğini yeni farkettm inşallah hamilesindir yaa.bn şu son durumumdan onra biraz umudumu yitirdim gibi yaa bu ay da bebşim olmassa ...sabır sabır inşallah

ihmal etme tatlim ilaclarini tez vakitte iyilesirsin insallah :) evet gunum ilk kez bu kadar cok gecti bende heyecan yaptim o yuzden basim acayip agriyo karnimda kirmizilar gelicek gibi sanirim ne yapalim canim olmazsa uzulcez 2 gun sonra eylulde acabalar yine baslicak :)

aman gelmesinle be inşallah göbüşüne bebiş gelsin yani göbüşlerimize

aeangin canım inşallah senin de güzel haberlerini alırız

aman olmasada üzülme... inş. gelecek bebişlerimiz... adetten 10.güne kadar çıkmayabilirmiş.. bekle daha... negatif çıksa bile doktora git. bebek varmı yokmu. yoksa da ona göre ilaç verir... inş. vardır

evet canim zaten eger bu ayda olmazsa onumuzdeki ay kontrole gidicez insallah :)

yardım edin bişey söyleyin ((
Kızlar ne olur birşey söyleyin moralim alt üst. Benim SAT 30 Temmuz BAT 28 AĞUSTOS. Ayın 7 sinden beri sancım var kasıklarımda ve rahim bölgemde. 9 unda doktora gittim soldan yumurtlamışsın dedi. 11-13-15 ağustosta bilikte olduk ama benim ağrılarım bir gün bile geçmedi. Karnım şişti gaz problemi yaşadım vajende böyle pıt pıt atma hissi, bel ağrısı. Dedim ya 1 gün bile geçmedi. Çaşamba günü yani ayın 22 sinde doktor kan tahlili ve idrar tahlili istedi sancımdan dolayı bu arada hamileliğe de baktırmış. Kanda da idrarda da çıkmadı. İdrarımda iltihap filan da yok. hamile değilsin yüksek ihtimalle adet göreceksin dedi. Ama ben adetleimde hiç ağrı yaşamam ki. Hem daha adet günüme var alt üst oldum. Neden tutmadı neden olmadı bu ağrı niye bu şişlik ufff kafayı yiyeceğim. Bu kadar erken belli olur mu doktor hamile değilsin dediii(( Bu arada 33 yaşındayım bir tane kızım var. 2. istiyorum Rabbim herkese nasip eder inşallah...

canım ya seni çok iyi anlıyom bn de sol kasıkta sızım var ve idrara çıkarken ağrım oluyo bütün testleri yaptık ama bişey yok dedii ya.bnm bat ıma 12 gün var ve negatif çıktı tabii ama bn şimdi bu neyin nes, anlyamadım Aallah ikimize de şifa versin inşallah bebklermizde bu ay gelir

İnşallah canım ben sıcak su koydum ayağıma anlamadım gitti. Senin 12 gün varmış daha çıkmaz ki umudunu kaybetme inşallah hamişsindir canım

İnşallah canım ben sıcak su koydum ayağıma anlamadım gitti. Senin 12 gün varmış daha çıkmaz ki umudunu kaybetme inşallah hamişsindir canım

inşallah canım ya bu 5.demnememiz bayaa umutlanmıştım ama bu sızılar aklımı karıştırdı pazartesi ultrason randevum var bakalım ordan ne çıkacak.İnşsllsh hamleyizdirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…