Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Allah razı olsun cnm Allah ım kabul etsin.

aynen canim maalesef ben evliligimde cok sorunlar yasadim halada var ama sorunlarla yasamaya alistim o yuzden cok zayifladim simdide kilo alamiyorum malesef ( bebegim gelirse o aldircak bana kiloyu insallah :)

aynen canim maalesef ben evliligimde cok sorunlar yasadim halada var ama sorunlarla yasamaya alistim o yuzden cok zayifladim simdide kilo alamiyorum malesef ( bebegim gelirse o aldircak bana kiloyu insallah :)

kıyamam. inş. sorunların tamamen hallolur....

Allahh kabul etsin canımmm dualrını inşallah bebeğin seninledir
oyy canım yaa kimde sorun yokki ama rabbim çok büyüklerinden korusun inşallah hepsi gelip geçici şeyler olsun önemli olan o

oy tosuncukk kız yuvarlarım senii heeeeeeeeeeee
hep yiyip içmek istiyorum bende 1,65 53 kg yim :)) duba gibi olcemmmm

amin canim insallah :)

oyle tabi var cok sorunu olan rabbim cok buyuk gecicek insallah :)

midem uçtu.. kaynıyor resmen. uf reflu ya...

Kıslar meraba nasılsınız bakalım yeni hamile haberleri varmı?bende herşey aynı klomen kullandım bitti yarında yumurta varmı yokmu ona bakacak doktor ona göre iğne vurcak.bu arada canım benimde eşim reflüydü arife günü kustu midesinde sancısı oldu doktora gittik endoskopi mi ne ondan yaptılar ülser olmuş yara hatta kanamış.allaha şükür farkedildi şimdi ilaç falan kullancak.sende yadiklerine çok dikkat et canım.sağlık herşeyden önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…