Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kıslar meraba nasılsınız bakalım yeni hamile haberleri varmı?bende herşey aynı klomen kullandım bitti yarında yumurta varmı yokmu ona bakacak doktor ona göre iğne vurcak.bu arada canım benimde eşim reflüydü arife günü kustu midesinde sancısı oldu doktora gittik endoskopi mi ne ondan yaptılar ülser olmuş yara hatta kanamış.allaha şükür farkedildi şimdi ilaç falan kullancak.sende yadiklerine çok dikkat et canım.sağlık herşeyden önemli.

dışarıdan yedimde birşeyler. biraz ondan oldu herahlde.. aslında mide koruyucuya ihtiyacım var. endoskopi yapar diye doktor korkuyorum.. ay çirkin birşeymiş o

Kıslar meraba nasılsınız bakalım yeni hamile haberleri varmı?bende herşey aynı klomen kullandım bitti yarında yumurta varmı yokmu ona bakacak doktor ona göre iğne vurcak.bu arada canım benimde eşim reflüydü arife günü kustu midesinde sancısı oldu doktora gittik endoskopi mi ne ondan yaptılar ülser olmuş yara hatta kanamış.allaha şükür farkedildi şimdi ilaç falan kullancak.sende yadiklerine çok dikkat et canım.sağlık herşeyden önemli.
inşallah yumurtan büyümüştür..ben dün gittim doktora biri 20 küsür bürü 19 küsür iki yumurtam var. 16:00 iğne vuruldum.. hayırlısı. inşallah bu son olur kavuşur yumurta ile spermler.. :)

dışarıdan yedimde birşeyler. biraz ondan oldu herahlde.. aslında mide koruyucuya ihtiyacım var. endoskopi yapar diye doktor korkuyorum.. ay çirkin birşeymiş o

Valla canım benim eşime yaptılar 10 dk sürmedi ve hiç bişi hatırlamıyo baygınmış yani:) saten çok korkak iyi oldu yani narkozlu olması.asitli şeylerden uzak dur canım.rabbim sağlık versin.

inşallah yumurtan büyümüştür..ben dün gittim doktora biri 20 küsür bürü 19 küsür iki yumurtam var. 16:00 iğne vuruldum.. hayırlısı. inşallah bu son olur kavuşur yumurta ile spermler.. :)

İnşallah canım kavuşurlarda bizde kavuşuruz meleklerimize hayırlısıyla.senin 2 tane yumoş güzel olmuş inşallah tutar.ilişkilere dikkat et doktorun dediği saate ilişki olsun.valla bazı doktorlar gün aşırı diyo bazıları 36 saat sonra bende pek anlamadım bu iğneden kaç saat sonra çatlıyo.

sus kiz valla acimam senide isiririm :KK9:

ay ıssırma... korktum ben senden:KK1:

Valla canım benim eşime yaptılar 10 dk sürmedi ve hiç bişi hatırlamıyo baygınmış yani:) saten çok korkak iyi oldu yani narkozlu olması.asitli şeylerden uzak dur canım.rabbim sağlık versin.

ya hımm.. babamada yaptılarda narkozsuzmuşta. o baya kötü olduğunu anlatmıştı... ondan korktum:KK9:.

kızlar merhaba anca gelebildimm..sabah gittim kontrolüme.doktor dediki fazla folikülün olmuştu dedi.bunlar duruyor hala dedi.kist olmuş yani yumurtalar :KK43: adetinle atarsın dedi.hastalanma zamanını bekle dedi.döllenme olmuştur inşallah dedi doktor. eve geldim valizimi hazırladım akşam fatsaya gidiyorum :) 1 hafta yokum canlarım...öpüyorum hepinizi inş. döndüğümde müjdeli haberler alırım veeee veriririmmmm..

kızlar merhaba anca gelebildimm..sabah gittim kontrolüme.doktor dediki fazla folikülün olmuştu dedi.bunlar duruyor hala dedi.kist olmuş yani yumurtalar :KK43: adetinle atarsın dedi.hastalanma zamanını bekle dedi.döllenme olmuştur inşallah dedi doktor. eve geldim valizimi hazırladım akşam fatsaya gidiyorum :) 1 hafta yokum canlarım...öpüyorum hepinizi inş. döndüğümde müjdeli haberler alırım veeee veriririmmmm..

ayyy canimm gecmis olsun cok :KK43:( insallah olmustur dollenme :) fatsaya samsuna karadenize benden slm iyi tatiller tatlimmm :))

inş.hayırlısı olur cnm ya annem babam da fatsada benide götür giderken :KK43:( neyle gideceksin ?

inş. gelir bebişin... iyi tatiller canımmm....

kızlar tahlil sonuçalarımı aldım.Doktor iltihap falan yok dedi böbrek için ultrason randevusu verdi ama ondan da birşey çıkacağını sanmıyorum dedi.Sevinsem mi üzülsem mi anlamadım.ama bn idrarda nye ağrı çekiyorum bu arada tabii ki batıma 12 gn kala kan testi de 0.100 çıktı negtf yani.Verdiği ilaçları kullanıcam inşallah geçer ya moralimi bayaa bozdu bu durum:KK50:

aaayyyyyhhh sıkıldım ayol :)) kirmizilar gelmedi hala canlar yaa boyle olunca cok umut bagladim ben simdi :) olmam artik herhalde oyle geliyo simdide :)

Kizlar cikitim cok sukur doktordan geldim is yerindeyim simdi.. Doktora daha onceki tahlil sonuclarimizi gosterdim hem esimin hem benim tekrar bakti bisey olmadigini soyledi alttan muayene tti tekrar yumurtaliklarimin cok iyi durumda oldugunu soyledi tekrar kan tahlili istedi hormon testi icin bide adetin ucuncu gunu gel tekrqr muayene edelim dedi bu arada belki suan bile gebe olabilirsin dedi :))))))

X