Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bende hala gelen giden yok tüm gün bel ve karın ağrısı çektim nedir anlamadım gitti umarım bebiştendir yoksa bendeki bu garip durum neyden çok merak ediyorum.:KK25:

kızlar selam uzun süre giremedim nete..özledim sizleri sanırım bebiş haberi yok:KK43: bu arada bende dr gittim hem ürolojiye hem kadın has. idrarımda gözüken beyaz parçalar iltihap falan değilmiş yani herzaman yakalandığım enfeksiyon yok çok şükür böbreklerdede bişiy çıkmadı..kadın hast.isehamileliği engel bi durum şuan için yok hafif bi enfeksiyon vajina içinde ve küçük bi yara varmış okadar. ama eğer bikaç ay daha hamile kalamazsam adetliyken gidicekmişim ozaman araştırılcakmış bakalım..bu aradada eşin gitsin bi test yaptırsın dedi öyle başlangıç yapalım dedi..

canlarim hepinize gunaydiiinn :)) bende gelen giden yok cok heyecanliyim yaaa :)) dun gece hatta her saat basi lavobaya gidip bakiyorum geldimi diye :)) gece kalkiyorum esimde arkamdan geldimi diye :)) cok sukur ki yok gelen hic boyle gecikme yasamamistim sancim oluyo kasiklarimda ara ara ama bilmiyorum eger pzrtsiye kadar gelmezse test yapicam dua edin bana nolur gelmesinler yaaa :))

canlarim hepinize gunaydiiinn :)) bende gelen giden yok cok heyecanliyim yaaa :)) dun gece hatta her saat basi lavobaya gidip bakiyorum geldimi diye :)) gece kalkiyorum esimde arkamdan geldimi diye :)) cok sukur ki yok gelen hic boyle gecikme yasamamistim sancim oluyo kasiklarimda ara ara ama bilmiyorum eger pzrtsiye kadar gelmezse test yapicam dua edin bana nolur gelmesinler yaaa :))

9 ay gelmesin kırmızılar burmus.iyi sabrediyorsun bende arada kalkıp kan vereyim diyorum sonra bekleyim diyorum .aynen bende sürekli wc ye gidiyorum bide bugün karnım acayip şiş duruyor...

Canim benim ya insallah gelmez :KK49: bende dun doktorun soylediklerinden sonra umutlandim biraz ama karnimda hafiften hafiften var agrilarim olcak gibiyim sanki

9 ay gelmesin kırmızılar burmus.iyi sabrediyorsun bende arada kalkıp kan vereyim diyorum sonra bekleyim diyorum .aynen bende sürekli wc ye gidiyorum bide bugün karnım acayip şiş duruyor...

ayy valla dayanamiyorum aslinda ama beni durduran eczanelerin kapali olmasi :)) nobetci bulunur ama gerek yok :) pzrts beklicem artik benimde gaz var sanki karnimda hayirlisi artik insallah hamisizdir aengin sende tatlim allah buyuk bende umutluyum bu sefer :)

ayy valla dayanamiyorum aslinda ama beni durduran eczanelerin kapali olmasi :)) nobetci bulunur ama gerek yok :) pzrts beklicem artik benimde gaz var sanki karnimda hayirlisi artik insallah hamisizdir aengin sende tatlim allah buyuk bende umutluyum bu sefer :)

İnsallah canim yaa o kadar cok istiyorum ki... Rabbim insallah hayirlisiyla nasip eder

İnsallah canim yaa o kadar cok istiyorum ki... Rabbim insallah hayirlisiyla nasip eder

herkese selaaaam burmus vve aeangin inşallah kallbinizdeki oluur da müjdeleriinizi alırızz . Beklemedeyiz :KK49:
ben de ilacımı içiyorum her nekadar doktor iltahap yok desede.Ağrım biraz daha azaldı ahha ahh daha bat ıma var inşallah hamileymdirr:KK34:

herkese selaaaam burmus vve aeangin inşallah kallbinizdeki oluur da müjdeleriinizi alırızz . Beklemedeyiz :KK49:
ben de ilacımı içiyorum her nekadar doktor iltahap yok desede.Ağrım biraz daha azaldı ahha ahh daha bat ıma var inşallah hamileymdirr:KK34:

İnsallah hepimiz oyleyizdir canim rabbim en kisa zamanda nasip eder insallah. Ben pek emin degilim doktoe olabilirsin dedi ama benim adet belirtilerim basladi yavas yavas karnimda belimde ve goguslerimde hadif hafif basladi agrilar

İnsallah hepimiz oyleyizdir canim rabbim en kisa zamanda nasip eder insallah. Ben pek emin degilim doktoe olabilirsin dedi ama benim adet belirtilerim basladi yavas yavas karnimda belimde ve goguslerimde hadif hafif basladi agrilar
sen yine de her sonuca hazırla kendini canm hayrılısı inşallah hamilesindir bu blrtiler hmlelikte olabilir dii mii:13:

amin canim insallah gelmedi kirmizilar kizlarr eger hamileysem ayni regl belirtilerini yasiyorum eger hamissem size hepsini yazicam :)))) ben melegimi sanki hissediyorum yaa icime oyle doguyo artik :)) umarim hayal kirikligina ugramam :)betusum egere varsa bebis senden korkucam tahmon ettin cunku sen :))

slm canlarım
son tatil günümdeyim yarın dönüyorum pzt mesai :KK50:
burcu fatma inşallah hamilesinizdir kızlar ya çok merak ediyorum ikinizi de

slm canlarım
son tatil günümdeyim yarın dönüyorum pzt mesai :KK50:
burcu fatma inşallah hamilesinizdir kızlar ya çok merak ediyorum ikinizi de

slm cnm hosgeldin :) ayy hadi bakalim basliyo maraton allah yardimciniz olsun insallah :)) valla ne yalan soyliyeyim bende cok mrrak ediyorum pazartesi buyuk gun benim icin bakalim kismet artik :))

slm cnm hosgeldin :) ayy hadi bakalim basliyo maraton allah yardimciniz olsun insallah :)) valla ne yalan soyliyeyim bende cok mrrak ediyorum pazartesi buyuk gun benim icin bakalim kismet artik :))

ay hadi inşallah canım ya
normalde gecikmezdi dimi yanlış hatırlamıyorsam seninki

X