Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ooo herkes gitmiş bi benmiyim yaa geç saate kadar çalışan herkez 5 deyince çıkıyo mu işten

Son düzenleme:
popillosummmm yaaa naptinn (( cook uzuldum ama bak simdi teyzesinon gulu oyyy sarsinti gecirdi karninda bacaklarin aciyinca oda uzulmustur (( dikkat et kuzucumm melegini dusunerek at adimlarini allah korumus ikinizide :))

günaydın kızlar ....popillou geçmiş olsun dikkat et kendine.
benimde bat 22 siydi henüz gelen giden yok sabah test yaptım tek çızık p.tesiye kdar gelmezse kan testi yaptırırım eve dönünce.hiç bir belirtide yok 1 haftadır acayip belim ağrıyordu azaldı biraz dün akşamdan beride acayip gazım var.dün de kızım ateşin var dedi ölçtüm 36.8 ....bide kızlar ben ovulasyon testinde çift çizgiyi 18.-19.günler gördüm bebiş olsa bile miniciktir heralde bekleyip görücez artık bebekmi gelecek kırmızılarmı ?

herkeze günaydınnn....

inş. bebişin gelir... kırmızıları çağırma

gunaydın cnm inş.bu ay bebeğin seninledir hayırlısı ne ise o olsun

kızlar mayıs anneleri başlığı bile açılmış inşallah hepimiz orda oluruz heycan bastı beni

canlarımmm günaydınn nasılsınızzz..kızlar benim kasıklar fena hareketli yaa sancılar var..yumurtluyormuyum napıyorum bilmiyorum dün akşamda baya vücüdum yanıyordu yaaa..yarın kontrolüm var bakalım ne dicek doktor..akşamada tatilllllllll orduya gidicem 1 hafta olamıcam canlarım...durgunlaştık baya yaa hiç bebek haberleri gelmiyor.temmuz ayında baya bi hamiş çıkarmıştık

inş. güzel haberlerle dönersin... toğimize ziyaret azaldı. birde herkez isim yazdırıp tekrar girmedi. hamişler genelde dışardandı... eh napalım inş. biz yazdırırız ismimizi... ve devam ederiz...

selam canım benimde bat seninle bendede bişey yok kasıklarım batıyo ama çağırmıycam bu sefer kırmızıları gelmesinler bi süre inşallah hamileyizdir popillour da hamiştir inşallah sen ben haydee hep beraber mayıs annecikleri olcaz inşallahhh
çok heyecanlı değilmi yaaa
kızlar mayıs anneleri başlığı bile açılmış inşallah hepimiz orda oluruz heycan bastı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…