Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

asla asla deme diye bir söz vardı:KK9:... vaktin mi yaklaşıyor. dünde ben bi gariptimde.
5 gunum falan var kuzum ama hiç ilişki olmadı bizim doktorum yasakladı bu ay mikrop kapmayayım diye o yüzden foss yani :))))))
selam tatlım balım böcem kaymam hamilemisin acep belli olmaz d.kontrolle bile kalanlar var neden olmasın :KK9:

hıhhh seninlede küstüm ben hıhhhhh :KK19:

Slm nasılsınız hepinizin geçmiş ramazan bayramı mübarek olsun bende işlerin yoğunluğundan çok giremiyorum arada bi değişiklik olup olmadığına bakabiliyorum

suzan6638

Nazarboncugm

efsunn07

aeangin

dcl_xcl

tabikisi seval88 :) kendimin duasını yaptım rabbim kabul etsin edenden etmeyen herkesten Allah razı olsun

papilloamour canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine inan çok üzdün bizi şimdi nasılsın inşş çok canın acımadan iyileşirsin..

Slm nasılsınız hepinizin geçmiş ramazan bayramı mübarek olsun bende işlerin yoğunluğundan çok giremiyorum arada bi değişiklik olup olmadığına bakabiliyorum

suzan6638

Nazarboncugm

efsunn07

aeangin

dcl_xcl

tabikisi seval88 :) kendimin duasını yaptım rabbim kabul etsin edenden etmeyen herkesten Allah razı olsun

papilloamour canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine inan çok üzdün bizi şimdi nasılsın inşş çok canın acımadan iyileşirsin..

gunaydın hoşgeldin cnmmm:KK49:

günaydın kızlar..nasılsınız..benim bu ay olmadı yine..biraz rahatsızım..sanırım bi kaç ay ertelicez bebeği :KK43:([/Q

Günaydın canım geçmiş olsun hayırlısı ne zaman kendini iyi hissedersen rabbim inşş o zaman nasip eder umarım önemli bir rahatsızlığın yoktur

sağol canım..sağ göğsümde ağrılı bi kitle çıktı..dün sıvı alındı bakalım 15 gün sonra sonucu çıkıcak..

sağol canım..sağ göğsümde ağrılı bi kitle çıktı..dün sıvı alındı bakalım 15 gün sonra sonucu çıkıcak..

canim benim yaa cok gecmis olsun insallah sonuclarin iyi cikar kafana takip moralini bozma yuksek tut uzulme emi kotu bisey cikmicak iyi cikincada bebek calismalarina devam ediceksin insallah :)))

aaa kuzum o zaten hamis diyorum ben ama o emin olmak icin test yaptircak :))))

inşşş canımm nedende bende bu ay senin için öyle hissediyorum :) inşş yanılmam bu ay banada çevremdeki herkes hamilemisin diye soruyo :) oruç bittiyaa göbek çıktı ben göbek diyorum millet bebek inş onların dediği olur :)

inşşş canımm nedende bende bu ay senin için öyle hissediyorum :) inşş yanılmam bu ay banada çevremdeki herkes hamilemisin diye soruyo :) oruç bittiyaa göbek çıktı ben göbek diyorum millet bebek inş onların dediği olur :)

hehehehehehe insallah tatlim hepimiz hamileyiDir :) belki vardir dicem ama hemen gobus cikmaz belki gozlerinden anliyolardir :) ben kapaliyim bayramda mevlana model diye kap var oyle kap aldim karnim sisisnce hamile gibi duruyodu millet hamilemisin diye banada soruyodu :) hatta ben bile oyleymis gibi davrandim alisveris merkezine gidince ne deniyo o kapilara onun disindan gectim esimde guluyo bana ama belli mi olur belki vardir melegim daha ufacikken radyasyon veremem cocuguma dusunmemiz lazim dimi ama :))

X