Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aynen öyle yaa en güzeli kendin alıcan bende bi kaç yaptım o hatayıo sonra kendim aldımm
benimde adet düzensizliğim olmuştu adetime bir hafta kala başlıyodu leke olmaya sinir bi durumdu verdi içtim ve geçti çok şükürrr

canım imkanın varsa bi de kanda baktırsan bazen olsada idrar testlerinde daha geç göstere biliyor bence baktır varsa sevinirsin yoksa da srtese girmeszin en azından

bence kan testi yaptır canım çok küçükse çıkmamış olabilir hamile olabilirsin

yarın sabah gidip kanda baktırtmayı düşünüyorum. hem bir yandan korkuyorum hüsran olur die. bide sol yumurtalığımda bir ağrı gibi bişey var şişllik gibi. inşallah hamileyimdir yyaaa

inşallah canım hamişsindir yarın senden haber bekliyoruz mutlu haberlerle dönersin inşallah

yarın sabah gidip kanda baktırtmayı düşünüyorum. hem bir yandan korkuyorum hüsran olur die. bide sol yumurtalığımda bir ağrı gibi bişey var şişllik gibi. inşallah hamileyimdir yyaaa

ayyyy bence kesin hamilesin olmasada en azından tereddüt olmaz aklında var mı yo mu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…