Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Haydaaaaaaaaaaaa noluyo yaaa tatlım baktırdın mı doktora filan bi görüneydin belki çatlak filan vardır kafandan uydurma bişeyim yok diye
çok geçmiş olsun dikkat et nasıl düştün sakar şakir
kızlar merdivenlerden yuvarlandım bi ayağ komple soyuldu öbürü şişti buzda şimdi

Haydaaaaaaaaaaaa noluyo yaaa tatlım baktırdın mı doktora filan bi görüneydin belki çatlak filan vardır kafandan uydurma bişeyim yok diye
çok geçmiş olsun dikkat et nasıl düştün sakar şakir

canım merdivenlerden aşağı iniyodum bi anda anlamadım gözlerimmi karardı yoksa hızlımı gidiyodum inan farkında değişim topaç gibi yuvarlandım tam sakarım ya hep böyleydim zaten hep burkarım ayaklarımı akşama acısı geçmesse doktora gidicemçok korktum çok Ama geçiyo gibi yavaş yavaş :18:

Heyy allahım yaaa işe bak kızım bebişine bişey olmamıştır inşallah benim gözümde hamişsin sen
Aman dikkat et doktora gitmişken bide kan testi yaptır
bilgemadam kuyruk sokumum da ağrıyo doktora gidicem galiba

Heyy allahım yaaa işe bak kızım bebişine bişey olmamıştır inşallah benim gözümde hamişsin sen
Aman dikkat et doktora gitmişken bide kan testi yaptır

çok korkuyorum regl de gelmedi daha çok salak bi insanım ben

canım dikkat et kendine çok geçmiş olsun tekrar nasıl oldun peki şimdi

canım şişti ya bacak, bide kuyruk sokumum ağrıyo

çok korkuyorum regl de gelmedi daha çok salak bi insanım ben

canım şişti ya bacak, bide kuyruk sokumum ağrıyo

tüh ya geçmiş olsun... nasılda acıyordur kıyamam ya.... Allah şifanı versin inş.. çok ağrın varsa git doktora. Allah beterinden korusun... nazar mı deydi yoksa...

Kızlaar benim bu ayda olmadı.

Şimdi 14.09.2012 bekliyecez

Son düzenleme:
tüh ya geçmiş olsun... nasılda acıyordur kıyamam ya.... Allah şifanı versin inş.. çok ağrın varsa git doktora. Allah beterinden korusun... nazar mı deydi yoksa...

valla canım anlamadımki bi anda oldu ve küt diye yapıştım yere.. doktora gitmeyede korkuyorum.. çok sakarım inanamıyorum kendime

gözüm karardı dedin ya cnm acaba hamile olmayasın nazar oku kendine kuzumm

canım çok ta yormak istemiyorum ama bi anda nasıl düştüm topuklu değildi çok ayağımdaki ayakkabılar çok rahatlar, dengem şaştı.. bi de bissürü iş var bıraıkp çıkamıyorum

canım çok geçmiş olsun.daha dikkatli olmalısın ama olacak işte korkma bebeğin varsa rabbim meleğini korumuştur.

canım benimm geçmiş olsunnn aman dikkat et kendine yaa görünmez kaza işdeee..

canım çok geçmiş olsun.daha dikkatli olmalısın ama olacak işte korkma bebeğin varsa rabbim meleğini korumuştur.

canlarım çok teşekkür ederim o kadar yoğundumki hala çıkamadım şimdi çıkıyorum ağrım azaldı öpüorum hepinizi kocamannnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…