Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar yaaa 2 gündür fena gaz var karnımdaa çıkartamıyorumda kasıklarımda dolanıp duruyor gibi hissediyomm
hayırlsı o zaman canım llk belirtisi olmasın mı inşallahhyaa ben de ilk defa yumurtlama zamanımdan bu yana kndimi hamile olarak görüyorum ya acayip bi duygu yaa öyle ahım şahım bir belirti de yook hayırkısııııı

hoş geldin canım hepimizde aynı sorun sen hiç sıkma canını senin daha erken bak benim tam 10 ay oldu hadi beni geçtim iki sene bekleyenler bile var kafana takma dicem ama olmuyo çok iyi biliyorum olmadığını çünkü insan bebek istemeye başladıktan sonra bütün düzeni ona göre değişiyo... o işi yaparken bile aklınde hep bebek oluo o yüzden sadece oluruna bırakmaya bak bebek sortanlarda daha yeni yeni düşünüyoruz işte falan de bence belki dua ederler senin için

annelerin icine dogarmis guzelim benim senin meleginde yolda olmasin :)

(( merhaba kızlar.... henüz bakamadım geçmişe.. bi haber vericem de,ben dün akşam kırmızıları gördüm,hayırlı olsun :2: normalde bat 28'iydi ama oldu... ama normalde benim inanılmaz ağrılı olurdu,dün akşam düğündeydik,hiç farketmedim,hissetmedim valla..birden bi baktım ki olmuş.. buarada normalde bende düzensizlikte vardı ..2 aydır tam vaktinde oluyor diyebilirim... yarın doktora gitcem,2,3 yada 4. gününde gel yumurtaların büyümüş mü bakalım demişti,ondan sonra duruma göre aşılamaya geçicez.. hadi hayırlısı... öptüm sizi..

batına çok da kalmamış akıntında varmış inşallah hamilelik belirtisidir canım senden güzel haberler bekliyoruz canım benim

inşallah canım yaa bide ben bu ay ilk dafa salla titret metodunu uyguladım umutluyum yine her ay gibi ama tabiki hayırlısı bakalım rabbim ne göstercek

ayy ayy inşallah hamilesindir canım içine doğuyor olmalı müjdeni bekliyoruz o zaman

inşallah canım yaa bide ben bu ay ilk dafa salla titret metodunu uyguladım umutluyum yine her ay gibi ama tabiki hayırlısı bakalım rabbim ne göstercek

ayy bende bu ay hep salla titret yaptım kocam gülmekten yıkılsa da azimle yaptım sonucunu alırız inşallah bu akşam baya titreyeceğim dün iğnemi vuruldum bu gün önemli

Son düzenleme:
genelde doktorlar adete bir iki gün kala bıraktırıyorlar yani benimkisi öyle oluyor sende bekle bakalım bi kaç gün inşlah olmazsın tabii
ilacı sadece kadın doğumcunun yazmasıyla alabiliyosun canım sağlık ocağında da yazdıracaksan kadın doğumcu olmalıymış ama reçetesizde alabiliyorsun ben hep kendim almıştım 10 lira filan zaten çok bişi değil ama yazdırabiliyosan daha ii tabii

a

canım herkesşn sıkıntısı aynı çevreden gelen soru ve yorumlar.takılmamaya çalış kaç yaşındasın canım listemize ekleyelim seni.hoşgeldin topiğimize

canım hayırlısı olsun inşallah tez zamanda hamiş kalırsın

hadi bakalım inşallah bata ne kadar kaldı senin

ayyy canım benim inş. yaaaa doğru hissediyorsundur :)

ayy bende bu ay hep salla titret yaptım kocam gülmekten yıkılsa da azimle yaptım sonucunu alırız inşallah bu akşam baya titreyeceğim dün iğnemi vuruldum bu gün önemli

sorma yaa benimkide gül gül öldü..... bazen yardım istedim ama tuttu bacaklarımdan oda salladı

ya özele hastaneye gidiyorumda 10 tl ise kendim gider alırım. yoksa hastaneye 33 tl baycam... reçetesiz daha iyi... sağol canım. adet düzensizliği için verdi bana. sen demiştin de sana ne için vermişti? unuttum ben...

yaa kızlar merhabalarrrrrrr. son adet tarihim 18 temmuz idi bugun 22 si hala adet olmadım. üstelik hiç bir adet belirtiside yok. öffff az önce test yaptım çıkmadı yine kocaa bir çizgi çıktı. hamile olabilir miyim acaba??? bi fikri olan var mııı???

canım 4 eylül bnm bat ım ama böyle bir psikolojiye de girmek istemyoruum hayal kırıklığı daha ağır olur dye korkuyorum :18:

aynen öyle oluyor bende o psikolojiye girmekten çok korkuyorum ya benimde 31 ağustostu ama geçen ayki gecikmeyi de hesaba katarak 2 eylül olarak eğiştirdim hadi bakalım aynı zamanlarda güzel haberi veririz inşallah

merhaba canım normalde de gecikirmi düzenlimidir?

aynen öyle oluyor bende o psikolojiye girmekten çok korkuyorum ya benimde 31 ağustostu ama geçen ayki gecikmeyi de hesaba katarak 2 eylül olarak eğiştirdim hadi bakalım aynı zamanlarda güzel haberi veririz inşallah
inşallah cnm aynı anda birsürü güzel haber almak daha da güzel olue birbirimize dua edelim bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…