Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım bi kerecik yapanların bilem oluyo yaa, verimli olmuştur o olmuştur :KK6::KK6: bilmiyom belirtin var ya umudum var benim senden yana:13: heveslenip popişimizin üstüne oturmaktanda yoruldum ama bakalım Allahın takdiri inşallah bu sefer olmuşturr

ay bende öyle hveslenip heveslenip sonra kırmızıları görmek fena oluyor
bi ay çok yoğun akıntı vardı bi ay gecikti umutlandım
bu ay da bu çıktı hayırlsı ne diyim

ay bende öyle hveslenip heveslenip sonra kırmızıları görmek fena oluyor
bi ay çok yoğun akıntı vardı bi ay gecikti umutlandım
bu ay da bu çıktı hayırlsı ne diyim

oyle valla canim napalim olmazsa allah buyuk rabbim isteyen herkese versin insallah :) kirmiziyi gorenlerinde canini acitmasin uzmesin AMİN :)

merhaba kızlar topik kendine gelmiş bayramda pek bi durgundu:KK51:ben dün çatlatma iğnemi vuruldum iki tane yumurtam büyümüş bu akşam başlıyoruz çalışmaya :KK17::KK17: inşallah hedefi tuttururuz:KK17: artık gelsin şu bebişler yahuuuuuu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kızlar topik kendine gelmiş bayramda pek bi durgundu:KK51:ben dün çatlatma iğnemi vuruldum iki tane yumurtam büyümüş bu akşam başlıyoruz çalışmaya :KK17::KK17: inşallah hedefi tuttururuz:KK17: artık gelsin şu bebişler yahuuuuuu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hiccc sorma canim yaa ne sessizdi dimi :) hadi bakalim hayirlisi olsun calismalarin sonucu iyi olucak insallah tutturursunuz gelicek bebislerimiz bize dimi artik bekletmicekler dimi ama :KK43: :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar merhaba bende uzun süredir burada farklı konuları hep takip ediyorum, bu topic yeni açılmış içinde olmak istiyorum, umarım hepimize şans getirir..bende 6 aydır normal yolla hamile kalmaya çalışanlardanım, ama hepsi başarız oldu, dr bir problem olmadığını söyledi, 1 yıl beklemeliymişim, ama beklemek sıkıntılı ve stresli olabiliyor..15 aylık evliyim, artık herkesin bebek varmı sorularından sıkılmaya başladım, bu beni daha da strese sokuyor bana yardımcı olur musunuz, kafamı rahatlatamıyorum, belki de bu yüzden başarız oluyor.. bu arada bat 3 veya 4 eylül adet sürkülasyonum genelde 30 veya 31 gün sürüyor..

bende kullanıyorum tatlım 4 aydır filan ben adetin 12. günü başlayıp günde 2 tane 12 gün içiyorum bittikten 2 gün sonrada regl oluyorum hiç şaşmaz yani ama bende hiç bi yan etkisi olmadı ama genelde yapanlarada baş dönmesi yapıyormuş bende tık yok maşallahh:KK34:
kullanan varmı önceden bilmiyorumda. ben progestan kullanıyorum ya, cuma 10. gün olacak bitecek. cuma bittiğinde kırmızıların gelmesi gerek. gelmezse test yap demişti.. ama kırmızılarım gelmeden önceki yaşadıklarım yok. birşey hissetmiyorum. neden gelecek gibi hissetmiyorum. erkenmi ki?...

baş dönmesi yapıyor bu melet ya....

hiccc sorma canim yaa ne sessizdi dimi :) hadi bakalim hayirlisi olsun calismalarin sonucu iyi olucak insallah tutturursunuz gelicek bebislerimiz bize dimi artik bekletmicekler dimi ama :KK43: :emir_bebek::emir_bebek:

inşallah canım inşallah gelecekler bu kadar beklettikleri yeter yahuu keratalar ne kıymetliymişler :KK52::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar göğüslerim elledikçe acıyo yaa sızlıyo böyle ama öyle yürürken falan acımıyo sizce olabilirmi bişeyler

kızlar merhaba bende uzun süredir burada farklı konuları hep takip ediyorum, bu topic yeni açılmış içinde olmak istiyorum, umarım hepimize şans getirir..bende 6 aydır normal yolla hamile kalmaya çalışanlardanım, ama hepsi başarız oldu, dr bir problem olmadığını söyledi, 1 yıl beklemeliymişim, ama beklemek sıkıntılı ve stresli olabiliyor..15 aylık evliyim, artık herkesin bebek varmı sorularından sıkılmaya başladım, bu beni daha da strese sokuyor bana yardımcı olur musunuz, kafamı rahatlatamıyorum, belki de bu yüzden başarız oluyor.. bu arada bat 3 veya 4 eylül adet sürkülasyonum genelde 30 veya 31 gün sürüyor..

canım öncelikle el alemin lafına hiç bakma onları susturmak mümkün değil herşeyi söylerler sen hiç kulak asma ayrıca daha 6 aydır deniyorsun çok değilki soranlara korunuyorum dersin oluncada sürpriz oldu dersin he he he:emir_bebek: ne güzel bi probleminde yokmuş tez zaman da kavuşursun inşallah bebeğine:emir_bebek:

canım hiç belli olmaz belkide hamişliktendir batına kaç gün var başka bi belirtin yok mu

biraz akıntım var ama öyle çok değil bide çok aşırı gaz hissim var söylemesi ayıp ha bire abdest almak zorunda kalıyorum bata da 8-9 gün var..

Son düzenleme:
selam canlar yoğun bayram trafiğinin ardından ancaak gelebildim nasılsınız bakalım geçmişi hennüz okumadım güzel haber var mı :KK3:

kızlar yaaa 2 gündür fena gaz var karnımdaa çıkartamıyorumda kasıklarımda dolanıp duruyor gibi hissediyomm:KK43:

hosgeldin canim aramiza :) evet beklemesi cok zor dogru diyosun doktorlar genelde ciftlere 1 sene dolmadan yani herhangi bir problem olmadan tedaviye baslamiyolar :KK43: bizede hep ayni sorular ilk cocuk olduktan sonrada 2. nerde diye sorcaklar takilma bence sen bu sorulara valla ben mesela aştim bu konulari bebegimiz gelsin yeterki bize salla gitsin o sorulari sanki biz istemiyoruzda soruyolar sanane ya diceksin aslinda orda da biz yapamiyoruz yaramiza daha fazla tuz basiyolar :KK43:( ayy sinirlendim bak şimdi :))

selam canlar yoğun bayram trafiğinin ardından ancaak gelebildim nasılsınız bakalım geçmişi hennüz okumadım güzel haber var mı :KK3:

henüz yok canım bekliyoruz bugün batı olupta kırmızıları görmeyen arkadaşlar var iyi haberlerini bekliyoruz inşallah

Son düzenleme:
biraz akıntım var ama öyle çok değil bide çok aşırı gaz hissim var söylemesi ayıp ha bire abdest almak zorunda kalıyorum bata da 8-9 gün var..

batına çok da kalmamış akıntında varmış inşallah hamilelik belirtisidir canım senden güzel haberler bekliyoruz canım benim:KK49::KK49:

bende kullanıyorum tatlım 4 aydır filan ben adetin 12. günü başlayıp günde 2 tane 12 gün içiyorum bittikten 2 gün sonrada regl oluyorum hiç şaşmaz yani ama bende hiç bi yan etkisi olmadı ama genelde yapanlarada baş dönmesi yapıyormuş bende tık yok maşallahh:KK34:

aa ben günde 3 kere 10 gün kullanacağım. doktor 10 gün sonunda gelmezse test yap demişti. 2 gün bekliyeyim bende. tabi gelmezse:KK1:. gelir gibime geliyorda neyse... bu arada her ay doktora yazdırıyormusun yoksa aile hekimi de yazıyormu. yada reçetesiz satılıyormu?.

X