Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inşallah kızlar ya

amin burmus rabbim hepinize göstersin inşallah

iyiyim çıtır hamişim çok şükür. duyarsınız inşallah ya

amin canım inşallah..işten ayrılıp evimde olmak istiyorum bu aralar..hiç işe gelmeyi gözüm kesmiyo..hiç takatim yok bişi yapmaya ruh gibiyim..

kültürde smear gibi canım..kulak pamugu varya onu akıntına sürüp teste yolluyo..

eyü madem hadi öyle olsunn
hoşbuldummmm hoşbuldummmm
yok yok küsme sen bu sabah bir hareketlilik var topikte mesajlar arasında görmemişim ben
hoşgeldin tatlımm

küsünce gördünüz ondan dedim bi küsim ben belkim görürler hakkatende öle olduu
oyyyyy amanda amannnn kusmusmu kuzucummm yerim seni ben :) hosgeldin yavrusumm nasilsin

Allah kabul etsin tatlişkom bende smear yaptırmıştım cnm kültür yaptırmadım ne için istiyormuş ki

oo iimiş o zaman çünkü kendi dooktorumda randevu bulamadım başka doktora aldım aynı hastanede ama ne bilim kendi doktorumun hassaslığına alıştığım için acaba dedim başka bi yöntemse canım yanmasın tamam o zaman çok sağol tatlım sorun yok
kültürde smear gibi canım..kulak pamugu varya onu akıntına sürüp teste yolluyo..

tam ben sana selam vermek için konuşma pençeresi açmıştımki löngedenek bilgisayarım kapandı anca girebildim orkide sirke olayını yapma bence ya benim doktorum bi hijyenik temizleyici vermişti onu kullanmıştım şimid adı aklıma gelmedi ama bulmaya çalışıyım şu son zamanlardada başka bi marka kullanıyorum memnunum özelden atarım istersen reklam olmasın adı çok basit gerçi seba... gerisini sen doldur genital bölge temizleyicisi.. hassas ciltler için yazıyo

boşlukları dolduralım oldu bu

cnmm hoşgeldin nasılsın napıyorsun bakim

valla cok kotu durumlar cok yogunluk var hangısınden baslasam anlamadım muhasebe para ısı olunca telefonlar susmuyor hem sabıt hem cep telefonlara bakmaktan ıs yapamıyorum bıde orucum gercekten zorluyor benı bıran once gelsın ıs arkadasım dua edıyorum en azından hafıfler yukum

küstüm herkes beni es geçmiş selamımı bilem almadınız arkadaşlarr

a.s ve rahmetullah ve berekatu ben valla arada bakıyom oyle son sayfalara anca patron gelıyor asagıda alamıyorum dırek kapatıyorum sureklı yanımda buaralar yenı ıs aldık dıye onla ugrasıyoruz sımdı cıktı dısarıya bıraz takılayım deıdm

Arkadaşlar hayırlı günler, bugün ve sonrasındaki günlerin bütün kelimei tevhidlerini okudum tek tek, yani yüzlerce okudum bugün ALlah kabul etsin inşallah
fatmaipek
küçükpisi
suzan6638
Nazarboncugm
seval88
efsunn07
aeangin
femolove
Çünkü yarın bi ihtimal yoğun olabilirim, ertesi günlerde arefe ve bayrama denk geliyor, unuturum vaktim olmaz filan diye garantiye aldım işi
Bana okuyanlardan da Allah razı olsun, benim okuduklarım da kabul olsun inşallah.
Bayram ertesi bol bol hamişli dönüşler olur inşallah foruma

Papillon hamile kalmak istiyor, kocasını aslında çok seviyor ama bazen ona gıcık,uyuz,sinir vb. oluyor Bir bebişi olsa dünyalar onun olacak Ah bir gelsee Sanırım kafayı yedi bu kuzucuk

:118:

bilmem ki biz tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz eşimle de o yüzden rapor çıkarıcaz ordaki istenilen evraklar arasında var yavaş yavaş toparlıyoruz acelemiz yok artık o zamana kadar kendinden gelirse gelir bebişimiz yoksa tüpten bebiş yapıcaz inşallahh
Allah kabul etsin tatlişkom bende smear yaptırmıştım cnm kültür yaptırmadım ne için istiyormuş ki

inşallah canım allah kabul etsin dualarımızı allah razı olsun birde remziyeyi de ekledik canım ona da okursan sevinirim çok

Son düzenleme:

hımm oky canım ben anladım markayı...bişey sorsam.. her vc ye gittiginde kullanmak gerekiyormu. yoksa günde 1 defa yeterlimi

canım aklımda değil netten araştırıyorum şimdi bulamazsam eve gidince bakar yarın yazarım
tamam canım. çok mersi. takipteyim

Papillon hamile kalmak istiyor, kocasını aslında çok seviyor ama bazen ona gıcık,uyuz,sinir vb. oluyor Bir bebişi olsa dünyalar onun olacak Ah bir gelsee Sanırım kafayı yedi bu kuzucuk

:118:

bıravaaaaa 10 puan 10 puan 10 puan

"bu kuzucuk" kısımlı katkı için ayrıca teşekkürü bir borç bilirim betüşüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…