Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın güzeller:) nasılsınız? ben bu arar çok yoğunum giremiyorum şimdi de bi selam verip çıkıcam... duayı okuyan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, bende okumaya çalışıyorum, bayram da unutmam inş..

efsunuumm benim şu batı değiştirebilir misin gülüm 18 değil 20 si.. boşuna ümitlenmeyelim :KK43: zaten gelecek gibiler hissediyorum :KK43:

hoşgeldinnnnn, hakkaten yoktun bayadır.. Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallahhh..

günaydın kızlarrr nasılsın..çok yogundum gelemedim..özledim sizi yahu :KK53:

tatlım hoşgeldin yaa biz aynıyız valla sende neler var neler yok nası gidiyo hamişlik :KK49:

günaydın kızlarrr nasılsın..çok yogundum gelemedim..özledim sizi yahu :KK53:

çok yorma kendini canım ya .katinam sen hangi şehirdeydin

günaydın güzeller:) nasılsınız? ben bu arar çok yoğunum giremiyorum şimdi de bi selam verip çıkıcam... duayı okuyan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, bende okumaya çalışıyorum, bayram da unutmam inş..

efsunuumm benim şu batı değiştirebilir misin gülüm 18 değil 20 si.. boşuna ümitlenmeyelim :KK43: zaten gelecek gibiler hissediyorum :KK43:

değiştirdim inş bayramda alırsın güzel haberi

ekleriz tabi ama listedeki bilgilerini ver hem de tanışmış olurduk :KK3:

yalnız başına henüz olmuyor bu olay adam haklı:KK14: yapıcam inşalalh bu ayki gibi tembellik yapmayacağım
bence sen tatilde kafayı bi boşalt öyle gel çok faydasını görürsün şekerim

hoşgeldin iyiyiz kuzum sen nasılsın

Allah kabul etsin fatmacım allah razı olsun

ya bence olayın püf noktası bu da işte çok zor ya

ya aynı kesinlikle onların türü bu şekil yapacak birşey yok:KK9:

çok geçmiş olsun canım..daha önce yazmıştım ama yine yazayım çok yıkama orayı yıkayacaksan da özel sabunları var.o bende çok etkili oldu.belki sende faydasını görürüsün

çok şükür iyiyim cnm ama bir an önce tatil gelsin sıkıldım çalışmaktan :KK49:

çok geçmiş olsun canım ya Ama bak Allaha şükür başka bir şey yokmuş, bu ay düşünmeyin demiş doktor tedavinin ardırdan inşallah hemen gelir meleğin :KK16:

canım çok sağol, smearda yaptır dedi.ilaçlar bitince.. fakat ben korkuyorum..

çok geçmiş olsun canım..daha önce yazmıştım ama yine yazayım çok yıkama orayı yıkayacaksan da özel sabunları var.o bende çok etkili oldu.belki sende faydasını görürüsün

teşekkürler canım... doktorda öyle dedi. çok yıkama dedi. fakat ben abartmıyorum gerçekten.. bünyedende olabilir dedi.. aslında bir ara sirkeli suyla yıkıyordum , acaba sirke tüm mikropları öldürdü, enfeksiyona uygun zeminmi hazırladı.. bilmiyorumki :44:

günaydınnn kızçeler ben geldimm huuuuu:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
şimdi fatmaipekin duasını okuyup geri geleceğim bekleyinnn anacım bayyyyy:KK9::KK9:

çok şükür iyiyim cnm ama bir an önce tatil gelsin sıkıldım çalışmaktan :KK49:

bende bende şimdi iznimi de aldım aradaki 3 günü de bir hafta dinleneyim

canım çok sağol, smearda yaptır dedi.ilaçlar bitince.. fakat ben korkuyorum..

teşekkürler canım... doktorda öyle dedi. çok yıkama dedi. fakat ben abartmıyorum gerçekten.. bünyedende olabilir dedi.. aslında bir ara sirkeli suyla yıkıyordum , acaba sirke tüm mikropları öldürdü, enfeksiyona uygun zeminmi hazırladı.. bilmiyorumki :44:

neden sirkeli suyla yıkadın ki canım?? :26:

eylülde bis tatile gitcez ya tam o zamanlarda, kür mür bişiy yapmıcam olursa olur deyip akışına bırakıcam..

:KK14: salla titreti ben de yapmaya çalıştım ama başarılı olabildimmi bilmiyorum.. inşallah gerek kalmaz canım kürlere bu ay gelir bebişin

insallah tatlim hepicimizin bebisleri gelir :KK43:(

canım kazara diecem :)) yeni evliydik zaten .adetimin bittiği gün 7.gün yani korunmadık nasılsa olmaz diye oldu çok şükür ki de oldu kuzum

ayyyy nolur sanki simdide hepimize kazara gelse :)) aynen tatlim cok sukur rabbim minigine salikli omur versin 2. de gelir allahin izniyle insallah :))

hoşgeldinnnnn, hakkaten yoktun bayadır.. Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallahhh..

tatlım hoşgeldin yaa biz aynıyız valla sende neler var neler yok nası gidiyo hamişlik :KK49:

iyiyiz hamdolsun yarın doktora gidiyorum kan tahlili istemişti onları yaptırdım..bakalım sonucları yarın götürücez doktora..bebişin kalp atıslarınıda duyarız inşallah..onun haricinde mide bulantılarıyla geçiyo..hamdolsun iyiim sonuc olarak :KK16:
sen nasılsın efsunum naasıl..

neden sirkeli suyla yıkadın ki canım?? :26:
mantara falan iyi geliyor diye duydum.araştırdım baya.. hatta elma sirkeli suyla vajinanın içine doğru su fışkırtma falanda vardı. o dahada ileri safha...ben yapmadım... çok hafif mantarım vardı sanırım, kaşıntı falan oluyodu çünkü..ona iyi geldi..ama dediğim gibi belkide sirkenin mikropları öldürme etkisi vajiniti tetikliyordur...gerçi normal sirkeli suyla yıkama işleminide 1 aydır pek uygulmıyordum...
evlendim evleneli sürekli vajinit durumları ..neden oluyo anlamıyorum..
canım o bahsettiğin bir sabun falan var.sende kullanıyosun sanırım.gerçekten faydası oluyormu. ismini verebilirmisin,

evet canım ya korunuyorum belkı bı kaza olur :KK34: :KK33:

ayyyy nolur sanki simdide hepimize kazara gelse :)) aynen tatlim cok sukur rabbim minigine salikli omur versin 2. de gelir allahin izniyle insallah :))

inşallah kızlar ya

amin burmus rabbim hepinize göstersin inşallah

iyiyiz hamdolsun yarın doktora gidiyorum kan tahlili istemişti onları yaptırdım..bakalım sonucları yarın götürücez doktora..bebişin kalp atıslarınıda duyarız inşallah..onun haricinde mide bulantılarıyla geçiyo..hamdolsun iyiim sonuc olarak :KK16:
sen nasılsın efsunum naasıl..

iyiyim çıtır hamişim çok şükür. duyarsınız inşallah ya

mantara falan iyi geliyor diye duydum.araştırdım baya.. hatta elma sirkeli suyla vajinanın içine doğru su fışkırtma falanda vardı. o dahada ileri safha...ben yapmadım... çok hafif mantarım vardı sanırım, kaşıntı falan oluyodu çünkü..ona iyi geldi..ama dediğim gibi belkide sirkenin mikropları öldürme etkisi vajiniti tetikliyordur...gerçi normal sirkeli suyla yıkama işleminide 1 aydır pek uygulmıyordum...
evlendim evleneli sürekli vajinit durumları ..neden oluyo anlamıyorum..
canım o bahsettiğin bir sabun falan var.sende kullanıyosun sanırım.gerçekten faydası oluyormu. ismini verebilirmisin,

canım aklımda değil netten araştırıyorum şimdi bulamazsam eve gidince bakar yarın yazarım

kimse görmedi demekki benii:KK43:((
neysem ilk sen gördün seni affediyorumm:KK1::KK1:
iyiyim canım ne olsun bi kaç kişinin duasını okuyorum şimdi okuyabildiğim kadar bu arada yarın smear - kültür testi yaptırıcam smear yaptırdım da kültür nasıl bişi haberin varmı:KK1:
cnm hoşgeldin görmemişim inan özür nasılsın kuzummm :KK49::KK16:

X