Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

gunaydin canimcimmm :) valla sogan bnmde yalan oldu dedik bide bu ay bomba gibi geliyoruz diye :)) canim bencede allahtan umit kesilmez sikma sen o guzel canini :)

günaydın kızlar, ben soğanı çok istikrarla tamamladım kendi adıma yapmayı planladığım her şeyi yaptım ama adama yaptıramadım kavga gürültü geçti hep uyuz koca şimdi burnundan fittil fittil getiriyorum yoruluyorum ya zaten psikolojik olarak bu beklenti içinde olmak ağır bişiy bide böyle sorunlar çıkınca, aksayınca, planladığı gibi olmadığı zaman insanın daha çok yıpranıyo.. Ama dediğin gibi Alahtan ümit kesilmez tabiiki, hakkımızda hayırlısı

gunaydin canimcimmm :) valla sogan bnmde yalan oldu dedik bide bu ay bomba gibi geliyoruz diye :)) canim bencede allahtan umit kesilmez sikma sen o guzel canini :)

sağol tatlım ya he ya birde bomba gibi geliyoruz dedikneyse benim eylülde daha kolay olacak en azından okullar açılınca kuzu erken uyur bizde işimize bakarız birde büyük konuşmayayım ama asla yumoş dönemimde kavga etmiycimm o ediyorsa da alttan alıcimmm şimdilik planlarım bu şekilde

ayy naparsin birimizin eksigi var iste benimde bu ay adama biseyler oldu masallahi var durduramiyorum :)))) gun asiri oldu bizim salla titreti yaptim soganla boynuzu bebis gelmezse eger onumuzdeki donemde yapicam insallah :))

yok zuzum ya yazıktır adama ..kısmetimizde ne varsa görücez işte hayırlısı olsun hepimiz hakkında
soğan konusunda ben tadından ziyade ya unuttum ya uyuyakaldım biraz ihmale geldi anlayacağın

hehhhh aynen oyle yap tatlim valla yumos donemi onemli biliyosun :)) masallah buarada kizini buyutmussun bile 2. bebegini dusunuyosun efsunum ilk bebegin nasil olmustu ?

eylülde bis tatile gitcez ya tam o zamanlarda, kür mür bişiy yapmıcam olursa olur deyip akışına bırakıcam..

ayy naparsin birimizin eksigi var iste benimde bu ay adama biseyler oldu masallahi var durduramiyorum :)))) gun asiri oldu bizim salla titreti yaptim soganla boynuzu bebis gelmezse eger onumuzdeki donemde yapicam insallah :))

salla titreti ben de yapmaya çalıştım ama başarılı olabildimmi bilmiyorum.. inşallah gerek kalmaz canım kürlere bu ay gelir bebişin

hehhhh aynen oyle yap tatlim valla yumos donemi onemli biliyosun :)) masallah buarada kizini buyutmussun bile 2. bebegini dusunuyosun efsunum ilk bebegin nasil olmustu ?

canım kazara diecem :)) yeni evliydik zaten .adetimin bittiği gün 7.gün yani korunmadık nasılsa olmaz diye oldu çok şükür ki de oldu kuzum

yok zuzum ya yazıktır adama ..kısmetimizde ne varsa görücez işte hayırlısı olsun hepimiz hakkında
soğan konusunda ben tadından ziyade ya unuttum ya uyuyakaldım biraz ihmale geldi anlayacağın

yazık mazık diil ona yaa, bak nası sinirliyim hala hiç anlamıyor beni hiç dedimki ben tek başımayım bu yolda onu anladım.. yanlız tek başına olmaz o iş diyo oklavayla girişicem ya
bu ay olmazsa önümüzdeki ay soğanı yapmaya çalış kuzum faydasını gören çok olmuş inşallah bizlerde de fayda sağlar

günaydın kızlar ....nazarboncuğm ,seval88.efsun,aeangin arkadaşlarımızın tevhidlerini okudum allah kabul etsin gününde okumak isterdim ama bayramda okuyamam oyüzden erkenden okudum .

aynen benimki zorlada olmazki canım ya tek taraflı istiyoruz sankim olursa olur diyor sen çalışma sonra olursa olur yok öyle hepsi aynı kuzucummm

günaydın kızlar... 1 haftadır girmiyorum bu foruma.içim buruk oluyor.nedenide gecen hafta kadın doğuma gittim.. hatırlayanlar bilir bende vajinit, idrar yolları iltihabı falan var demiştim. ara ara nüksediyor .. neyse bazı şikayetlerim vardı.. doktora gittim. vajinit olmuşum yine.. bir sürü ilaç fitil falan verdi.. bende kullanıyorum. hala bitmedi....dktor bu ay bebek düşünmeyin dedi.. çünkü ilaç alıyorsun o yüzden dedi.. yani ben bu ay otomotikmen elenmiş oldum...

günaydın güzeller:) nasılsınız? ben bu arar çok yoğunum giremiyorum şimdi de bi selam verip çıkıcam... duayı okuyan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, bende okumaya çalışıyorum, bayram da unutmam inş..

efsunuumm benim şu batı değiştirebilir misin gülüm 18 değil 20 si.. boşuna ümitlenmeyelim zaten gelecek gibiler hissediyorum

aynen benimki zorlada olmazki canım ya tek taraflı istiyoruz sankim olursa olur diyor sen çalışma sonra olursa olur yok öyle hepsi aynı kuzucummm

öyleler vallaa yaa kuzum, adamların kafa rahat.. beni bi siz anliysiniz

çok geçmiş olsun canım ya Ama bak Allaha şükür başka bir şey yokmuş, bu ay düşünmeyin demiş doktor tedavinin ardırdan inşallah hemen gelir meleğin

gunaydın cnm hoşgeldin sefalar getirdin :))

benide kelesene dua listesineee bir pko hastası olarakk

ekleriz tabi ama listedeki bilgilerini ver hem de tanışmış olurduk

yalnız başına henüz olmuyor bu olay adam haklı yapıcam inşalalh bu ayki gibi tembellik yapmayacağım
bence sen tatilde kafayı bi boşalt öyle gel çok faydasını görürsün şekerim

gunaydın bende geldim canlarım nasılsınız ?

hoşgeldin iyiyiz kuzum sen nasılsın

günaydın kızlar ....nazarboncuğm ,seval88.efsun,aeangin arkadaşlarımızın tevhidlerini okudum allah kabul etsin gününde okumak isterdim ama bayramda okuyamam oyüzden erkenden okudum .
Allah kabul etsin fatmacım allah razı olsun
maşşallah kuzum kafaya takmasak gelirmi bebekler acaba bi kaç ay takmıyayım diyorum nasıl olcaksa

ya bence olayın püf noktası bu da işte çok zor ya

ya aynı kesinlikle onların türü bu şekil yapacak birşey yok

çok geçmiş olsun canım..daha önce yazmıştım ama yine yazayım çok yıkama orayı yıkayacaksan da özel sabunları var.o bende çok etkili oldu.belki sende faydasını görürüsün

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…