Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

:KK1:kısmet işte nasip olmamış neyse şimdi kavuştukkk:KK34:
tam ben sana selam vermek için konuşma pençeresi açmıştımki löngedenek bilgisayarım kapandı anca girebildim :KK1: orkide sirke olayını yapma bence ya benim doktorum bi hijyenik temizleyici vermişti onu kullanmıştım şimid adı aklıma gelmedi ama bulmaya çalışıyım şu son zamanlardada başka bi marka kullanıyorum memnunum özelden atarım istersen reklam olmasın :KK34: adı çok basit gerçi seba... gerisini sen doldur :KK60: genital bölge temizleyicisi.. hassas ciltler için yazıyo

teşekkür ederim tatlımmm:KK16:
valla cok kotu durumlar cok yogunluk var hangısınden baslasam anlamadım muhasebe para ısı olunca telefonlar susmuyor hem sabıt hem cep telefonlara bakmaktan ıs yapamıyorum bıde orucum gercekten zorluyor benı bıran once gelsın ıs arkadasım dua edıyorum en azından hafıfler yukum :KK31:

a.s ve rahmetullah ve berekatu :KK9: ben valla arada bakıyom oyle son sayfalara anca patron gelıyor asagıda alamıyorum dırek kapatıyorum sureklı yanımda buaralar yenı ıs aldık dıye onla ugrasıyoruz sımdı cıktı dısarıya bıraz takılayım deıdm:KK34:

inşallah canım allah kabul etsin dualarımı allah razı olsun birde remziyeyi de ekledik canım ona da okursan sevinirim çok

ayyy dusuncelı arkadasım benımm cokk tskkr ederım opuyorum senıı :KK54:

remziyecim şimdi hemen sanada okuyorum tatlım, ALlah kabul eder inşallah canı yürekten ettiğim duaları :KK16:
efsuncum teşekkür ederrm bilgi için , ben sabahtan bakmıştım remziye yoktu sanırım ozaman :KK34:

aa bende kullanıyorum ondan seba med in ürünü değilmi

evet canım ta kendisi :KK1: memnunum ben öneriyim dedim.. ama aslında orkide, sana doktorun dermatolojik bişiy önermesi gerekirdi, yazdın ya da ben okumadım.. benimde tee bi zamanlar işte kaşıntı problemi olmuştu o zaman o eczanede satılan farklı marka bir jel yazmıştı doktorum.. o da aynı mantıktı duşta kullanıyordum

:KK9::KK9::KK9: bıravaaaaa 10 puan 10 puan 10 puan :KK9::KK9::KK9:

"bu kuzucuk" kısımlı katkı için ayrıca teşekkürü bir borç bilirim betüşüm :KK51: :KK16:

ni demek her daim katkıda bulunurum ben sana:KK8:

remziyecim şimdi hemen sanada okuyorum tatlım, ALlah kabul eder inşallah canı yürekten ettiğim duaları :KK16:
efsuncum teşekkür ederrm bilgi için , ben sabahtan bakmıştım remziye yoktu sanırım ozaman :KK34:

sağol tatlım buarada Allah kabul etsin dualarımızı demek istedim orda "zı" kısmını atlamışım

bende sadece duşta kullanıyorum canım

ne demek tatlım ya önümüzdeki ay inşallah en başından koyarız listeye daha çok okunur
yaa betull dun wc ye gıttım yıne beyaz akıntı vardı kendı kendıme yoksaa dedım ınsallah degıldır yaa cok korkuyoruk cunku doktor bana dıger gebelıklerınde dusukle sonuclanır dedı cok korktumm oyle bır ıhtımal yoktur ınsallah sadece basıt bı akıntıdırr :KK14:

evet canım ta kendisi :KK1: memnunum ben öneriyim dedim.. ama aslında orkide, sana doktorun dermatolojik bişiy önermesi gerekirdi, yazdın ya da ben okumadım.. benimde tee bi zamanlar işte kaşıntı problemi olmuştu o zaman o eczanede satılan farklı marka bir jel yazmıştı doktorum.. o da aynı mantıktı duşta kullanıyordum

canlar bende avonun vajinal bolge icin antibakteriyel jeli var onu kullaniyorum :) ama bana zararli oldugunu soylediler dogrumudur acep bilemedim oraya bu tarz seyleri kullanmak zararliymis :?

yaa betull dun wc ye gıttım yıne beyaz akıntı vardı kendı kendıme yoksaa dedım ınsallah degıldır yaa cok korkuyoruk cunku doktor bana dıger gebelıklerınde dusukle sonuclanır dedı cok korktumm oyle bır ıhtımal yoktur ınsallah sadece basıt bı akıntıdırr :KK14:

tatlım sen en son ne zaman hastalandın ?

oo sadece duşta.. çok iyiymiş ya.. çokkkk sağlun.. iyiki varsınız :KK16:

ni demek tatlım sen de sağol varol

mercıı bebeemm Allah kabul etsın bende hepınıze dua edıyorum saglıklı sıhhatlı bır gebelık ve tatlı saglıklı bebısler dılıyorum hepımıze:KK16:

valla cok kotu durumlar cok yogunluk var hangısınden baslasam anlamadım muhasebe para ısı olunca telefonlar susmuyor hem sabıt hem cep telefonlara bakmaktan ıs yapamıyorum bıde orucum gercekten zorluyor benı bıran once gelsın ıs arkadasım dua edıyorum en azından hafıfler yukum :KK31:

a.s ve rahmetullah ve berekatu :KK9: ben valla arada bakıyom oyle son sayfalara anca patron gelıyor asagıda alamıyorum dırek kapatıyorum sureklı yanımda buaralar yenı ıs aldık dıye onla ugrasıyoruz sımdı cıktı dısarıya bıraz takılayım deıdm:KK34:

inş.biran önce gelir arkadaşın cnm Allah kolaylık versin sana :KK16:

hürriyetteki haberi okudunuz mu tüylerim ürperdi resmen yaa cerrahpaşada oluyo olay bebeği doğum anında neşterle kesmişler ölmüş minicik beebiş rabbim ailesine sabır versin doktorlarada akıl fikir:KK14:

hürriyetteki haberi okudunuz mu tüylerim ürperdi resmen yaa cerrahpaşada oluyo olay bebeği doğum anında neşterle kesmişler ölmüş minicik beebiş rabbim ailesine sabır versin doktorlarada akıl fikir:KK14:

offf okudum ve çokkkkk üzüldüm Allah yardımcıları olsun çok zor Allah dayanma gücü versin :KK43::KK43:

X