Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

not düşşen cnm başka kimseye verilmeyecek diye yada ev adresini ver seni bulamayınca kargoda kalıyor gidip şubesinden alıyorsun kimsede açmıyor

bu da güzel bir fikir sağol canım benim
bugünde eğer kapanmadan yetişebilirsem çevredeki tüm ecz lere sorim, olmazsa yarın dediğin gibi yaparım

teşekkür ederim çok saol inş hamileyimdir çok istiyorum..RABBBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

kıslaaaaaaaaaarrrr napıyorsunuz, yaaa ben dün havalaalanında güvenlik kapılarından geçtim yaaa, unuttum hamiş olduğumu, yeğenlerim geliyor diye, heyecan bastı, geçiverdim o kapıdan , bişe olur mu yaaaaaaaaaaaa :18:

olmaz canim allahin izniyle bundan sonra dikkat et oluymu annesii :)

yavrukuşum dikkat et birdahakine birşey olmaz Allah ın izniyle iyiyiz biz sen nasılsın bakim bıdık nasıl yaramazlık yapıyormu

pufffsss giriyorum giroyorum kimseler yokonceden o kadar cok kisi oluyoduk simdi bir ben varim bide genelde ebrusum bide papillosum var baskada kimseleri goremiyorum ((

Son düzenleme:
pufffsss giriyorum giroyorum kimseler yokonceden o kadar cok kisi oluyoduk simdi bir ben varim bide genelde ebrusum bide papiolosum var baskada kimseleri goremiyorum ((

canım ben geldim.. bu sıralar işyerinde yoğunuz baya pat diye kapatmak zorunda kalıyorum.. ama dedeğin gibi kimse girmiyo eskisi gibi, eskiden daha hareketliydik

canım ben geldim.. bu sıralar işyerinde yoğunuz baya pat diye kapatmak zorunda kalıyorum.. ama dedeğin gibi kimse girmiyo eskisi gibi, eskiden daha hareketliydik

valla oyle yaa hepiniz calisiyonuz ee tabi bende bos gezenin bos kalfasi tabi soylemesi kolay bana gore siz basinizi kaldiramiyosunuz isten cok pardon canlarim ama onceden hep giriyodunuz ya ondan bu sitemim bide ramazan ya herhalde ondan diyorum artik ramazandan gorcem kizlar ben sizi bakalim nolcak :))))

valla canım ben de boş gezenin boş kalfası olmak istiyorummmm çok sıkıldım.. bi de bu sıralar hamile de çıkmadıya yeni şöyle patır patır herkesten haber gelse süper olcak

evet ya cnm eskisi gibi giren yok

valla canım ben de boş gezenin boş kalfası olmak istiyorummmm çok sıkıldım.. bi de bu sıralar hamile de çıkmadıya yeni şöyle patır patır herkesten haber gelse süper olcak

bende bende boş gezenin kalfası olmak istiyorum uykuya hasret kaldım ya evlendiğimden beri yetti gariii

yookk olma sonra benim gibi olursunuz allah korusun catliyorum can sikintisindan ben evde ( valla yaaa nerde bebis haberleri tuhhh valla nazar degdi kizzz topigimize ( anaaaaammm hemen nazar duasi okuyalim

ama biz vercez bbek haberlerini insalllahhhhhh sen vericen zaten bak gor dedi dersin :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…