Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın kızlar.bilgemadam ve kendim için okudum tevhidleri cumaya kadar bitirmek istiyorum annemlere gidince okumam zor olur bebek istediğimi bilmiyolar çünkü:KK1:
bendede belirti yok 4-5 gün önce vücudumda kocaman sivilceler çıktı ama daha yumurtalama dönemindeydim benim sivilceler genelde regliden en fazla 1-2 gün önce çıkardı.kızımda bende hasta olcaz galiba burnumuz akıyor ve sürekli hapşırıyoruz umarım bayrama iyileşiriz.kızlar yanlız 2 gündür sol kasığıma acayip bir sancı giriyor dün hele harket bile edemedim üşüttüm heralde

geçmiş olsun kolay atlatrsınız inşallah fatmacım

bilgemadam, tevhidini okudum, Allah kabul eder inşallah canım hayırlısıyla.

efsuncum sabah sana hoşgeldin nasılsın filan yazmıştım bizim topikteyken ama sana yetişemedim heralde çıktığın için görmemişsin :KK34:

ebebruli siteye baktım canım hadi bakalım hayırlı satışlar olsun inşallah, artık mağza eski model bişey oldu, herşey internette :KK34:

efsuncum sabah sana hoşgeldin nasılsın filan yazmıştım bizim topikteyken ama sana yetişemedim heralde çıktığın için görmemişsin :KK34:

ebebruli siteye baktım canım hadi bakalım hayırlı satışlar olsun inşallah, artık mağza eski model bişey oldu, herşey internette :KK34:

tşk ederim cnm senin topiğinin adı neydi

ben pek anlamadım sanırım sorunu.çift çizgiyi yakalmanın yetersiz olduğunu niye düşündünki

Canim sundn dolayi canim sikildi burada bir arkadas kirmizi cizgidn 24 saat spnra yumurtlaniyo demis biz iki gun denedk tuturdk mu gunu bilmiyorm bidem bir arkadas burada cift cizgiyi yakalams ama yumurtasi catlamams baska boyle sorun yasayn var mi varsa ozaman ne anlami var testn demk istedm csnm

sağol tatlım ağzına sağlıkk rabbim sanada nasip etsin inşallah

Canim sundn dolayi canim sikildi burada bir arkadas kirmizi cizgidn 24 saat spnra yumurtlaniyo demis biz iki gun denedk tuturdk mu gunu bilmiyorm bidem bir arkadas burada cift cizgiyi yakalams ama yumurtasi catlamams baska boyle sorun yasayn var mi varsa ozaman ne anlami var testn demk istedm csnm

işte o arkadaş benim:KK9::KK9: doktor kontrolü ile sabittir.tabii herkezde olcak diye bişi yok umutsuzluğa kapılmayın.ben çift çizgiyi kop koyu gördüm ertesi günü çizgi gitti ertesi günü doktor kontrolüne gittim ama yumurtam çatlamamış bende sorun varmış.

bu arada efsuncum ben hasta oldum.yeni BAT 17 eylül.yarın sabahta doktora gidiyorum bakalım ne dicek.

işte o arkadaş benim:KK9::KK9: doktor kontrolü ile sabittir.tabii herkezde olcak diye bişi yok umutsuzluğa kapılmayın.ben çift çizgiyi kop koyu gördüm ertesi günü çizgi gitti ertesi günü doktor kontrolüne gittim ama yumurtam çatlamamış bende sorun varmış.
.

ah ne güzel siz yumurtlama testi bulup yapmışsınız, ben birtürlü bulamadım sorduğıum eczanalerden.
internetten sipariş versem bu seferde işyeri adresi vermem lazım evde olmadığım için, ya diyorum biri açar maçarsa rezil olurum bide :KK1:
bu akşam başka eczanelerede bakim yetişebilirsem kapanmadan :18:

fatmaipek ve kucukpisi arkadaslarim icin duami ettim allah kabul edip tez vakitte muratlarina erdirsin insallah :)

ah ne güzel siz yumurtlama testi bulup yapmışsınız, ben birtürlü bulamadım sorduğıum eczanalerden.
internetten sipariş versem bu seferde işyeri adresi vermem lazım evde olmadığım için, ya diyorum biri açar maçarsa rezil olurum bide :KK1:

bende hic yapmadim su testi yaa gerek duymuyorum aslinda gun asiri iliskiye girmek yumutlama gunune denk gelir diye dusunuyorum yanlis mi dusunuyorum acaba :)

bende hic yapmadim su testi yaa gerek duymuyorum aslinda gun asiri iliskiye girmek yumutlama gunune denk gelir diye dusunuyorum yanlis mi dusunuyorum acaba :)

doğru aslında keşke yapabilsek o en doğrusu ama, iş, güç, yorgunluk, sıcak, misafirlik vs vs derken birsürü bahanem oluyor benim, o yüzden hangi gün lazımsa o gün yapmak istiyorum :KK52:

Merhabalar kızlar

BAT 18 Temmuz..Son 3 gün..eğer kırmızılar gelmezse bayram sabahı test yapacam..

Şuan iğtibariyle miğdem tuhaf.Bulanmakmı,yanmakmı ne anlamadım ama miğdemde huzursuzluk var..

Kasıklarım ince ince ağrıyor.

Üşüyorum arada.ama şimdi elllerin soğuk,yüzüm yanıyor.ayaklarım karıncalanıyor.

Göğüs uçlarımın etrafı karardı.Ama göğüsleriimde hassasiyet yok.Sık idrara çıkmakta yok..

Bakalım sonuç ne olacak

sorma ya bende işyerinin adresini vermiştim salaklar beni bulamayınca patrona vermişler oda hiç isme bakmadan şirket için heralde diyip açmış ortalıkta bağırıyodu elinde tastler asyaaaa asyaaaa bunlar ne kime gelmiş hay dedim senin kargo gibi ne diyeceğimi bilemedim labaratuara bir kaç tane test kağıdı aldım dedim:KK9::KK9: allahtan önünü arkasını sormadı rezillikti yani:KK9::KK9::KK9:

Merhabalar kızlar

Şuan iğtibariyle miğdem tuhaf.Bulanmakmı,yanmakmı ne anlamadım ama miğdemde huzursuzluk var..

Göğüs uçlarımın etrafı karardı.Ama göğüsleriimde hassasiyet yok.Sık idrara çıkmakta yok..

Bakalım sonuç ne olacak

ayyy canim bebek mi geliyo yoksaaa bunlarin hepsi ona isaret yavrusum yaa hadi bakalim hayirli haberlerini tezzz vakitte bekliyoruz insallah :)

alisiyomusun ev hanimimisin canim ? dogru soyluyosun esasinda dizde haklisiniz allah yardimciniz olsun :)
çalışıyorum canım onun için gün aşırı olayı bana uymuyor :KK1: amin bitanem Allah hepimizn yardımcısı olsun inşallah :KK16:
sorma ya bende işyerinin adresini vermiştim salaklar beni bulamayınca patrona vermişler oda hiç isme bakmadan şirket için heralde diyip açmış ortalıkta bağırıyodu elinde tastler asyaaaa asyaaaa bunlar ne kime gelmiş hay dedim senin kargo gibi ne diyeceğimi bilemedim labaratuara bir kaç tane test kağıdı aldım dedim:KK9::KK9: allahtan önünü arkasını sormadı rezillikti yani:KK9::KK9::KK9:

ayyyy inanamıyorumm :KK52: işte bende bu olasılıktan korkuyordum tamda :KK52:
Allah iyiliğini versin valla süper kıvırmışsın:KK34: bizim işte lab. filan da yok, bilgisayarları test edicem desem çok komik olur :KK1:

not düşşen cnm başka kimseye verilmeyecek diye yada ev adresini ver seni bulamayınca kargoda kalıyor gidip şubesinden alıyorsun kimsede açmıyor

canım yok görmedim bende senin gibi gezinirim topikleri bir kolaçan ederim etrafı:KK9:

bu arada efsuncum ben hasta oldum.yeni BAT 17 eylül.yarın sabahta doktora gidiyorum bakalım ne dicek.

hayırlısı asyam ya bi git bakalım dra haberlerini bekliyorum

Merhabalar kızlar

Bakalım sonuç ne olacak
hadi inşalah hamişlik belirtisidir bunlar

X