Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bende bende boş gezenin kalfası olmak istiyorum uykuya hasret kaldım ya evlendiğimden beri yetti gariii

ben de kendimi bildim bileli çalışıyorum mezun oldum hemen başladım bi hamile kalsakta işe gelmesek o zaman dinlenebilecekmiyiz hayır ama en azından evde vakit geçiricez işe gitmicez ve en önemlisi bebişimiz olacakk ne güzel

nazar duası okulayım evet ay inşallah canımm yaa bi verelim şu haberleri gayrııı.. gelip bulup sarılcam boynuna bakk nerde oturuyosun sen uzakmısın ki bana haftasonu atlar gelirim

öledir bi zamanlar ördek baktım da onun anısına işte kendimi böyle avutuyorum

canım çok güzel sahiden, senin topiğinide gördüm çok güzel inşallah sen de tez zamanda hamile kalırsın inan bana çok diledim bunu çok içten diledim

Ah arkadasm kusura bakma ya ben isimleri aklimda tutamiyorm yeni oldugmdan peki sen ne yaptn kist mi olms yumurtalr kacar santm olduysa

istersen sen de paylaşabilirsin benimkisini madem beğendin o kadar
gerçekten yazının gidişatından ne kadar içten olduğunu ben hisssetmiştim zaten Allah razı olsun hepimize versin rabbim tez vakitte

ben bursadayim yavrusumm :))gel valla ne gusel olur beraber kutlariz hamisligini :))

istersen sen de paylaşabilirsin benimkisini madem beğendin o kadar
gerçekten yazının gidişatından ne kadar içten olduğunu ben hisssetmiştim zaten Allah razı olsun hepimize versin rabbim tez vakitte

canım benim teşekkür ederim sana çok yakışıyo görünce bilgemadam gelmiş diyorum ben de Allah kısmet ederde bigün bebeğim olursa, patiklerini yada ayakkabılarını koymak istiyorum.. hayırlısı bakalım Allahım tez zamanda hepimize hasip etsin inşallah

ben bursadayim yavrusumm :))gel valla ne gusel olur beraber kutlariz hamisligini :))

kuzum bende antalyadayım, bursayı hep merak etmişimdir tarihi bi havası var bi gün gelmek nasip olur inşallah.. Uludağıda çok merak ediyorum ama kışın çok pahalı oluyor, kayıyoruz biz de ama hiç gelmedik uludağa uçuk geldi fiyatları.. Aminn canım Aminnn inşallah görürüz o günleri yakında hep birlikte kalalım kutlayalımmmmm..

aaa ne guzel antalyayida ben cok merak ediyorum bu sene tatile gelcektik ama alt ust oldu esim is degistirdi yillik izni yok bu sene seneye insallah gelebiliriz bi aksilik olnazsa :) bursa cooook guzel bir sehir tarihi havasi falan dogru cok guzel :) uludagda cok guzel pahali evet ama oteller bi halta yaramaz :) sen gel cikariz kayariz bizim evide otel niyetine kullaniriz ohh en guzeli :))) ayyy ne guzel geldi tatilden konusmak :)

inşallah o günler çok yakınındadır batın ne zaman en yakın belkide gelmiştir haberimiz yok
geçen akşam facebookta bi fotoğraf paylaştım anne 9 aylık belli kovaman bi karnı var göbüşünün üstüne minicik bebiş patikleri koymuş bende paylaştım Allaaaaaaaaaahhhhh herkes ooo çok sevindik hayırlı olsun hiç haberimiz olmadı filan akıllılar ben zannetmişler fotoyu kadının yüzü gözükmüyo burnundan aşası var bide uzun siyah saçları dikkat ettim sonra hakkaten bana benziyodu ama dedim annem yok o ben diilimm bu seferde dua etmeye başladılar hayırlısı bakalım hakkımızda

Ayyy kusura bakma canim sen moydn isimleri aklimda tutamiyorm yeniyim ya eee sen ne yaptin kist mi olms yumurtalr kacar santm ne yapcan

Ah arkadasm kusura bakma ya ben isimleri aklimda tutamiyorm yeni oldugmdan peki sen ne yaptn kist mi olms yumurtalr kacar santm olduysa

yok hayatım şimdi şöyle bir şey var mesela ben 35-36 günde bir adet oluyorum benim yumurtalar adetin 16.günü çatlaması gereken boya yani 20-22 civarı oluyo fakat benimkiler çatlamıyo dahada büyüyüyor 26-28 mm olunca çatlıyo daha sonra 12 gün sonra falan adetle atılıyo.fakat bu kadar büyüyüp çatlaması bir şey ifade etmiyomuş çünkü bebek olması için ideal yumurta büyüklüğü 18-22 yada en fazla 24 müş.daha büyüyüp çatlayınca bebek olmuyomuş.bide hiç çatlamayan var sanırım onlarınki kist oluyo.yarın doktora gitcem bakalım kist falan varmı.haberdar ederim sizleri seviyorum dualarımı okuyorum rabbim tez zamanlarda bize içimizden arkadaşların güzel haberlerini almayı nasip etsin .AMİN

ay canım valla bende beklerim :))) antalyam da çok güzeldir candır hiç üzmez bizi herşeyi güzeldir havası suyu doğası kendimi çok şanslı hissederim hep tatil çok güzel bişiy ya eylülde çıkıcam bende egeye gidicez inşallahhhh yıllık iznimi bitireyim biraz, ağırlık yapıyo kullanmayınca

canım benim 1 hafta var ama hiç belirti melirti yok keşkem gelsee ah keşkemmmm ay ne hoş resimmiş o öyle Allah sanada o kadın gibi fotolar çektirmeyi nasip etsin inşallahh.. yanlız millette beklentiye girmiş haa siz de.. bizimkiler de dillendirmiyo ama bi hamile kalsam çok normal karşılıcak gibiler sanki o haberi vercekmişim gibi davranıyolar

ben geldim huhuhuuu.

bende bursa da doğmuşum pek yaşamadım orada ama gezmeye gitmişliğim var güzeldir orası da

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…