Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın canlarım geldimmmmm...allahım dün geceki dualarımızı kabul eder inş..çok dua ettim hepimiz için canlarım allahımmm yardımcımız olsun..

gunaydinnnn bu gece hic uyuyamadim sabah esimi yol ederken uykum kacti simdide uykusuzluktan bayilcammm :)) bende cok dua ettim dungece rabbimiz hepimizin dualarini kabul etsin insallah :))

evet kuzum ya öyle oldu hakketen:105: Allah dualarımızı kabul etsin inşallahhh :109: Bilgemadam için duamı da ettim geldim Allahım ona çok tatlı meleğini sağlıkla mutlulukla, tez zamanda göndersin :109:

ayy tatlisim oyle bi duygusallik yasandi hakkaten :) kizzz sende mi yoksam eger varya hamissek kesinn ilk belirti olarak su duygusaligi dicez he valla bu bebisler bize aciyip daha fazla bekletemicekler bizi devam kizlar devamm :))))))

Kızlar günaydın nasılsınız Allah ım dualarımızı kabul etsin inş.dün çok dua ettim teravih e gittim 12 de geldim eve çok guzeldi hep namaz kılıp dua etmek geldi içimden Allah ım inş.duyar sesimizi

ayy tatlisim oyle bi duygusallik yasandi hakkaten :) kizzz sende mi yoksam eger varya hamissek kesinn ilk belirti olarak su duygusaligi dicez he valla bu bebisler bize aciyip daha fazla bekletemicekler bizi devam kizlar devamm :))))))

Valla bende yine hiç bi şey yok bi hafta var bata..geçen ay belim göğüsler ağrıyodu mesela çok ta akıntı vardı bu ay hiç bişey yok hiçbirisi yok Sabır Allahım Sabır...

Valla bende yine hiç bi şey yok bi hafta var bata..geçen ay belim göğüsler ağrıyodu mesela çok ta akıntı vardı bu ay hiç bişey yok hiçbirisi yok Sabır Allahım Sabır...

aaaaa umitsizlik yok ama :)) gerci bendede hicbisey yok akintim var ama o zaten her ay oluyo goguslerimin acimasi lazim oda yok yani ne adet belirtisi var nede hamislik adet belirtisi olarak sivilcelendim o kadar :)) bak bana umutsuzmuyim hic hehehe

hayırlısı kuzum bakalım daha ben yumoş dönemindeyim belirti için çoook erken

ne güzel tatlım Allah kabul etsin dualarını bende dua ettim çok hepinizi ismini bildiğim bilmediğim hepiniz hepimiz için dua ettim.Allah kabul eder inşallah

ya salla canım belirtileri ..
geçen ay beni biliyorsun kırmızılar gecikti akıntı da vardı.
göğüslerim dışındaki hiçbirşeyi belirtiden saymıyorum bu ay çünkü gerçekten hamileliğim dışında göğüs hassasiyeti hiiç olmadı bende
sen yine karamsarlığa sarmışsın noluyo tatlım yaa

Son düzenleme:
banada hamilelik hayal gibi geliyor :2:

canım benim öyle düşünme lütfen Ve böyle düşünerek kendini olumsuzluğa da itme.. Haklısın tamam zaman zaman ben de giriyorum böyle düşüncelere ama iyi düşünmeliyiz ki iyi olalım öyle değil mi? Hepimiz yada birçoğumuz burda aynı şeyleri yaşıyoruz mutlaka,yakınlarımıza anlatamadıklarımızı birbirimize anlatıp paylaşıyoruz.. Ama şuna inanıyorum ki kesinlikle olumlu düşünmeliyiz..artık herşeye bi çare var tıpta biliyosun.. Yeter ki kendini üzme...

aaaaa umitsizlik yok ama :)) gerci bendede hicbisey yok akintim var ama o zaten her ay oluyo goguslerimin acimasi lazim oda yok yani ne adet belirtisi var nede hamislik adet belirtisi olarak sivilcelendim o kadar :)) bak bana umutsuzmuyim hic hehehe

bilmiyorum canım yaa hakkımızda hayırlısı inşallahh her şey çok güzel olur

evet ya öyle oldum galiba istemsiz bişiy bakalım neler olacak nasıl olacak merak ediyorum çok

offff canımmmm offfff hiç bişey diyemiyorum beklemek zor

hayırlısı kuzum bakalım daha ben yumoş dönemindeyim belirti için çoook erken

yaa valla belirti falan sallamiyorum ben artik solee gunum gecsin bakayim 4-5 gun ondan sonra dicem o belirti su belirti yoksa hapsursam ayy kesin hamileyim diyorum kirmizilar gelincede darmadagin oluyorum

böyle umutsuz omayın ne olur.bakın ben sık sık daha eski topiklere bakıyorum aynı bizler gibi dertleşmişler üzülmüşler hatta böyle hiç hamiş olamayacakmıyız falan yazmışlar şimdi ya bebek muhabbeti ya hamilelik muhabbeti yapıyorlar hepsinin altında ya bebiş ya hamilelik takvimi var. yapmayın kuzularımmm

aaaaa kizlar soleeee bir silkelenin bakayim ya allah allah napalim yani hayal falan degil olucak insallah rabbim buyuk insallah nolur yapmayalim boyle olurmu o zaman bende kotu oluyorum uzulutorum cok hepimiz hamis kalcaz hepimiz :)

he ya aynen öle

yaa valla belirti falan sallamiyorum ben artik solee gunum gecsin bakayim 4-5 gun ondan sonra dicem o belirti su belirti yoksa hapsursam ayy kesin hamileyim diyorum kirmizilar gelincede darmadagin oluyorum

artık darmadağın olmasak o günler geldiğinde bayram sevinci yaşasak ne güzel olur

doğru söylüyosun canım Allah çok büyük inanıyorumki bizde aynı olucaz ama biraz yoruldum.. biraz kafama takmıyım düşinmiyim diyorum ama nasıl?? gelecek tüm önerilere açığımmmm

Kizlr nasilsinz umarm hersey yolundadr benim ovalosyan testi kullananlra bir sorm olack nen cift cizgiyi yakaladigm iki gin ust uste denedk ams ben cizgi ciktigi gun yumurtluyot sandm cift cizgiyi yakalamk yeterlo degl mi yani urtlamamsta olma ihtimalm var mi madem test kesn cozum degl neden bi suru para verip aliyorz anlamadm

günaydın kızlar.bilgemadam ve kendim için okudum tevhidleri cumaya kadar bitirmek istiyorum annemlere gidince okumam zor olur bebek istediğimi bilmiyolar çünkü
bendede belirti yok 4-5 gün önce vücudumda kocaman sivilceler çıktı ama daha yumurtalama dönemindeydim benim sivilceler genelde regliden en fazla 1-2 gün önce çıkardı.kızımda bende hasta olcaz galiba burnumuz akıyor ve sürekli hapşırıyoruz umarım bayrama iyileşiriz.kızlar yanlız 2 gündür sol kasığıma acayip bir sancı giriyor dün hele harket bile edemedim üşüttüm heralde

Allah kabul etsin duanızı teşekkür ederim kızlarrrr rabbim sanada versin inşallah
bilgemadam duanı okudum rabbim kabul eylesin...

aminnnnnnnnnnnnnnnn tatlımmm aminnnnnn gelsin tombul meleğim artık rabbim sanada versin inşallah tez vakitte
evet kuzum ya öyle oldu hakketen:105: Allah dualarımızı kabul etsin inşallahhh :109: Bilgemadam için duamı da ettim geldim Allahım ona çok tatlı meleğini sağlıkla mutlulukla, tez zamanda göndersin :109:

Allah razı olsun ağzına sağlık duan kabul olsun inşallahh

bende bilgemadam için duamı okudum rabbim ona tez vakitte inşallah sağlık sıhhatli huzur dolu bir evlat versin inaşşallllhhhh

ben pek anlamadım sanırım sorunu.çift çizgiyi yakalmanın yetersiz olduğunu niye düşündünki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…