Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Son düzenleme:

amin cnm çıkarsan bile ye bebeğin alır vitaminini

ya bende cok sik regl oluyorum ya 21gunde bir oluyorum bazen 1 veya2 gun gecikebiliyor ben doktorada gittim 2 kez hicbir problem olmadigini yumurtaliklarimin gayet iyi calistigini soyledi ikiside bide soyle bisey var ben yaklasik 6 ay kadar once umreye gittim ve 20 gun dogum kontrol hapi kullandim regl olmayayim geciktirsin diye acaba ona dayali gebe kalmiyo olabilir miyim bunun etkisi olabilir mi ? bu ilaci kullandiktan sonra gebe kalmak icin belli bir zaman gecmesi gerekiyomu ? umreden donuste hemen biraktim 3-4 gun sonra regl oldum ondan sonraki ay 24 gun sonra regl oldum daha sonraki ay 19 gun sonra oldum yani 2 reglden sonra duzene girdi simdi 21 gunde oluyorum bilgisi olan bana yardimci olabilir mi acaba

nasılsınız. yeni hamileleer var sanırım hayırlı olsun. İnş. sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Rabbim bizede versin

Ben senelerce dogum kontrol hapı kullandım. Bıraktıgım ay hamile kaldım. Bence bununla bir ilgisi yoktur. Dogum kontrol hapının bilinenin aksine faydaları var aslında kadınlar için..Özellikle yumurtalık kist oluşumunu önlüyor. Doktorumun bana soyledigi keske butun kadınlara kullandırabilsek dogum kontrol hapını dedi. Bence en yakın zamanda sen de kalırsın hamile. İyi düşün iyi olsun.

canım benim ben evlenmeden önce başladım kullanmaya. 3 ay kullanıp bıraktım. 2,3 ay sonrada bebek için çalışma yaptık ilk ay hemen hamile kaldım. ama malesef yaşamadı. 2 ay sonra tekrar hamile kaldım oda yaşamadı. bende sık regli olurum. arkadaşımda aynı benim gibi oda hap kullandı bebeği oldu. hapın etkisi olduğunu düşünmüyorum ben.

doğum kontrol haplarının faydalı yada zararlı olduğunu doktorlarda tartışıyor. kimi "oo süper faydalı" diyor kimi "zararlı"... bünyeyle ilgili birşey diye düşünüyorum.

doğum kontrol haplarının faydalı yada zararlı olduğunu doktorlarda tartışıyor. kimi "oo süper faydalı" diyor kimi "zararlı"... bünyeyle ilgili birşey diye düşünüyorum.

evet cnm katılıyorum bende hiç içmemiştim demekki içseydim kistlerim olmazmış

kızlar günaydın beni de listeye eklerseniz sevinirim
bat 30 temmuz yaş 23
ocak ayında hamile kalmıştım 2,5 aylıkken kalbi durdu aldılar
mart ayında kürtaj oldum
3 aydır falan korunuyorduk
ama bu ay ilk denememiz inşallah Allahım
bu mübarek ramazan gününde herkesin istediğini verir

Dogum kontrol hapları dogru bir sekilde her gun aynı saatte içildiginde en iyi dogum kontrol yöntemi. Hatta başarısı %100 gibi. Fakat diger hicbir kontrol yontemi haplar kadar başarılı degil diyor doktorlar. Benim eniştem de jinekolog ben sadece onun dediklerini, kongrelerde özellikle dogum kontrol haplarının faydalarının zararlarına oranla çok daha yuksek oldugunu anlattı. Ben de onu dinledim de kullandım. Bu kadar yıl hic bir zararını görmedim. İnsallah ilerleyen yıllarda da görmem.. Ama tabi gene de kısmet tabi hersey olabilir cnm..

sagol canim inan cok aydinlattin beni :) allahim insallah ya en kisa zamanda meleklerimizi bize:) benim cevremdeki akrabalarimin hepsinin bebegi var :) bide esimin 4 erkek kuzeninin hanimi hamile ve 2 kiz kuzeninnde yeni bebekleri oldu buna uzulmuyorum aksine seviniyorum ama ozenmiyo degilim yani bunu goren teyzeler yengeler halalar ufffff hadi burcu sira sana geldi elini cabuk tut demiyolarmi bide uyuz ediyo beni sanki biz istemiyoruz bilmiyolarki olmuyo ne anlayissiz insanlar var dimi ne kadar uzuldugumu bir bilseler rabbim buyuk ama cok buyuk (

evet cnm katılıyorum bende hiç içmemiştim demekki içseydim kistlerim olmazmış

öle diye düşünme. geçen okuduğum bir kitaptada kansere bile yol açar yazıyordu. neye inanacağımızı sapıttık zaten. bazısı öneriyor bazısı önermiyor işte...

hamilelik beirtilerin hepsi var bende halsizlik uykuya egilim yumurtalıklarım sanki harekete geçiyor hissediyorum
15 temmuzda açılışı yaptık bebiş için göbeyim falan cıktı regl olmayınca doğal oarak öyle bir ateş basıyor anlatamam
hamile kaldım diye hissediyorum ne yapmsalıyım bayanlar sizce oğlumu götürecem sağlık ocağina şuan uyuyor gitmişken yaptırıyımmı

Son düzenleme:

genelde bir siklus 28 oluyor ama kendi içinde de bi düzeni var ise işte senin ki gibi mesela onada normal diyor doktor, bu durumda senin yumurtlama dönemin siklusu 28 gün olan birine göre daha önce olması lazım.. ovülasyon testi kullandın mı hiç?

nasılsınız. yeni hamileleer var sanırım hayırlı olsun. İnş. sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Rabbim bizede versin

selammm canım hoşgeldin iyiyiz sen nasılsın?

inş. canım Allahım gönlüne göre versin. test falan yaptrıdın mı neden kalbidurmuş bebeğin

hamilelik beirtilerin hepsi var bende halsizlik uykuya egilim yumurtalıklarım sanki harekete geçiyor hissediyorum
15 temmuzda açılışı yaptık bebiş için göbeyim falan cıktı regl olmayınca goğal oarak öyle bir ateş basıyor anlatamam
hamile kaldım diye hissediyorum ne yapmsalıyım bayanlar sizce oğlumu götürecem sağlık ocağina şuan uyuyor gitmişken yaptırıyımmı:26::26:

ooo iyi hayırlısın bakalım. yaptır tabi canım niye bekleyeen bayada geçmişbelli olur kanda.

ekledim kızlar

aserenhan seni de ekledim canım

küçükpisicim sana da batı belli değil dedim

ben yaptır derim şahsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…