Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

neden olmasın cancağızımmmmmmmmmm tabikide olabilir öyle durumlar, bi kaç gün daha sabretmeye çalış sonrada kan testine git bence sonrada gelsin bebiş haberi inşallahhhhhhhhh

hoşgeldin neclasu umut oldun umuttttt dediğin gibi biraz kendi haline bırakmak lazım sanırım bu bebişleri bu arada hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

pallim bende tatile çıktıgımda hamile kalmıstım..yada bilmiyorum çıkmadan bir kaç gün önce
inşallah sende güzel haberlerle gelirsin canım..

kızlar birde ben size bişey sorucam.ben en son 3 temmuzda adet gördüm 8 temmuzda bitti.hamileliğin ne kadarlık olduğudu hesap ederken burda son adet tarihini soruyo hangisini yazıcaz yani 3 mü 8 mi.ayrıca bn yumurtlama tarihinden itibaren hesaplanıyo diye biliyodum.hngisi doğru

ben de istiyorum tatil ya bende ramazandan 3 gün sonrasını alıp gidicem birleştiricem bayramla

ne güzel canım allah sağlıkla kavuştursun canım

3 temmuz olarak yazıcaksın canım
pallim bende tatile çıktıgımda hamile kalmıstım..yada bilmiyorum çıkmadan bir kaç gün önce
katinamm avatardaki resim ne senin ?

doktorlara göre son adaet tarihinin ilk günü yazılıyo..yani reglinin başladıgı gün 3 temmuz..

ayyyyyyyyyyyyyyyy çok heycanlandım kızzzzzzzz şimdiden :)

canımm dur sakin ol bakayım anam şimdiden böyleyse çift çızığı görünce napcaksın :118:

kuzum inşallah yaa, yani bu ay gerçekten titizce dikkatlice herşeyime dikkat ederek yaşadım inşallah hayırlısıyla güzel haber alırım ama olmassada tatile gidicem ve kafamdan silicem bi süre.. belki dediğin gii or rahatlıkla gelir :103::103:

ya kuzum inşallah olur bu ay ama olmasa da git tatile ohhhhh misss.birde amerika falan diyordun git gez dolaş hatta benim yerime de dolaş ben çok gitmek istiyorum oraya

o çift çizğiyi bu ayda göremicemmm.şimdi wcye gittim gelmiş yaaaaaaaaaaaa pembe kahverengi akıntı gelmiş

s.a kızlaar bn hiç gün geçirmeden bu sabah kahverengilerle kırmızılara başlamış durumdayımmmm ağusts umutlusuyum gayri.İnşallah sizden iyi hberler alırız Allah hepimizn yrdımcısı olsun

kuşum sen benden önce çıkcakmışsın ya çık çık valla değişiklik olacak iyi gelecek bize bizde gezicez bol bol bi planlar yaptım egenin altını üstüne getircez inşallahhhhh :82::82:

ay ne güzel ben akçaya gidicem tatlım bu sene hasret kaldım denize.gezin gezin hatta egeyle sınırlı kalmayın marmara istanbul falan da yapın

ya kuzum inşallah olur bu ay ama olmasa da git tatile ohhhhh misss.birde amerika falan diyordun git gez dolaş hatta benim yerime de dolaş ben çok gitmek istiyorum oraya

canım iznim vardı biriktiriyodum hep bigün lazım olur diye eylül başında çıksam ekimde tekrar izin alabilirmiyim diye sordum abd için, tamam dedilerrrrr bende o zaman 5 gün alayım ordan bi zahmet dedim :118: kocamın işleri ekim gibi hafifliyor o zaman gidicez inşallahhhh my little baby gelirse gitmicez tabi seneye onunla gidicez o zaman bende abd çok istiyodum oralarda gezmeye doymak istiyorummmmm

s.a kızlaar bn hiç gün geçirmeden bu sabah kahverengilerle kırmızılara başlamış durumdayımmmm ağusts umutlusuyum gayri.İnşallah sizden iyi hberler alırız Allah hepimizn yrdımcısı olsun

mavi hayal bende umutlanmıştım şimdi wc ye gittim gelmiş yaaa

o çift çizğiyi bu ayda göremicemmm.şimdi wcye gittim gelmiş yaaaaaaaaaaaa pembe kahverengi akıntı gelmiş

yapma ya taliha neyse kuzum önümüzdeki ay inşallah ya

canım sen ne zamandır deniyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…