Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ben geldimmmmm bi çok işimi temizledim bitirdimmmm :126:rahatlamış bi vaziyette dönüş yaptımmmm :KK76: talihaaaaa duamı da ettim geldim inşallahhhhh kırmızıları 9 ay boyunca görmesin hamiledir şuan dedim içimden :109:

Kıslar ne oluyo bakim burda hamile olanmı var yada kendini hamile gibi hisseden? günü geçen test yapsında sevinelim:KK9:

Kıslar ne oluyo bakim burda hamile olanmı var yada kendini hamile gibi hisseden? günü geçen test yapsında sevinelim:KK9:

canım biliyosun benim daha dünyanınnnn vakti var :KK37: ama tüm belirtiler var maşşallahhh bel ağrısı sık sık idrara çıkma :KK33::KK33: daha halvet günlerindeyiz ama artık iyice kafayı yedim bu belirtiler bende regl biter bitmez başlıyooo :KK24::KK24::KK24:

kuzummm hoşgeldin napim d.kontrol hapına devam :KK25:sen nasılsın napıyorsun cnm :KK49:

canım benim hiç üzülme 20 gün o hapı kullanıcaksın kistin yoooookk olacakk bi daha gelmemek üzere onun yerine bebiş gelecek :81: biliyorum kolay değil böle bekleye bekleye yıpratıyoruz kendimizi ama mükafatı mükemmel olacak kuzucummm inancım tam, hepimiz adınaa :KK16::KK16:

canım benim hiç üzülme 20 gün o hapı kullanıcaksın kistin yoooookk olacakk bi daha gelmemek üzere onun yerine bebiş gelecek :81: biliyorum kolay değil böle bekleye bekleye yıpratıyoruz kendimizi ama mükafatı mükemmel olacak kuzucummm inancım tam, hepimiz adınaa :KK16::KK16:

herşeyde vardır bir hayır bakalım nolucak zoruma gidiyor o ilacıda içmek ama napim :KK17:

merhaba canlarım bende geldim nasılsınız hamiş haberleri yok mu ?:KK9:
hoşgeldin ebrucum yoğunmusun sende yoksun pek bu sıralar

benim adetime 4 gün kaldı kızlar. pek belirtim yok ama vücut ısım aşırı yüksek sanki yanıyorum, göğüslerim yaklaşık 1 haftadır acıyo bi de dün süpürge yapmaya kalktım kokusundan biraz mide bulantım oldu. onun dışında hiçbi belirtim yok:KK43:
ay inşallah hamişlik belirtisidir bunlr

hayırrrrrrrrrrrrr hep zamanında oldum :KK43:

ay taliha çok merak ediyorum seni güzel haberlerini alırız inşallah

hoşgeldin ebrucum yoğunmusun sende yoksun pek bu sıralar

ay inşallah hamişlik belirtisidir bunlr

ay taliha çok merak ediyorum seni güzel haberlerini alırız inşallah

inşallah canım yaaa bu ay farklı şeyler yaşıyorum çünki ondan garip geldi.1-hiç sivilcem çıkmadı ki normalde dana kadar çıkardı aksamaz yani 2-adet oldugum an şiddetli ağrılar yaşardım bu 2 gündür olmadan yaşıyorum bu agrıları 3- bugün 30.günüm olmam gerekli inş. olmuştur kızlar yaaaa çok merak ediyom dün teste negatif çıktı ama olur mu sizce.

herşeyde vardır bir hayır bakalım nolucak zoruma gidiyor o ilacıda içmek ama napim :KK17:

canım biraz rahatlat kafanı tam bu dönem iyi bir fırsat, gerçekten düşünmemeye çalış (banada imkansız gibi geliyor ancak sanırım bunu yapmak zorundayız) tatile gidicektiniz o planı gerçekleştirin.. kocacığınla ikinci balayı yapın :123: ben eylüle izin çaktım eylül başında vınlıyorum:82: :127: biraz tatil yapmak istiyorum ve istiyoruz

mrb kızlar.ben 11 aylık evliyim ve çok istememize rağmen olmamıştı dr a gittm bi sene dolmasını bekle dedi.ve 10. ayımda hamiş kaldım.dualarımı hiç eksik etmedim ve umudumu yitirmedim.önceki msjlarımda var hep çok istedim ve artk kendi haline bıraktım.kendiliğnden oldu..Allahm İNŞALLAH kalp atışlarını duymayı ve kucağımıza almayıda nasip eder.

X