Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

o çift çizğiyi bu ayda göremicemmm.şimdi wcye gittim gelmiş yaaaaaaaaaaaa pembe kahverengi akıntı gelmiş

hadi yaa, üzüldüm vallahaa hayırlısı olsun canımm hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah

s.a kızlaar bn hiç gün geçirmeden bu sabah kahverengilerle kırmızılara başlamış durumdayımmmm ağusts umutlusuyum gayri.İnşallah sizden iyi hberler alırız Allah hepimizn yrdımcısı olsun

haydeee sendemi brütüs, Allah yardımcımız olsun gerçektende, hayırlısı kuzum

ay ne güzel ben akçaya gidicem tatlım bu sene hasret kaldım denize.gezin gezin hatta egeyle sınırlı kalmayın marmara istanbul falan da yapın

canım bizimde izmire gitmemiz lazım düğün vardı işte ondan sonra ver elini çeşme marmaris datça ahhh istanbulllll burnumda tütüyorrrr zaman kalsada gelsek ama arabayla çıkacağımız için zor gibi.. oraya uçakla gelmek en mantıklısı bizim için 12 saat get get bitmeeyorrrr

o çift çizğiyi bu ayda göremicemmm.şimdi wcye gittim gelmiş yaaaaaaaaaaaa pembe kahverengi akıntı gelmiş

hayırlısı olsun canım inşallah önümüzdeki ay mutlu haberler verirsin bizlere bende adet oldum kısmet değilmiş bu ay

napim kısmet değilmiş demek ki..allah büyükk nasıl yazdıysa kaderimize onu yaşıcazz isyan etmek yokk :)cumaya randevu alım doktoruma 3.günümde gitmiş olim..birde o çatlamayan yumurtaya baksın bakim ne alemde..yoksa banada d.kontrol hapı verecekti geçmez ise

kırmızıları görenler üzülmeyin hepimiz için hayırlısı olsun. inşallah rabbim hepimizin hayırlı haberlerini almayı nasip etsin

hayırlsı olsun cnm inşallah d kontrole gerk kalmaz

ya bişiy sorucam çatlamıyosa kist oluyosa o tarihlerde bakıp eğer çatlamımışsa neden çatlama iğnesi yapmıyolar? mantıklı bi sebebi vardır muhakkak ama bilmediğimden soruyorum.. git bakalım doktoruna inşallahhh d. kontrol hapına gerek kalmaz hayatımmm

canım benim bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra yumurta çatlamıyorsa zaten kist yapıyor. onunla bir ilgisi olabilir diye düşünüyorum.

valla şu çatlamayan yumurtalardan bende muzdaribim.en çok da garibime giden madem çatlamıyo ben her ay nasıl hasta oluyom.yada çok geç çatlıyo

canım benim bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra yumurta çatlamıyorsa zaten kist yapıyor. onunla bir ilgisi olabilir diye düşünüyorum.

hmmm iğne yapılıp çatlamama durumda yani kist oluşumu.. okuduğum kadarıyla doktorlar bazen yumurtanın büyüklüğünü inceleyip elleşmiyomar aa bu ay çatlamamış falan diyolar da, neden o anda müdahale etmiyolar diye düşünüyodum belki 1 2 ay o şekilde deniyolardır sonra çatlama iğnesi yapılıyo galiba

kelam,taliha,mavihayel canım üzülmeyin inşallah önümüzdeki ay nasip olur.valla bazen düşünüyorum acaba bu hamilelik takvimini biz ne zaman yapıcaz

kızlar belki saçma gelecek ama umut dünyası işte adet günüme 4 gün var. ben de sabah ilk idrarımı bekletiyorum plastik bi kapta. şimdi baktım idrarımın üstünde bi yağ tabakası oluşmuş. buna yorumu olan var mı acaba?

kelam,taliha,mavihayel canım üzülmeyin inşallah önümüzdeki ay nasip olur.valla bazen düşünüyorum acaba bu hamilelik takvimini biz ne zaman yapıcaz

inşallah cnm üzüzlmemek elde değil ama hayırlısı buymuş demekki pes etmek isyan etmek yok asla İnancımızı kaybetmeden yola devaaaaaaaam

hmmm onu hiiç duymadım açıkçası ama burda hamile kısçelerin çoğu idrarında tül gibi tüğ gibi beyazcıkların olduğundan bahsetmişti, öyle bişiler yüzüyomu içinde..

hmmm onu hiiç duymadım açıkçası ama burda hamile kısçelerin çoğu idrarında tül gibi tüğ gibi beyazcıkların olduğundan bahsetmişti, öyle bişiler yüzüyomu içinde..

evet ama onlar zaten her ay oluyor. şimdi onlar görünmüyor sadece yağ tabakası gibi üstte bi katman var

hayırlısı artık napalım..bu ay aşılama olacak kistim gitmişse tabi...ya kızlar ben şey dicem orucumu bozim mi yaa nette baktımda zaten oruç bozulmuştur diyor..napimmm..

evet ama onlar zaten her ay oluyor. şimdi onlar görünmüyor sadece yağ tabakası gibi üstte bi katman var

hmm öylemii, yağ tabakasını duymamıştım ama olabilir tabii, daha doğrusu daha önce görmediğin bişeyse eğer şüphe duymakta haklısın inşallahhh hamilesindir az kalmış öğrenmene

hmm öylemii, yağ tabakasını duymamıştım ama olabilir tabii, daha doğrusu daha önce görmediğin bişeyse eğer şüphe duymakta haklısın inşallahhh hamilesindir az kalmış öğrenmene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…