Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

beni de ekleyin 25 yaşındayım 3 senedir deniyoruz inş bu topikte hamile kalırım gelecek adet tarihim 25 temmuz ama birz gecikebilir

merhaba kızlar hayırlı olsun topiğimiz bende bu ay ümitliyim inşallah tutturcam 22 yaşındayım 6 aydır deniyoruz ilk bebeğim olcak inş olursa batım 9 ağustos yumurtlama testi yapıyorum bende dünde yaptım bügünkü biraz daha koyuydu sanırım 2 güne kadar yumurtlayacağm.

Son düzenleme:
bunlarda testlerim

Eklentiler

• $Fotoğraf0090[1].jpg
    $Fotoğraf0090[1].jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 60
ılk oldugu ıcın garıp gelıyor bıraz etrafımda herkes doktor her kafadan bı ses cıkıyor sagolsun esımın teyzesıgıle mısafırlıge gıttık konu dusuklerden acıldı esımle kan uyusmazlıgı var her kafadan bı ses cıkıyor esımın anaannesı eee sız evlenmeden once kan grubunuzu bılmıyormuydunuz kaynanam ordan atlıyor gecen konu acıldı kan uyusmazllıgından bırınınde sureklı dusugu oluyormus kanını degıstırmısler felan fılan akıl var mantık var kan nasıl degısır vucut kendı uretıyor nasıl kan degısır anneanneyede ıstersen bosanalım dedım enteresan bu ınsanlar yahuuu benım ablamda kan uyusmazlıgı var 9 yasında Allaha sukur sapasağlam kızı var arkadasım hamıle hayırlısıyla 2 ay sonra kavusacak bebegıne buna benzer bırsuru ornek Allah bılır kendılerınde de vardır kan uyusmazlıgı ama kan gruplarınıda bılmıyorlardır Allah ıslah etsın boyle bos konusanları ramazan ramazan ınsanı dınden ımandan edıyorlar:KK9::KK9::KK9:

benim arkadaştada vardı kan uyuşmazlığı temmuz 2 de 3.yü doğurdu :)) cahille uğraşmak zor insan kanı uyuşmuyor diye evlenmektenmi vazgeçecek

ya kızlar sabah bi muhabbet vardı sonu ne oldu bileniniz var mı?

arkadaşlardan biri duymuşda biryerden erkeklerin de folik asit içtiğine dair..

var mı öyle birşey haberi olan var mı?

eğer öyleyse ben de eşime başlatıcam da ondan soruyorum..

bu ay iyi çalışmam lazım mübarek ramazan tööbbeee tööbeee:)))

Var canım var. Google yaz baba adaylarında folik asit içmesi gerekir mi gibi bir şey çıkıyor zaten hemen. Oku ikna olursun zaten. Benim arkadaşım karı koca içiyolar. Doktoru demiş. Bende bizim iş yeri hekimine sordum. O da erkeklerde içse iyi olur dedi. Sperm kalitesi için gerekliymiş. Bende kocama vermeye başlayacam.

bizde bebek istiyoruz 2 ay geçti.umarım ağustos diyorum.bana şans dileyin.:-)ne kadar zaman beklemek gerek doktora gitmek için?

bizde bebek istiyoruz 2 ay geçti.umarım ağustos diyorum.bana şans dileyin.:-)ne kadar zaman beklemek gerek doktora gitmek için?

Yeni topigimiz vatana millete hayirli olsun:)
Yas 26 daha once ilk denememizde hamile kaldim dusuk oldu simdi dusukten sonra tam anlamiyla ilk denememiz
Bat 26 temmuz

26 temmuz bir gelmedi zaten bekle bekle.sürekli wc ye gidiyorum akşam parka gittik biraz durduk hadi eve dedim ama bişey yok bu stresten bir kurtulsam sizdede öylemi kızlar ya ...kafayı yiyeceğim

selam kızlar naber nasıınız :))

huysuzum nasıl gidiyor gebelik

yapsana kendine bir gebelik takvimi görelim altında

selam kızlar naber nasıınız :))

huysuzum nasıl gidiyor gebelik

yapsana kendine bir gebelik takvimi görelim altında

Selam cancagizimmmm :-) walla smdilik iyi saadece azicik acikiyo gibiyim ..takwim yapcam da pc kocamda tam da karsimda bn tel.den giriyorum :))))))
Kayinbabami hastanye kaldirdik dizanteri olmus 3 gun yatacakaz once girdik ewe ztn gece 1den asagi giremiyoruz ewe en erken :S
Sudan gecmis mikrop dikkat etmek lazim hazir su iciyorum artik :)

Selam cancagizimmmm :-) walla smdilik iyi saadece azicik acikiyo gibiyim ..takwim yapcam da pc kocamda tam da karsimda bn tel.den giriyorum :))))))
Kayinbabami hastanye kaldirdik dizanteri olmus 3 gun yatacakaz once girdik ewe ztn gece 1den asagi giremiyoruz ewe en erken :S
Sudan gecmis mikrop dikkat etmek lazim hazir su iciyorum artik :)

amaann geçmiş olsun canım yaa... evet çok dikkat et sen.. Allah muhafaza...

Enabe'cimmm canimmmm tesekkur ederim sizde dikkat edin ..
10gun acigi kapatiriz yapariz biseler :KK66: sen iste yeter bitanem

hayırlısı inş canım bende müjdemi bayram günü alacağım inş diye ümitliyim bakalım nasip..

bana müsaade kocamın horultusu buraya geliyor, gideyim yanına kıvrılayım adamımın,, birkaç ssat sonra kalkacağım zaten sahura.. anca uyur uyanırım

tmm bitanem iyi geceler :) bayramda tam bi bayram hawası olsun ewinizin içi inş bebek geliyoooo diyeeee öpüyorum

canim arkadaslarimmm,... bende yalnizim bugün :KK5:

yarinda yalniz olucam. tamda yumurtlamaya denk geldiydi. yani akinti durumuna göre söylüorum.

bugüne kadar hep iki güne bir halvet olduydu. tek ümidim iki gün önce olan halvetten spermlerin hala canli olmasi ve bugün yarin yumurtayla bulusmasi. hadi yumurtacim benim sec bir tanesini hadi canim yumurtam :KK43::KK43:

birde canlarim hamis kalanlar ne denediklerinide yazabilirlerse cok iyi olur. hani eslerine ne yaptilar kendi ne ictiler filan, :26:

canim arkadaslarimmm,... bende yalnizim bugün :KK5:

yarinda yalniz olucam. tamda yumurtlamaya denk geldiydi. yani akinti durumuna göre söylüorum.

bugüne kadar hep iki güne bir halvet olduydu. tek ümidim iki gün önce olan halvetten spermlerin hala canli olmasi ve bugün yarin yumurtayla bulusmasi. hadi yumurtacim benim sec bir tanesini hadi canim yumurtam :KK43::KK43:

birde canlarim hamis kalanlar ne denediklerinide yazabilirlerse cok iyi olur. hani eslerine ne yaptilar kendi ne ictiler filan, :26:

Allahım şu mübarek günlerde bebişleri göbişlerinize kondursun inş :))

biz bebiş olsun diye bişe yiyip içmedik,hatta ramazandan önce ayık kafayla da gezmedik,malum misafirim wardı sabah ezanlarıyla girdik ewe son 20 gündür,ama Allah ol dedimi oluyo işte .. ilk denememiz çok şükür bekletmedi bizi ..rütin hayatımızda ne yiyosak ne yapıosak öle dewam ettik hatta bazen tuttumu acaba fln diyorduk birbirimize :)

:KK16: darısı sizlere en yakın zamanda inşallaaaaaaah :KK52:

X