Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

dılem hayırlı gebelıkler gecır ınsl..darısı basımızaaa tek hamıs olayımdaaa bulantısı na katlanırım cok sukur...

kızlar edy-okudum demıstımcanm
talıha -senın tevhıd duasınıda okudum cnm bırazdan namazaduracagımmm ınsl..duamdasınız hepınızz tum ısteyenlerrrrrrrrrrrrrr:KK19:

Allah kabul etsin canım, Ben de redy için okudum Allah kabul etsin, tez zamanda dualarımız hayırlısıyla kabul olsun inşallah :KK16::KK16:

hoşgeldin canım sabahtan girmiştim ben işim çıktı şimdi gelebildim.. napalım canımmm takılıyoruz öyle, yeni bi gebe haberimiz yok ya topic durgun ascık

evveeeett nerde bu millet yahuuu:KK36::KK36::KK36:amaaannn bende otur otur sıkıldım yapcak bisey yok biran once tatile ciksam ne iyi olacak:21::21::21:

ben de düşünmüyodum ama bir fırsat çıktı eylül başında izne çıkıcam inşallah hayırlısıyla tatilimi yapıcam güzelce :82: sen türkiyeyemi geliceksin?

oh iyi maş.:nazar:. bende tatil istiyorum ya... bayramlarda tatil gibi geçmiyor ki... aile ziyaretleri felan filan...

oh iyi maş.:nazar:. bende tatil istiyorum ya... bayramlarda tatil gibi geçmiyor ki... aile ziyaretleri felan filan...

valla aynen, bayram benim için daha yorucu geçiyor işten :KK1: çok dolaşıyoruz eşim tarafı kalabalıkta biraz :KK31: o yüzden bayramdan sonrası tatili ilaç gibi gelicek bana, umarım izin işlerinde problem çıkmassa.. senin izin varmı kullanmışmıydın?

kıbrıs bende istiyorum ama ege tarafına gidicez galiba henüz netleşmedi.. kafa dağıtırız iyi olur ya, baksanıza böyle vakit geçmiyor :KK31::KK31:

gecmiyor gercekten ben birde yasadigim yerden dolayida catliyorum ya yalniz basina disari cikmak falan zor komsumda yok :KK50::KK50:tatil bana ilac gibi gelicek valla :KK76::KK76::KK76:

valla aynen, bayram benim için daha yorucu geçiyor işten :KK1: çok dolaşıyoruz eşim tarafı kalabalıkta biraz :KK31: o yüzden bayramdan sonrası tatili ilaç gibi gelicek bana, umarım izin işlerinde problem çıkmassa.. senin izin varmı kullanmışmıydın?

5-6 güncük kaldı... eşim grip geçirdi izin aldım, babam ameliyat oldu izin aldım. yüksek lisans bitmek üzereydi tamamlamak için izin aldım... az kalan izinleride ev taşıyacağız öle gidecek herhalde.... mazeret alabilirsem iyi... yoksa izin mizin kalmıyacak:KK9:

nasılsınız canlarımmmmmmm :KK16:

bn çook yorgunummm gece gündüz hiiç durmuyorlar sağolsunlar..uyumadan uyumaya gidiyorlar annelerine misafirlerim...

weee çook uykum geliyoo yaaaa ..
neyseeeee aradılaar şimdi gelip alıcaklarmışşşşşşşşşşşşşşşş yineee koşturmaca ama kocamın yanına da uğrayacakmışız :KK16::KK16::KK16: kurban olduğumu görürüüümm

ya sohbet etmeyi özledim sizle yaaaaaaaa gitsinnlerde boolboool konuşurusss canlaarr öpüyoruumm

kızlar napıonunuz ben arada girebiliorum çok yoğunum çalıştığım için.
bişey sorcam bilen varsa
ben bu hafta itibariyle 5 hafta oldu hamileliğim geçen hafta adet günümde hafif kahverengi akıntım oldu günde 15-20 damla kadar 2 gün sürdü yerleşme kanaması dedim ama ondan 4 gün önce kan tahlilim 60 çıkmıştı ne old anlamadım çok olmadığı için üzerinde durmadım
karnım çok ağrıyo gitgide artıyo iyi değil diye duydum
yarın doktora gitsem bişey belli olurmu daha çok küçük alttan muane olmak istemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi çok nette kalamıyorum çıkarım birazdan:KK50:

X