Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlaaaar hamileyiiiiiiiiiiim :KK49::nazar:çok şükür Rabbim e bugün yada yarın adet olmam lazımdı değerim 244.96 nasıl sizce
Yüce Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine tüm isteyenlere de (sizlere) nasip etsin inş.:nazar::nazar::nazar:

ohhh ohh massallahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar: allah saglicakla kucaginada almayi nasip etsin insallah :) :nazar::nazar::nazar:

kızlaaaar hamileyiiiiiiiiiiim :KK49::nazar:çok şükür Rabbim e bugün yada yarın adet olmam lazımdı değerim 244.96 nasıl sizce
Yüce Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine tüm isteyenlere de (sizlere) nasip etsin inş.:nazar::nazar::nazar:

ohh ohh maşallah değerin çok güzel allah tamamına erdirsin çok güzel sevindirici bi haber verdin bize:KK16::KK16::KK16::KK16::16 rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere olsun inşallah.:21::21::emir_bebek::emir_bebek:

meryemcim hayırlı olsun canım..Rabbim tamamına erdirsin..darısı bizim hatunlarımıza inşallah..
mavihayal ben burada reglden bi kaç gün önce şunu yazmıstım kızlar benim yumurtalar inşaat varmıs gibi çalışıyolar..gurul gurul sesler geliyodu mide acıkması şeklinde..regl belirtisi şeklinde kasık ağrılarım vardı..ve belim kopcak gibi çok ağrıyodu..burdan bi arkadas yazmıstı bana bu hamilelik belirtisi diye inanmadım çünkü regl belirtilerimin aynısıydı..o yüzden belirtilerin üzerinde durmayın canlar..bende ondan önceki aylar çok duruyodum..akısına bırakın..sabırla bekleyin regl gününüzü..olacak Allahın izniyle..

Son düzenleme:
:) bugün olmazsam yarın sabaha yaparım eve giderken test alırım.yarın sabah uyanır uyanmaz yaparım :) tek çizgi çıkarsa kesin hastalancam demektir tabi bu :KK43:

canım tek çizgi bile çıksa daha varki canım adetinin üstünden kaç gün geçipte tek çizgi çıkanlar var:) hatta kan testinde bile sonuç alamayıp ama hamile olanlar oluyo ümidini yitirme canım

hayır olsun dün gece rüya gördüm iki güvercin ellerime konmus birden bire ellerimi patileriyle çizmeye çalışıyolar ısırıyolar silkeliyorum gitmiyolar yatakta ellerimi silkelerken uyandım..eşim görse horonmu tepiyon derdi :KK1: ayy kabus gibiydi resmen çok korktum..

hayırlısı olsun canım :) ikiz mi geliyo acep :)

Merhabalar bende mart ayı annesi adayıyım hayırlısıyla 07 martta bebeğimi kucağıma alacağım. Burayı gezerken buldum paylaşımlar hoşuma gitti katılmak isterim.

hoşgeldin canım:)

kızlar napıonunuz ben arada girebiliorum çok yoğunum çalıştığım için.
bişey sorcam bilen varsa
ben bu hafta itibariyle 5 hafta oldu hamileliğim geçen hafta adet günümde hafif kahverengi akıntım oldu günde 15-20 damla kadar 2 gün sürdü yerleşme kanaması dedim ama ondan 4 gün önce kan tahlilim 60 çıkmıştı ne old anlamadım çok olmadığı için üzerinde durmadım
karnım çok ağrıyo gitgide artıyo iyi değil diye duydum
yarın doktora gitsem bişey belli olurmu daha çok küçük alttan muane olmak istemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi çok nette kalamıyorum çıkarım birazdan:KK50:

canım istersen bi git doktora bi baktır kendine altan muayne isteme en azından ultrasonla belki anlarlar

canım allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşalahhh :)

meryemcim hayırlı olsun canım..Rabbim tamamına erdirsin..darısı bizim hatunlarımıza inşallah..
mavihayal ben burada reglden bi kaç gün önce şunu yazmıstım kızlar benim yumurtalar inşaat varmıs gibi çalışıyolar..gurul gurul sesler geliyodu mide acıkması şeklinde..regl belirtisi şeklinde kasık ağrılarım vardı..ve belim kopcak gibi çok ağrıyodu..burdan bi arkadas yazmıstı bana bu hamilelik belirtisi diye inanmadım çünkü regl belirtilerimin aynısıydı..o yüzden belirtilerin üzerinde durmayın canlar..bende ondan önceki aylar çok duruyodum..akısına bırakın..sabırla bekleyin regl gününüzü..olacak Allahın izniyle..

doğru cnm akıntın var mıydı peki

evt canım suyla karısık sarımsı yada beyaz bi akıntı vardı..ama şimdi daha çok çoğaldı..azdı akıntım o zaman

katinam canım sana bi şey sorabilirmiyim sen şimdi gebe olduğun için bizim şuan ki durumumuzu en iyi anlarsın bu evrelerden geçtin. benim adete 3 gün var sabah uyandığımda 3-4 damla kahverengi leke gelmişti şimdiye kadarda 1-2 kere daha açık renkte krem rengi akıntı geldi sende böyle bi durum oldu mu yarın doktora gitmeyi düşünüyorum daha önce kahverengi akıntım geldikten en fazla 3-4 saat sonra kırmızılar tamamen gelirdi bugünde bekledim ama gelmedi

katinam canım sana bi şey sorabilirmiyim sen şimdi gebe olduğun için bizim şuan ki durumumuzu en iyi anlarsın bu evrelerden geçtin. benim adete 3 gün var sabah uyandığımda 3-4 damla kahverengi leke gelmişti şimdiye kadarda 1-2 kere daha açık renkte krem rengi akıntı geldi sende böyle bi durum oldu mu yarın doktora gitmeyi düşünüyorum daha önce kahverengi akıntım geldikten en fazla 3-4 saat sonra kırmızılar tamamen gelirdi bugünde bekledim ama gelmedi

cnm test yaptın mı

ben sana şöyle anlatayım kelamcım..
benim 4.ayımda yani geçen ay benim aynı seninki gibi bi durum yaşadım..
yumurtlama günümde bende ilk gün kahve ikinci gün pembeye dönen 3,gün de tamamen kesilen bi akıntım oldu..
hatta ben şok oldum yerleşme lekesi diye bile sevindim..
bir arkadasıma sordum dedimki böyle böyle tanıdık doktoru vardı sorarmısın yumurtlamada lekelenme olurmu diye..
doktor demişki rahmi temizlenmiş de olabilir..yumurtasının çatladığı günde olabilir demişti..tabi ben bu günlerde hiç çalışma yapmamıstım kanamam var diye..
adete yakın olsaydı eğer bu durum bende yerleşme olarak düşünebilirdim..eğer senin yerleşme lekense ki umarım öyledir geç yumurtladıysan geç döllenme olmustur ve testte gözükmemiş olabilir diye düşünüyorum ben..he şuda olabilir belki doktorun dediği gibi rahmin temizlenmiş de olabilir..ALlah hayırlısını nasip etsin inşallah..
he bu arada bende lekelenme falan hiç bişi olmadı..

ben sana şöyle anlatayım kelamcım..
benim 4.ayımda yani geçen ay benim aynı seninki gibi bi durum yaşadım..
yumurtlama günümde bende ilk gün kahve ikinci gün pembeye dönen 3,gün de tamamen kesilen bi akıntım oldu..
hatta ben şok oldum yerleşme lekesi diye bile sevindim..
bir arkadasıma sordum dedimki böyle böyle tanıdık doktoru vardı sorarmısın yumurtlamada lekelenme olurmu diye..
doktor demişki rahmi temizlenmiş de olabilir..yumurtasının çatladığı günde olabilir demişti..tabi ben bu günlerde hiç çalışma yapmamıstım kanamam var diye..
adete yakın olsaydı eğer bu durum bende yerleşme olarak düşünebilirdim..eğer senin yerleşme lekense ki umarım öyledir geç yumurtladıysan geç döllenme olmustur ve testte gözükmemiş olabilir diye düşünüyorum ben..he şuda olabilir belki doktorun dediği gibi rahmin temizlenmiş de olabilir..ALlah hayırlısını nasip etsin inşallah..
he bu arada bende lekelenme falan hiç bişi olmadı..

teşekkür ederim canım hayırlısı olsun inşallah

eğer bu şekilde devam ederse adet gününde birdaha test yap cnm geç dllenme de olabilir

yarın doktora gideceğim gerçi beni sürekli muayene eden doktorum yokmuş başka bi doktora görünsem bişey olmaz demi hani sürekli takip eden olmadığı için.

X