Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar napıonunuz ben arada girebiliorum çok yoğunum çalıştığım için.
bişey sorcam bilen varsa
ben bu hafta itibariyle 5 hafta oldu hamileliğim geçen hafta adet günümde hafif kahverengi akıntım oldu günde 15-20 damla kadar 2 gün sürdü yerleşme kanaması dedim ama ondan 4 gün önce kan tahlilim 60 çıkmıştı ne old anlamadım çok olmadığı için üzerinde durmadım
karnım çok ağrıyo gitgide artıyo iyi değil diye duydum
yarın doktora gitsem bişey belli olurmu daha çok küçük alttan muane olmak istemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi çok nette kalamıyorum çıkarım birazdan:KK50:

ÜZÜLME CANIM 5 haftalıksa muayede belli olur ama kan tahlili yaptır istersen bende çok anlamıyorum ama görümcem öyle yapmıştı hakkında hayırlısı olur inşş sakın stres yapma ama gözünü sevim moralini yüksek tut biliyosun stresin başımıza açtıklarını

bişey sorcam bilen varsa
ben bu hafta itibariyle 5 hafta oldu hamileliğim geçen hafta adet günümde hafif kahverengi akıntım oldu günde 15-20 damla kadar 2 gün sürdü yerleşme kanaması dedim ama ondan 4 gün önce kan tahlilim 60 çıkmıştı ne old anlamadım çok olmadığı için üzerinde durmadım
yarın doktora gitsem bişey belli olurmu daha çok küçük alttan muane olmak istemiyorum bilen varsa yardım edebilirmi çok nette kalamıyorum çıkarım birazdan:KK50:

cnm ağrı olması normaldir rahim büyüyo sonuçta ama fazla ağrıyosa bnce git doktora da bn alttn istmyorum da de

ÜZÜLME CANIM 5 haftalıksa muayede belli olur ama kan tahlili yaptır istersen bende çok anlamıyorum ama görümcem öyle yapmıştı hakkında hayırlısı olur inşş sakın stres yapma ama gözünü sevim moralini yüksek tut biliyosun stresin başımıza açtıklarını

canım gün boyu ayaktayım koşturuyorum işim dolayısıyla kanda hamileliğim çıktı ama korkum bi sorun var diye karnım sancıyor normalmi

kızlaaaar hamileyiiiiiiiiiiim :KK49::nazar:çok şükür Rabbim e bugün yada yarın adet olmam lazımdı değerim 244.96 nasıl sizce
Yüce Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine tüm isteyenlere de (sizlere) nasip etsin inş.:nazar::nazar::nazar:

kızlaaaar hamileyiiiiiiiiiiim :KK49::nazar:çok şükür Rabbim e bugün yada yarın adet olmam lazımdı değerim 244.96 nasıl sizce
Yüce Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine tüm isteyenlere de (sizlere) nasip etsin inş.:nazar::nazar::nazar:

çoook tebrikler cnm :KK66::KK9:ALLAH SAĞLIKLI HAMİLELİLK NASİP ETSN İNŞALLAH.bize de dua et darısı başımızaa.Değerin de baya iyi bence cnm belirtilerin neydi

canım çok tebrik ederim çok güzel maaşallah değerine hayırlı olsun allah kucağınada almayı nasip etsin

hayirlisi olsun canim saglicakla kucaginada alirsin insallah kac haftalik???:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

canım gün boyu ayaktayım koşturuyorum işim dolayısıyla kanda hamileliğim çıktı ama korkum bi sorun var diye karnım sancıyor normalmi

canım yaa yanlış bi şey söylemek istemiyorum ama ayakta olduğun için olabilir bence dinlenmeye çalış görümcemin karnı çok şişti mesela çok gaz var diyodu 5 - 6 haftalıkken en doğrusu doktorla görüşmen bencede

bişey sorcam bilen varsa

gidebilirsen keske hemen gidip bir doktora gorunsen canim alttan ustten kontrol ne farkeder saglikli olsunda

hayırlı olsun canım gözünüz aydın rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin ohh devamını bekliyoruz hamiş haberlerin hayırlısı ile

canım yaa yanlış bi şey söylemek istemiyorum ama ayakta olduğun için olabilir bence dinlenmeye çalış görümcemin karnı çok şişti mesela çok gaz var diyodu 5 - 6 haftalıkken en doğrusu doktorla görüşmen bencede

Canım gaz olduğunu sanmıyorum kasığıma doğru ağrıyo

Canım gaz olduğunu sanmıyorum kasığıma doğru ağrıyo

benimde kasıklarımda ağrılarım var arada bıçak batırıyolarmış gibi oluyo doktor normal olduğunu söylemişti. ama yinede en kısa zamanda doktora görünsen iyi olur. kan verirsin değerlerinden anlar. ultrasona sokar ayakta çok alınca benimde çok ağrım oluyo. inş kötü bişey değildir.

çoook tebrikler cnm :KK66::KK9:ALLAH SAĞLIKLI HAMİLELİLK NASİP ETSN İNŞALLAH.bize de dua et darısı başımızaa.Değerin de baya iyi bence cnm belirtilerin neydi

çok sağol canım amin inş hep aklımdasınız ve duamdasınız.
idrarımın kokusu dğişmişti daha keskin kokuyodu:KK25:
birazda kabızlık vardı:KK17:
göğüsümün yan tarafları elleyince acıyodu
2 gün önce gece kasıklarımdan belime vuran adet sancısı gibi bi ağrıyla uyandım yarım saat sonra geçti
kirpiklerim karıştı (sürekli incelediğimden farkettim )
son günlerde ağzımda kuruluk arttı ama oruçtan diye düşünmüştüm
bacaklarımda özellikle akşamları bi uyuşukluk var gibi hissediyodum
bilmiyorum hamilelikle bi ilgisi var mıdır karışık rüyalar görüyodum ama uyandığımda hatırlamıyodum
bugun ağzımda acımsı bi tat hissettim
bide ben ovulasyon testi yapmıştım bu ay adetimin 20. günüde yaptım silikti 23. günü yaptım ikisi aynı koyuluktaydı yani hamilelikte ovulasyon testinin pozitif olduğu doğruymuş.

canım çok tebrik ederim çok güzel maaşallah değerine hayırlı olsun allah kucağınada almayı nasip etsin
amin canım inş Rabbim dileyenlere de nasip etsin inş.

hayirlisi olsun canim saglicakla kucaginada alirsin insallah kac haftalik???:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:
amin tatlım sağolasın doktor bişey söylemedi 3 haftalık falan mıdır dedim şuan hafta vermemem dedi 2 hafta sonra gel dedi.

çok sağol canım amin inş hep aklımdasınız ve duamdasınız.

amin tatlım sağolasın doktor bişey söylemedi 3 haftalık falan mıdır dedim şuan hafta vermemem dedi 2 hafta sonra gel dedi.

canım hayırlı olsun. inş sağlıklı bi şekilde Allah kucağınada almayı nasip etsin. bundan sonra dikkat et kendine. yormak yok artık kendıni

canım hayırlı olsun. inş sağlıklı bi şekilde Allah kucağınada almayı nasip etsin. bundan sonra dikkat et kendine. yormak yok artık kendıni[/QU

amiiiiin canım cümlemizinkini inş tabi seninkinide 7 haftalıkmışsın:KK16: evet dikkat etmek lazım ama taşıncaz 2 haftaya kadar yardım edenim olmayacak aileden uzaktayız inş ters bişey yapmam yalnışlıkla.:18:

UP-YG benimde ağrılarım oluyo kasık ağrım ama geçiyo sonrasında..senin sürekli bi ağrınmı var..karın ağrısı gibimi şiddetlimi..
sende benimkine benzer birşey yasıyosundur belki..geçici bi ağrı mesela benimki..

X