Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım belki devamı gelmez ya inşallah da gelmez

canım inşallah inşallah olursam 1 yılıda geride bırakmış olacağım. dün gece rüyamda hamile bi arkadaşımı gördüm onunla sohbet ed,yorduk aynı zaman evlendik senin var benim yok falan diyorduk benim ne zamandır olmadı diye hesaplıyorduk 17 aydır olmamış halbuki daha 12 ay oldu yoksa bi 5 aydaha mı bekleyeceğim rüya ona mı işaret yaaaaa:KK50::KK50:

Son düzenleme:
merhaba kızlar bu sabah uyandığımda benden bi kaç damla kahverengi leke gelmiş adet olacağım galiba bu ay ilk kez klomen+iğne kullandım işe yaramadı sanırım şimdi adeti bekliyorum normalde 10 unda olmam gerekliydi.:KK50:

inşallah devamı gelmez canım iğneden sonra kaçıncı günündü yerleşme olabilirmi?inşallah öyledir

canım inşallah inşallah olursam 1 yılıda geride bırakmış olacağım. dün gece rüyamda hamile bi arkadaşımı gördüm onunla sohbet ed,yorduk aynı zaman evlendik senin var benim yok falan diyorduk benim ne zamandır olmadı diye hesaplıyorduk 17 aydır olmamış halbuki daha 12 ay oldu yoksa bi 5 aydaha mı bekleyeceğim rüya ona mı işaret yaaaaa:KK50::KK50:

yok ya hemen öyle düşünme hayırdır inşallah

redy için olan bugünkü duamı okudum kızlar rabbim kabul etsin inşallahh
sizler nasılsınız

allah kabul etsin canım.
iyiyiz canım bizde ssıcakla boğuşuyoruz istanbul çok sıcak, çok şükür klimalı yerde çalışıyorum ama yerimden kımıldamıyorum valla

yerleşme kanaması olabilir belki.. ben de 6. hafta mı neydi lekelenmem olmuştu bikaçgün sadece sabahları.. progestan kullandım geçti. doktor yerleşme kanaması olabilir demişti.

oyy sende benim gibi istanbuldamısın hakkaten dışarısı feci ma iş yerinde neredeyse atkı şapka takıcam o derece soğuk yani neyse kıymetini bilelim işyerimizin
yok ya hemen öyle düşünme hayırdır inşallah

allah kabul etsin canım.
iyiyiz canım bizde ssıcakla boğuşuyoruz istanbul çok sıcak, çok şükür klimalı yerde çalışıyorum ama yerimden kımıldamıyorum valla

yerleşme kanaması olabilir belki.. ben de 6. hafta mı neydi lekelenmem olmuştu bikaçgün sadece sabahları.. progestan kullandım geçti. doktor yerleşme kanaması olabilir demişti.

inşallah canım inşallah benimde öyle olur seninde bebeğine allah kavuştursun sen şubat mart topiklerinde vardın demi yanlış hatırlamıyorsam ne güzel muradına ermişsin darısı bizlere inşallah..

canım sende de mi lekelenme başladı

yok ben seni 28 inde vuruldun sandım canım ama öteki arkadaşla karıştırmışım hayat ismi . o yüzden senin 10. günün sandım ama senin 16. gününmüş.o saman fazla ümitlenme ama ümidinide tamamen kesme rabbim tez zamanda versin inşallah.eğer hastalanırsan yarın hemen yeni ümitlere dalarsın inşallah bu sefer sonucu pozitif olur.canım benim iğne vurulalı bugün 9.günüm daha çok yeni yani hastalancaksam önümüzdeki hafta hastalancam.ama ben yarın belki ölesine bir test daha yaparım canım sıkılıyo zaman geçer.

selam kızlar. nasılsınız. yeni hamişler var mı. Bir kaç gündür giremiyorum. İş yeri çok yoğun. Denetleniyoruz:KK47: Bende de hafif hafif miğde bulantıları başladı. İnşallah devamı gelmez. Yoksa çalışmam çok zorlanacak. Dün keseciğimizi de gördük. 10 gün sonra tekrar gidecem. Doktorumu değiştirdim hemen. Çok ilgisiz biriydi. Dün bana rahim içinde 1.5 cm keseyi gördüm diyor. Ama dış gebelik değildir diyemem şimdiden diyor. Nasıl yani anlamadım diyorum. Sinirli sinirli gözlüklerinin arkasından bana bakıyor. Salak kadın moralimi bozdu. Birde sıfır ilgi. Folik asite devam dedi. O kadar. Sonra yallah dışarı. Hayır bu gittiğim hastane medikalpark. Devlet hastanesinde bile eminim daha çok ilgi olur. Ya bu kadına daha öncede gittim.Hamile kalmadan önce. öğle işte kızlar.

yok ben seni 28 inde vuruldun sandım canım ama öteki arkadaşla karıştırmışım hayat ismi . o yüzden senin 10. günün sandım ama senin 16. gününmüş.o saman fazla ümitlenme ama ümidinide tamamen kesme rabbim tez zamanda versin inşallah.eğer hastalanırsan yarın hemen yeni ümitlere dalarsın inşallah bu sefer sonucu pozitif olur.canım benim iğne vurulalı bugün 9.günüm daha çok yeni yani hastalancaksam önümüzdeki hafta hastalancam.ama ben yarın belki ölesine bir test daha yaparım canım sıkılıyo zaman geçer.

inşallah canım pozitif sonuç alırsın bu ay olmazsa bi dahaki aya allahtan umut kesilmez ne yapalım bekleyeceğiz inşallah bi gün bize de kısmet olur anne olmak:emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar. nasılsınız. yeni hamişler var mı. Bir kaç gündür giremiyorum. İş yeri çok yoğun. Denetleniyoruz:KK47: Bende de hafif hafif miğde bulantıları başladı. İnşallah devamı gelmez. Yoksa çalışmam çok zorlanacak. Dün keseciğimizi de gördük. 10 gün sonra tekrar gidecem. Doktorumu değiştirdim hemen. Çok ilgisiz biriydi. Dün bana rahim içinde 1.5 cm keseyi gördüm diyor. Ama dış gebelik değildir diyemem şimdiden diyor. Nasıl yani anlamadım diyorum. Sinirli sinirli gözlüklerinin arkasından bana bakıyor. Salak kadın moralimi bozdu. Birde sıfır ilgi. Folik asite devam dedi. O kadar. Sonra yallah dışarı. Hayır bu gittiğim hastane medikalpark. Devlet hastanesinde bile eminim daha çok ilgi olur. Ya bu kadına daha öncede gittim.Hamile kalmadan önce. öğle işte kızlar.

canım inşallah kesenin içinde bebeğinide görürsün sorunsuz bi hamilelik diliyorum allah kavuştursun darısı topikteki tüm anne adaylarına bana da inşallah

redy canım tesbihini çektim, dualarımı ettim gönderdim sana, ALlah kabul eder inşallah senin için ettiğimiz duaları :KK16:
bu arada bugün en sonunda regl oldum, yeni bat tarihim : 5 eylül oldu :KK34:

ya kızlar benim bugün adetim bitiyo ama müthiş bir bel ağrısı var yaa :KK43: anlamadım gitti hiç bu kadar ağrıdığını bilmem neden olabilirkine

kızlar süt renginde akıntım var yogun ağrımda var ama :KK43: eğer bugün hastalanmazsam eve giderken test alcam sabah yapıcam tabi sabaha kadarda hastalanmazsam :)

dılem hayırlı gebelıkler gecır ınsl..darısı basımızaaa tek hamıs olayımdaaa bulantısı na katlanırım cok sukur...

kızlar edy-okudum demıstımcanm
talıha -senın tevhıd duasınıda okudum cnm bırazdan namazaduracagımmm ınsl..duamdasınız hepınızz tum ısteyenlerrrrrrrrrrrrrr:KK19:

kızlar süt renginde akıntım var yogun ağrımda var ama :KK43: eğer bugün hastalanmazsam eve giderken test alcam sabah yapıcam tabi sabaha kadarda hastalanmazsam :)

cnm benm de hala yuumuttlama akıntım var ama adet blirtisi gibi bir ay daha byle çöpe gidyo gibi .İnşallah seninki tutmuştur

X