Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrr geldimmm....naptınız bakımmm.biraz geçmişi okudum ama.efsuncum gelmiş kırmızılarr..hayırlısı olsun canım benim.burcos topiğine baktım çok güzel ayrıntılı yazmışsın teşekkür ederiz..inş. darısı bize olur :) benimde az kaldı yaa heycan basıyor yavaştan ama hiçç umut yok içimde yaa :) herzamanki belirtiler var kasıklarda sancılanma gögüslerse sızı ucuna dokunuyorumda bişi yok şuan :) kısmet artık yaaa.

kızlarrr geldimmm....naptınız bakımmm.biraz geçmişi okudum ama.efsuncum gelmiş kırmızılarr..hayırlısı olsun canım benim.burcos topiğine baktım çok güzel ayrıntılı yazmışsın teşekkür ederiz..inş. darısı bize olur :) benimde az kaldı yaa heycan basıyor yavaştan ama hiçç umut yok içimde yaa :) herzamanki belirtiler var kasıklarda sancılanma gögüslerse sızı ucuna dokunuyorumda bişi yok şuan :) kısmet artık yaaa.

hoşgeldin canım bendede aynı belirti yok hiç seninle 1-2 gunumuz var ben muhtemelen hafta sonu olurum gibime geliyor hayırlısı artık :KK49::KK49:

olsun cnm pekmezde fadalı şifa olur inş.bu arada bol bol ceviz fındık yiin beraber yürüyüş yapın emi kuzum :KK16::KK16:

Amin kuzum inşallahhhh olurr :KK9: yediriyorum yaa fındık ceviz çiğ badem falan yiyoz bakalım bolcana :KK16: :KK16: salla titret yapacam bu ay bolbol :KK9: bu arada dobmrambre nerde yaa hiç göremiyom kaç günlerdir :KK5: taliha canım hayırlısı olsun belirtilere çok takılma inşallahhh tutmuştur bu ay :KK16:

Amin kuzum inşallahhhh olurr :KK9: yediriyorum yaa fındık ceviz çiğ badem falan yiyoz bakalım bolcana :KK16: :KK16: salla titret yapacam bu ay bolbol :KK9: bu arada dobmrambre nerde yaa hiç göremiyom kaç günlerdir :KK5: taliha canım hayırlısı olsun belirtilere çok takılma inşallahhh tutmuştur bu ay :KK16:

saat 1 de doktora gidecekti inş.iyi haberlerle gelir dobmrambre :KK49:

kendi listemizden temmuzdan beri 17 hamiş çıkarmışız kendi listemizden çıkanları açık pembe yaptım sayması kolay olsun diye.devamı bol bol gelsin inşallah

aaa aa şoktayımm şuan :KK53:
yahu antalya ve çevresi mersin filan keçiboynuzunun memleketi nasıl olmaz :KK53:
hatta biz eşimle yazın oralara gittikçe bol bol alıyoruz gerçi kendisini hiç alma teşebbüsünde bulunmadık ama pekmezin böyle özünü almıştık köylülerden yemedim öle nefis bi tat yaaa çok güzellll :KK76::KK76:
antalyadayım bi kaç yere sordum ama yok dediler şaşırdım bende eskiden çok görüyodum sanki :KK9: hepsi uçmuşşş gitmiş gibii :KK9:

kendi listemizden temmuzdan beri 17 hamiş çıkarmışız kendi listemizden çıkanları açık pembe yaptım sayması kolay olsun diye.devamı bol bol gelsin inşallah

:nazar::nazar::nazar:maşallahhh maşallahhhh hepsi sağlıkla kucaklarına alsın meleklerini, arkası da çok gelsin inşallahhhh patır patır :nazar::nazar::nazar:

aaa aa şoktayımm şuan :KK53:
yahu antalya ve çevresi mersin filan keçiboynuzunun memleketi nasıl olmaz :KK53:
hatta biz eşimle yazın oralara gittikçe bol bol alıyoruz gerçi kendisini hiç alma teşebbüsünde bulunmadık ama pekmezin böyle özünü almıştık köylülerden yemedim öle nefis bi tat yaaa çok güzellll :KK76::KK76:

:KK60::KK60: valla öyle bende ona şaşırıyom bizim eski evin arkabahçesinde vardı valla dalından koparıp evcilik oyunlarımızda yemek yapardık :KK9: ben pekmezi pek beğenmedim ya, zavallı kocacığım yiyo ama benim hoşuma gitmedi :nazar:

geçmiş olsun bebeyimmmm neden öyle oldu acaba doktorunu bi ara istersen, belki tutunca ağrıyordur inşallahhhh :KK49::KK49:

nerdeeeeeeeeeeeeee:KK9::KK9: doktor olmaz desede inşallah senin dediğin gibi olur canım:) doğrusu bu aya çok bel bağlamıyom her ne kadar bol bol titretmiş olsamda:KK9::KK9::KK9: ama önümüdeki ay inşallah tam zamanında iğneyi vurulunca belkim benimde yüzüm güler.veeeee hepimimizin inşallah

X