Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Oyy ev çeşit çeşit kokulara bürüncek desene bende eşime çakşır otu kaynatıyorum bide keçiboynuzu ev yeterince kokulara sarıldı bide soğan eklensin napalım herşey bebişler için

valla öyle canım buram buram kokuyor, evden çıkarken camı açık bırakıyorum keçiboynuzu bulamadım ben bulsam yapcaktım, pekmezini yediriyorum bol bol

Kızlar ya bü doktor benim kocaman olan yumurtalarıma çatlama iğnesi vurduğundan beri kasıklarım ağrıyo.o saman bunlar iğneye rağmen çatlamadımı demek oluyo sinir oldum şimdik.işin kötüsü çatlamadıysa kist falan kalmasada adetle sökülse bari
bu arada iki arkadaşım içinde duaları okudum rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

kırmızılar geldi.umudumuz bi sonraki aya kaldı artık hamiş olmak öyle kolay değilmiş yaaa
efsuncum tekrar listede düzeltirmisin bat 2 eylül 2. deneme diye, teşekkürler şimdiden

bana doktorum iğneden sonra kasıklarımda ağrı olabileceğini söylemişti senin ne kadar geçtiki cnm üstünden

kırmızılar geldi.umudumuz bi sonraki aya kaldı artık hamiş olmak öyle kolay değilmiş yaaa
efsuncum tekrar listede düzeltirmisin bat 2 eylül 2. deneme diye, teşekkürler şimdiden

tamam canım düzeltirim hayırlısı olsun

Kirmizilar geldi ya ondan hemde tam 6 gun once

hayırlısı olsun cnm ne yapcan geliyolar işte geç kalmasındansa erken gelmesi daha iyi sanırım hiç bekletmeden strese sokmadan

kesinlikle fatmaya katılıyorum gecikince umutlanıyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…