Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ay hadi ebruşum ya çok istiyroum valla senin hamiş kalmanı sen ver o güzel haberi şenliğe dönsün topik

belli olmaz o ya gecikmeden yapılan idrar testine pek güven olmuyor belki yerleşme kanamasıdır inşallah
Bu ay patlama yaşıyoruz herkez hamiş kalıyo

ay hadi inşallah canım

canim tesekkur ederim bilgilerin icin ama ben sanirim olucam bugun kasiklarim feci agriyo normalde dun olmam lazimdi ama olmadi bugun yoldalar sanirim :) efsuncum bence hic uzulmeyelim ki zaten uzulmuyoruz bu ay bomba gibi geliyoruz bombaaa :))))

gunaydın cnm inş.yerleşme kanamasıdır tatlım belirtin varmı peki ne hissediyorsun

biz daha çalışma yapıyoruz ama ben bu ay tutcak gibi hissediyorum nedense.salla titreti uygularken yerlere yatıcam nerdeyse gülmekten hep forum aklıma geliyo

ayyyyyyy inş.betüşüm bayram yerine çeviririm kesin buraya hayırlısı artık bebem

birde kızlar epeydir rüyalarımı hatırlamıyordum yada görmüyordum.dün gece rüyamda eşimi gördüm zerrin adında birini bulduğunu söylüyordu benimde sonradan kafama dank ediyordu nasıl evlenicen diyordum

kuzum hoşgeldin gözlerimiz yollada kaldı ne zaman başladın sen bunu içmeye bende başlıycam kaçıncı gün başlasam acaba

biz daha çalışma yapıyoruz ama ben bu ay tutcak gibi hissediyorum nedense.salla titreti uygularken yerlere yatıcam nerdeyse gülmekten hep forum aklıma geliyo
ya sorma hiç yapmadım ama komik olur muhtemelen bu benimm de aklıma geliyor koparım kesin bende

canim tesekkur ederim bilgilerin icin ama ben sanirim olucam bugun kasiklarim feci agriyo normalde dun olmam lazimdi ama olmadi bugun yoldalar sanirim :) efsuncum bence hic uzulmeyelim ki zaten uzulmuyoruz bu ay bomba gibi geliyoruz bombaaa :))))

inşallah bende öyle hissediyorum burmus inşallah

hayırdır inşallah .ya sen söyleyince aklıma geldi de bir dönem çok görüyordum ben öyle rüyalar ya .sabahları uyandığımda gıcık oluyordum eşime ciddi ciddi

o kahverengi akıntı iltihap sökmesi olabilir tatlım benm belimdede agrı var ve nur topu gibi kasıklarımda ara ara giren sancım var

ben gecen ay denedim o yöntemi benden çok eşim güldü adam yerlere yattı

canım benimmmm ben reglimin 5. günü başladım.. sabah kalkınca ve akşam yatmadan önce içiyorum.. ya kahverengi bişiler geliyo anlamadım bi kaç yerde okudum normal yazıyor ama bilemedim ya iyi geliyor herhalde öyle yorayım.. 5. günü başla sen de.. saraçoğlu 7. gün diyo ama benimki 5. gün bitiyo zaten 7 gün sürmüyoki o sebepten öyle başladım Allah izin verirse 15 gün içmeyi planlıyorum kuzucummm

canım inşallah olamzın bebişten dolayı ağrı oluyordur. dün akşamdan beri de benim kasıklarım ağrıyor hayırdır inşallah daha batıma da 8 gün var hem günümde de olmam gecikebiliyor hayırlısı diyorum sabır sabır

Ben de bur_mus ve sıla arkadaşlarıma duamı ettim Allah kabul etsin onlara nur topu gibi evlatlar nasip etsin inşallahhhh :109:

silacim icin duami ettim allah kabul etsin insallah :))

Allah razı olsun canımm.. Rabbim kabul etsin inş..

bilemiyorum ki. hic yanılmadı bu zamana kadar testler bende ama belli de olmaz tabi. herseyin bir ilki vardır

gunaydın cnm inş.yerleşme kanamasıdır tatlım belirtin varmı peki ne hissediyorsun

inş oyledir canım.. belirti dersen pek bişi yok gibi. zaman zaman kasıklarımda batma oluyo ama hic oyle agrı sızı yok. belim gogsum de agrımıyo. kirpiklerimin de masallahı var dumduz yani aslına bakarsan ben pek bu belirti isine katılmıyorum.gebelikle adet belirtileri neredeyse aynı. kızıma 6 ay hamile kalamadım. her ay tum belirtilerim vardı ama bebek yoktu. son ay cok yakın bir akrabamı kaybetmıstim o uzuntuyle ne kafamda bebek vardı ne de belirti. işte o ay hamileymşim.. nasip artık..

yaaa canimm aslinda devamli agrimiyo sabah o msji yazinca agriyodu simdi agrimiyo mesela arada gaz sancisi vuruyo bilemedim ki umarim olmam canim ya normalde bat 1 agustostu benim de bazen cok nadir 1 gun sarkar ama ertesi sabah mutlaka olurum bakalim nolcak bugun beklicem yarin yapicam test hayirlisi artik napalim rabbim buyuk :))

silacim insallah kabul etsin rabbim :)

inşallah yarın sabah ilk hamiş müjdesini senden alırız hayırlısı olsun

cnm benden beyaz akıntı gelmişti ama korkma ya temizleniyordur için

allah razi olsun tatlim rabbim kabul etsin insallah :) sadece su edilen dualardan dolayi umudumu yitirmek istemiyorum umarim kirmizilar gelmez (

umut yitirmek olurmu hiçççç, Allahımın izniyle inşallah olumlu olacak sonuç, bekleyelim bakalım yarın test yapıcakmısın??
cnm benden beyaz akıntı gelmişti ama korkma ya temizleniyordur için

inşallah öyledir canımm, devam edicem bakalımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…