Hamilelik ve Seks

Önce bebeği emzirin sonra sütünüzü iyice sağın göğüs iyice bosalinca isterseniz emdirmeyi yaparsınız ama benim 6 buçuk aylık hamileyken sutum geliyordu o yüzden doğum olana kadar eşime yasaktı orası sonrasında geceleri sagdim göğüs bosalinca sabahta baya sütüm dolardi
Utanarak soruyorum ama kusura bakmayin ama 6 bucuk ayliga kadar elleyince agzina alma durumu oluyor mu?

Hamileligim son 5 ayinda hicbir sekilde iliskiye girmedi esim benimle. Nedenini asla anlamadim ve sordun Kendimi cirkin hissediyorum sen boyle yapinca diye. O da kutsal geliosun gozume dokunup bebege vs zarar vermek istemiyorum bu da istegimi azaltiyor vs gibi seyler soyledi. Sonra 40 cikmasi vs derken 7 ay kardes kardes zaman gecirdik 🤣🤣

O sizle eşinizin arasında illa ki damla gelir ama öyle çok da değil zaten iyice sagdiginizda minik minik gelir onu da eşiniz fark etmeyebilir ama sutunuzde çoğalır göğüs bosaaldikca vücut süt üretmeye başlatacağı için ben tek göğsümü hep sagardim onda daha çok süt olurdu oğlum o tarafı emerken boguluyordu süt hızlı aktikca hep birini sagdim birini emzirdim
bu fikirr de denenebilir 😊

Canım ben gebeligimi öğrendiğimde bebek yeni oluşmuştu hatta kese vardı ve bebek yoktu. O kadar yeniydi. Doktor hiç gerek yok devam edin dedi seks hayatına ve tam 39 haftalık olana kadar her iki günde bir seks yaptık. Ve hiç bir zararı yok. Hatta son haftalarda doktorum önerdi eğer yapmıyorsanız yapın dedi. Tabi göğüs ucunu uyarmak doğumu baslatabilir. Bide zaten hassas değil mi goguslerin yani benimkiler çok aciyordu. O yüzden göğüse pek ağırlık vermeden. Verin coşkuyu gitsin. Yani bebek olunca zaten pek halimiz kalmıyor sevismeye. Bari şimdi tadını çıkarın.
Maşallah size😎

Benim bu aralar kaşındığı için sürekli istiyorum 35.haftamdayım . Umarım zamanında gelir yavrum. Eşim emdiğinde azıcık bir şey geliyormuş evet. Amaan çok takma diyorum ben de

Ay hep merak etmişimdir emziren kadınların kocaları süt mü içiyor diye. Bu konuda öğrenirim belki takip edeyim bari.
Şuan bende emziriyorum genelde sütyenimi çıkarmıyoruz arada elliyor bende çok haz duyarım ama bir kere sıktı o anın şeyiyle biraz süt gelmişti ondan sonra dikkat ettik çocuk emiyor diye o da dokunamıyor 🥹 öyle yalamayla felan süt gelir mi onu bende bilmiyorum

canım illa bebek gibi emmesine gerek yok ki emzirirken 2 sene boyunca seks yapmaman imkansız olduğuna göre meme emmeden bazı yollar keşfediceksiniz. illa emmesin uçlarını yalasın okşasın sonuçta yalayınca süt gelmiyor emince geliyor. ayrıca sanırım daha doğum yapmadın hele bi doğur belki bebek emmiycek belki sütün yaramıycak ya da belki başka bi şey olucak daha kısa süre emziriceksin şu an bunu düşünme bence.
Denendi mi acaba süt gelecek diye hiçbir şey yapmıyoruz yalamayla gelmiyorsa sıkıntı yok 😁

Hamilelikten önce haz almıyordum ama bu kadar rahatsız da olmuyordum. Emzirme olaylarından sonra çoook soğudum. Oğlum 14 yaşına geldi. Halen memelerimi eşime sunamadım. :KK43:
Nasıl yani memenizden haz almıyorsunuz anlamadım. Neden ki. Gıdıklanıyor musunuz. Esinizin hosuna gitmiyordur bu durum eminim. Ay kusura bakmayın cok garip geldi 🙈

X