Hamilelik ve Seks

Vahvah85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2018
347
384
38
Selam kızlar 35 haftalık hamileyim
Hamileligim boyunca çok ilişkiye giremedik aklıma gelmediği oldu hep tamamen benden kaynakli Bu ara isteklendim gibi Ama cekincem devam ediyor Sorum şu birliktelik olmasa bile mesela meme ucunun emilmesi sorun olur mu Doğumdan sonrada merak ediyorum memenin emilmemesi mi lazım acaba. Birde oral yapılmasında sakınca olur mu

Bu kadar açık yazınca elim ayağıma dolandı yazamadım soruna gelirsek sevişebilirsin " her şekilde" memelere doğumdan önce dokunmak doğumu tetikliyor. Doğumdan sonrada bebik emiyo zaten
Hiç farketmedim açık yazdığımı banlanmam inşallah ya :olamaz: teşekkür ederimmm 😃

doktorunuz yasak koymadığı sürece devam edebilirsiniz.göğüs ucu emmek bana garip hissettirirdi sevişirken süt mü emsin adam :O orgazm doğumu tetikler bu arada ama çılgınlar gibi bir orgazm hayatınız yoksa doktor yasağı da yoksa sorun olmaz.

Memeden bırakın hazzı almayı, dokununca bile çok rahatsız oluyorum ben.Bıraksa diye kendimi öyle sıkıyorum ki, iyi bee yemedik diye bırakıyor eşim. Çok rahatsız oluyorum yaa. Dokunulmazlığı olsun isterdim. Üzgünüm, derdimden derdinize çözüm önerisi sunamadım 😢

Memeden bırakın hazzı almayı, dokununca bile çok rahatsız oluyorum ben.Bıraksa diye kendimi öyle sıkıyorum ki, iyi bee yemedik diye bırakıyor eşim. Çok rahatsız oluyorum yaa. Dokunulmazlığı olsun isterdim. Üzgünüm, derdimden derdinize çözüm önerisi sunamadım
Hadi ya.. Ben hamilelikten önce haz aliyordum şimdide sanki süt gelir olmaz düşüncesiyle dokundurtamiyorum.

Hadi ya.. Ben hamilelikten önce haz aliyordum şimdide sanki süt gelir olmaz düşüncesiyle dokundurtamiyorum.
Hamilelikten önce haz almıyordum ama bu kadar rahatsız da olmuyordum. Emzirme olaylarından sonra çoook soğudum. Oğlum 14 yaşına geldi. Halen memelerimi eşime sunamadım. :KK43:

Yanlış yazılan yorumlar var. İlişki doğumu tetiklemez. Aksine son haftalarda seks yapmak doğumu kolaylaştırır; fakat meme emilmesi kesinlikle yasak. Doğumu başlatabilme durumu oluyor. Biz hamileliğimi öğrendiğimizden beri meme emme ve oral seksi bıraktık. Hem meme tehlikeli hem de vajinada da bazen koku va olabiliyor çekiniyor insan. Doğum sonrasına saklayın. Seks yapmaktan çekinmeyin ama mutlaka yapın hatta 😍 çünkü doğumdan sonra da sekteye uğrıycak aranız daha fazla açılmasın bence seks anlamında.

Yanlış yazılan yorumlar var. İlişki doğumu tetiklemez. Aksine son haftalarda seks yapmak doğumu kolaylaştırır; fakat meme emilmesi kesinlikle yasak. Doğumu başlatabilme durumu oluyor. Biz hamileliğimi öğrendiğimizden beri meme emme ve oral seksi bıraktık. Hem meme tehlikeli hem de vajinada da bazen koku va olabiliyor çekiniyor insan. Doğum sonrasına saklayın. Seks yapmaktan çekinmeyin ama mutlaka yapın hatta çünkü doğumdan sonra da sekteye uğrıycak aranız daha fazla açılmasın bence seks anlamında.
Memenin emilmesi erken doğuma mı.... ilk kez duydum , açıklamasını biliyormusunuz?

Yanlış yazılan yorumlar var. İlişki doğumu tetiklemez. Aksine son haftalarda seks yapmak doğumu kolaylaştırır; fakat meme emilmesi kesinlikle yasak. Doğumu başlatabilme durumu oluyor. Biz hamileliğimi öğrendiğimizden beri meme emme ve oral seksi bıraktık. Hem meme tehlikeli hem de vajinada da bazen koku va olabiliyor çekiniyor insan. Doğum sonrasına saklayın. Seks yapmaktan çekinmeyin ama mutlaka yapın hatta çünkü doğumdan sonra da sekteye uğrıycak aranız daha fazla açılmasın bence seks anlamında.
Ya emzirme sürecinde ne olcak 2 sene düşünsene süt geldiğini 2 sene sadece bebek mi emcek 🙃🙃
Hamilelikte devam edenlere ozeniyorum ya bana orası kapanmış gibi geliyor :stop::KK48:

Ya emzirme sürecinde ne olcak 2 sene düşünsene süt geldiğini 2 sene sadece bebek mi emcek
Hamilelikte devam edenlere ozeniyorum ya bana orası kapanmış gibi geliyor

Bu durum beni de uzuyor 😅 keske bir ayari olsa bebek emdiginde sut babasi emdiginde bir sey gelmese 🤪

Sıkıntı yoksa dr yasak koymadıysa devam edebilirsin. Hamilelikte cinsellige ara verilir diye Bir sey yok.
Saydıkların da serbest :KK66:

X