Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

İnşallah hamilesinizdir dün ben bir test yaptım ama sonuca hiç güvenemedim. Hayırlısı

Canım benim reglin 2. Günü ölcüldü 7.88 fsh sınıra yakın dimi ? Prolaktinim biraz yüksek o mu bozdu diorum

Canım benim reglin 2. Günü ölcüldü 7.88 fsh sınıra yakın dimi ? Prolaktinim biraz yüksek o mu bozdu diorum
Canım biraz yüksek gibi Prolaktin etkiler mi bilmiyorum çünkü benim 4.98 çıktığında prolaktinim 38 çıkmıştı rezerv baktı mı sana?

Azze canım beni zahmet olmazsa listeden kaldırabilir misin? 20 ay oldu o topik senin bu topik benim geziyorum. Şurda batı ağustos görünce gözyaşım pıt hala tık yok bende

Azze canım beni zahmet olmazsa listeden kaldırabilir misin? 20 ay oldu o topik senin bu topik benim geziyorum. Şurda batı ağustos görünce gözyaşım pıt hala tık yok bende
Canım benimm bende aynı yollardan geçtim biliyorum çok zor her ay o regl gününü beklemek ama inancını asla kaybetme olur mu. Vakti geldiğinde mucizen sana gelcek ❤

Selamun aleyküm guzel anneler anne adaylari ve anne olmayi isteyen bekleyen guzel melekler bende hamilelik planlayanlardanim sizlerden destek almak istiyorum psikolojik olarak banada yardimci olur musunuz kizlar benim 1 kizim var 4 yasinda 2ciyi dusunjyoruz ama esim subat mart gibi dusuneljm diyor kolay hamile kalan biri degilim kafam allak bullak banada bi akil verin he kizlar inanjn ihtiyacim var 26 yasindayim mayis 94 dogumluyum

26 yaşında ikinci çocuğu düşünen sen, 30 yaşında ilk çocuk için erken mi acaba diye düşünen ben.
Geç kalmışım be yaa

26 yaşında ikinci çocuğu düşünen sen, 30 yaşında ilk çocuk için erken mi acaba diye düşünen ben.
Geç kalmışım be yaa
Erken evlendjm malum zaten kolay hame kalan biri degilim 27 yasina gircem mayista e kalsam hame 28de alcam kucagima allah nasip ederse tabi belli bir yastan sonra kafam kaldirmaz 2.ciyi o yuzden dusunuyorum

Merhaba kızlar 26 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyorum. bende pco var ve maalesef kiloda var.Ciddi bir adet düzensizliğim yok şükür,2 ileri 2 geri işte.2aydır ovulasyon testi yapıyordum her gün fakat hiç yumurtlamam olmadı.Testlerde hiç çift çizgi göremedim.Bu ay yapmıycam dedim.Ve bir gün kafama esti yaptım çift çizgi, hemen 3 gün değerlendirdim.Üzerinden 8 gün geçti ve adetim 1 gün gecikti.2 gün göğüs uclarımda ağrı oldu.Daha önce 1 kere daha başıma gelmişti.Hafif kasık sancısıda oldu ama adetmi olucam kestiremiyorum.Hamilelik testi için erkenmi sizce ne yapmalıyım.Uzun oldu kusura bakmayın.İnanılmaz heyecan ve korku doluyum.Umarım hayırlısıyla bizim ve isteyen her kesin evladı olur.

Yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçmiş çıkabilir aslında eger elinizde bol test varsa yapın ama yoksa bir iki gün daha bekleyin bence yaparsanız da haber verin inşallah olumlu olur

Yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçmiş çıkabilir aslında eger elinizde bol test varsa yapın ama yoksa bir iki gün daha bekleyin bence yaparsanız da haber verin inşallah olumlu olur
emin olmak adına beklemeye çalışıyorum hala adet olmadım ama ümitlenmeye de korkuyorum açıkcası.Yapınca yazıcam inşallah

Nerde çekilmiştin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…