Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
senin de ben dün de yapmıştım o zaman da hafif vardı bugün de yine hafif çizgi görünce emin oldum. Her test hakkında şikayet var ama bu bütün testlerin bozuk olduğu anlamına gelmiyor bence. Ben inanıyorum Allahın izniyle güzel sonuçlar alırız ikimiz de

Ayy hadi inşallah predictör early için sağlam şikayet var ama ben bu günkinden emin olamadım hala ama bakalım kısmet. Yarın kaset testle denesem mi tekrar yoksa biraz daha bekleyip mi yapsam bilemedim

Ayy hadi inşallah predictör early için sağlam şikayet var ama ben bu günkinden emin olamadım hala ama bakalım kısmet. Yarın kaset testle denesem mi tekrar yoksa biraz daha bekleyip mi yapsam bilemedim
o testi bilmiyorum.ben kaset testle de hafif gördüm sanki.sen de benim gibi sabredemiyorsan yarın yap :)

o testi bilmiyorum.ben kaset testle de hafif gördüm sanki.sen de benim gibi sabredemiyorsan yarın yap :)

Oğlumda adet günü yapmıştım net çizgiyi görmüştüm sonra kan tahliliyle işi bitirmiştim ama silik çizgilerin yabancısıyım eşim normal test almış belki sabah tekrarlarım bakalım artık sabrıma göre. Sen kaset testini bir atar mısın bana da bakayım?

ilki dünün yani 5 gün kala normal test diğerleri bugün erken gebelik testi.benm ön kameram çalışıyor bir tek anca bu kadar çekti.bazı arkadaşlar burda göremediler sen de göremeyebilirsin belki :)

Eklentiler

• _20201117_184316.JPG
    75,7 KB · Görüntüleme: 49
  • _20201118_170003.JPG
    114,5 KB · Görüntüleme: 39
  • _20201118_165914.JPG
    134,1 KB · Görüntüleme: 48
ilki dünün yani 5 gün kala normal test diğerleri bugün erken gebelik testi.benm ön kameram çalışıyor bir tek anca bu kadar çekti.bazı arkadaşlar burda göremediler sen de göremeyebilirsin belki :)

Senle benim durum aynı ya. Bakalım kesin sonucumuz ne çıkacak? Allah ım hayırlısını versin inşallah. Belirtin var mı? Bende var bir şeyler de oğlumda hiç belirti farketmemiştim süpriz olduğu için o yüzden belki de her şeyi belirtiye yoruyorumdur bilmiyorum.

aynen hayırlısı olsun inşallah ben de merak ediyorum.belirti olarak 5 gündür çok gazım vardı ama bugün azaldı hala şişkinlik var tabi.onun dışında bel ağrım var biraz.başka da yok galiba ama adet belirtisi de olabilir diye çok kafa yormuyorum belirtilere.senin belirtilerin neler?

Benim birkaç gün önce inanılmaz bir ayak üşümem vardı. Gazım vardı çok şu an biraz azaldı. Kasıklarımda yanma gibi bir ağrı var. Şu anda da aynı adet sancısı gibi karnım ağrıyor çok ilginç. Bel ağrım yok benim. Bariz net belirtiler değil bana göre de o yüzden bende araftayım hayırlısı diyorum. Adet de olabiliriz sonuçta. Allah hayırlısını versin. Gerçi benim yarın daha 21.günüm adetime daha var.

belki de oluşma yerleşme vardır ondan ağrı yanma yapıyordur.net belirti diye bir şey yok zaten.regl ve gebelik belirtisi aynı oluyo. kimisinde oluyor kimisinde olmuyor.evet regl de olabiliriz amin inşallah hayırlısı olur

Oğluma kardeş olur inşallah bakalım haberleşelim net sonuçları mutlaka.

Kızlar yerleşme kanamasında normal hafif kahverengi gibi akıntı mı olur, yoksa daha fazla miktarda mı akıntı olur? Kişiden kişiye de değişir gerçi ama fikir edinmek için soruyorum. Bir de yerleşme kanaması regl den kaç gün önce olur?

reglden bir kaç gün öncede olabilir regl günü de olabilir. kahverengi leke bir gün sürüyorsa ya da 2 gün az miktarda sildikçe geliyorsa yerleşmedir. az miktarda açık pembe de yerleşme kanaması sayılıyor. ama kırmızıya dönerse miktarı artarsa reglidir.iki gün kahverengi leke görüp sonra kırmızıya dönenler de oluyor. sökülmeyle alakalı. karışık işler

Anldım teşekkr ederm benm bat 23 kasımmış dun hafif kahverengi akıntı gelmiş ondan sordumda. Dun akşam 5 gun vardı regl me. Teşekkür ederim

Anldım teşekkr ederm benm bat 23 kasımmış dun hafif kahverengi akıntı gelmiş ondan sordumda. Dun akşam 5 gun vardı regl me. Teşekkür ederim
o zaman bugün devam etmezse ya da az miktar da olursa yerleşmedir inşallah. yumurtlamanın üzerinden 10 gün geçtiyse test yap bence.rica ederim

o zaman bugün devam etmezse ya da az miktar da olursa yerleşmedir inşallah. yumurtlamanın üzerinden 10 gün geçtiyse test yap bence.rica ederim
Şimdi baktım çok az daha geldi. Regl için çok erken hiç 5 gun önceden olmamıştım eğer regl ise. Netten test siparşi verdm gelince yapacagım çok teşekkürler. İnşallah regl değildir ya da kötü bir şey. Teşekkür ederim tekrar

inşallah değildir ama öyleyse de sıkma canını diğer ay devam rica ederim hayırlı günler

Biri yazmıştı hamile kalan. onda mesela adet olacaksa alt karın komple ağrıyormuş. Hamile olduğu ayda sadece tek taraflı kasık ağrısı varmış. Benimde bugün başladı kasık ağrılarım

CİDDİ MİSİNİZ BENİMDE 2 GÜNDÜR AKŞAMLARI AYAKLARIM DONUYOR İKİ ÇORAP PATİK GİYİYORUM BANAMISIN DEMİYOR SICAK SU TORBASIYLA OTURUYORUM BİRDE BİR MİĞDE AĞRISI YANMASI BULANMASI KARIŞIK BİR ŞİŞKİNLİK VAR ÇATLAYACAĞIM SANDIM ZORLA UYUDUM GECE BEL AĞRIM YOK BENİMDE ADETİM DÜN VE BUGÜN GELMESİ GEREKİYORDU HENÜZ GELEN GİDEN YOK DÜŞÜNMEK İNSANI YORUYOR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…