Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba septum operasyonu için nerde ne kadar ödediniz bende araştırıyorum şu an

Kızlar sizde ovulayon zamanı ağrı olıyor mu hissediyor musunuz yani? Bende şişkinlik ve ağrı oluyor ama çatladığı zaman mı oluyor yoksa sonrasında mı tam çözemedim

Çok geç gördüm ama ben de tekrarlayan düşük yaşadığım için ege üni son düşüğüme genetik yaptı eşimle bana da dosya açınca genetik testi istedi aylar sonrasına randevu veriyor ancak biz zaten ara vermek istedik bir süre o yüzden bizim için sorun değil, ama daha önceki 2 düştüğümde Alsancak ta özel lab da yapılmıştı eşimle benim genetiği ize de tepecik eğitim ek binada genetik var o yapmıştı, orası daha yakın zamanda randevu veriyor yaptırmadıysanız o da aklınızda olsun ama benim tüm işlemlerin eg e üni old için orda devam ediyorum. Sizin kaç düşüğünüz var acaba tüp bebek yaptınız mı

Ayrıca hem ege üni hem tepecik 2 veya 2 den fazla adüşüpünüz varsa ya da hem düşük hem kimyasal gebeliğiniz varsa bu testleri ücretsiz yapıyor, umarım yaptırabilmişsinizdir

Benimde içimde bir kuşku belirdi yine. Şimdi en ovulasyon takibi yapıyorum ve piki evet görüyorum. ama bende akıntı olmuyor kızlar. okuduğum kadarıyla da bu akıntı sperm hücrelerini tüplere taşıyormuş kolaylıkla ulaşmasını sağlıyormuş . E bende akıntı olmayınca bu iş olmuyor mu yada zor mu olıuyor yani!!

Kızlar civanperçemi kullanıpta hamile kalan var mı acaba? Ya da cevrenizde bu şekilde hamile kalan birileri?

Bir oğlum var ama ikincinin isteği beni ne hallere soktu halbu ki yeni yeni deniyoruz kör olcağım bakmaktan artık bir yardım edin adete 6 gün var predictör early testiyle yaptım. Şimdiden teşekkür ederim

Var canım çok yeni belli ki bir kaç gün sonra yeniden yap daha çok koyulaşsın benim de böyle çıktı 4 gün var

Var canım çok yeni belli ki bir kaç gün sonra yeniden yap daha çok koyulaşsın benim de böyle çıktı 4 gün var

Hay ağzın bal yesin ya ben teste çok güvenemedim dünyanın parası aslında ama hakkında çok şikayet var. Hala çok kararsızım var mı yok mu konusunda ama bu gün 20.günümdü en az 6 günüm daha var en iyisi beklemek olacak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…