Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim camımm. Ben ilk kez ovulasyon testi denedim. Ve çok koyu olmamıştı yine de değerlendirmiştim o günü ertesi gün tekrar yaptığımda silikleşmişti yani benim tam koyulaşma olmadan pik yaptı yumurtalıklarla hormonlarla ilgili bi problemim yoktu. 5-6 aydır deniyordum daha öncesin de kürtaj oldum. En son ovulasyon testiyle denedim çok şükür rabbim nasip etti. İnşallah rabbim sana da nasip etsin tez vakitte❤ ben test aldığım yere sordum bana daha olmamış devam et demişti. Ama ben ailemin yanına gittim bi hafta kalmaya daha ne test yapabildim ne de ilişki oldu. Hatta cok canım sıkılmıştı. Ama meğer olmuş

Ya işte nasip olacak ya tek iliskiyle bile olur, maşallah bende yumurta tembelligi var biraz, 4 aydir deniyoruz her ay net pik görürken bu ay net olmadi nedense, cok da iyi degerlendirdik ama bakalim bikac güne bat gelmis olcak hayırlısı artık

Ümidini kaybetme hiç bi zaman. Benim de tiroidim çok yüksekmiş. Hamileliğimden sonra öğrendim hala daha düşürmeye uğraşıyorum. Tiroidim yüksek olmasına rağmen rabbim nasip etti. Sen yeter ki inan çokca dua et

Ay ne güzel valla yine maşallah haklısın Allah ol dedikten sonra ne olmaz ki.. Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin hepimize

Merhaba arkadaşlar ben de 1 yıldır bekliyorum minnoş bebemi ama olmuyor . Bat 5 Kasım ama adete 5 gün kala kahverengi lekelenme oldu bugün de silik şekilde peçeteye geldi ara ara kasık bel ağrısı oluyor . Bir de adetime 10 gün kala göğüs ağrısı başladı çok fena normalde 2-3 gün kala olurdu bilmiyorum inşallah yerleşmedir. Allah isteyen herkese nasip etsin olanları da sağlıkla kucaklamaya

Ayy kuzummm hamılemsnn smdi gördm cok sevındım buraya kayıt olunca ılk senın gonderini görmstm cok swvındım canım kac aylıkk oldu

benimde gözlerim hep deli gibi sohbet ettiğim sizi arıyor
çok şükür canım herşey yolunda 14+6 oldu kuzum sen napıyosun nasılsın
Oo maşallahh iyiyim çok şükür 27 haftalık olduk bizde inşallah darısı tün isteyenlerin başına. Karantina zamanları hep burda sohbet muhabbet ettik valla aile gibi olmuştuk

Oo maşallahh iyiyim çok şükür 27 haftalık olduk bizde inşallah darısı tün isteyenlerin başına. Karantina zamanları hep burda sohbet muhabbet ettik valla aile gibi olmuştuk
Maşallah kuzum rabbim isteyen herkese nasip etsim inşllhhh

Kızlaaaaaar nasılsınız uzun zaman oldu ne çok şeyimizi paylaştık acaba bu ay olacak mı derken çoğumuz anne adayı olduk bile rabbim geride kalan isteyen tüm herkese nasip etsin inşallah nasil gidiyor hamilelikler bebişler nasıl Azze bebişin cinsiyeti ne hayırla kucağımıza alalım hepimiz

Ahh bu topikte ne dertler paylaştık o zamam imkansız geliyodu şuan bebeğimin hareketlerini hissediyprum çok şükür ❤ kuzum en son 13.hafta da gittim erkek dediler pazartesi randevum var

Ahh bu topikte ne dertler paylaştık o zamam imkansız geliyodu şuan bebeğimin hareketlerini hissediyprum çok şükür ❤ kuzum en son 13.hafta da gittim erkek dediler pazartesi randevum var
Ay gerçekten ya yok sarı akıntı geliyor yok akıntımız gelmiyor neler nelerşükürler olsun rabbime oyyy yerim ben onu hadi gözün Aydın kuzum benim

Ay gerçekten ya yok sarı akıntı geliyor yok akıntımız gelmiyor neler nelerşükürler olsun rabbime oyyy yerim ben onu hadi gözün Aydın kuzum benim
Ya kuzum senin resmen doğum gelmiş kapıya 30. Haftaya girmişsin zaman ne cabuk gecti

Ya kuzum senin resmen doğum gelmiş kapıya 30. Haftaya girmişsin zaman ne cabuk gecti
Aynen vallaha ya şişmeye başladık valla nerdeyse 10 kilo aldım valla kızlar asıl kilo 2. Trimesterda alınıyor bana hep derlerdi ben yok ya benim bünyem almıyor derdim ama hamilelikte öyle olmuyormuş maşallah su içseniz yarıyor

Allah razı olsun canım sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah ❤ şuan düşününce o günleri ne streslydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…