Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her gün bir tatlı kaşığı verebilirsin canım. Neredelerdesin konuşmadık ne zamandır
Yaaa kafam bunaldı artık buraya takilmaktan sürekli farklı şeyler okuyorum sitrese girdigimi fark ettim. Yani bende olmayan bir sıkıntıyı bile acaba bende de varmı demeye başladım. Birazda uzak durayım bu konudan istedim kafam rahatlasın istedim o yüzden girmiyorum pek artık. Şimdi eşimin sperm testini yaptırdık bir sıkıntı yok dedi doktorlar ama kendi doktorumuza cuma günü gideceğiz. Ben her ihtimale karşı alayım dedim bu keçiboynuzu öyle işte bende yeni âdeti mi bekliycrm bar 29 Ekim :/:/:/ sen nasılsın

İyi yapmışsın canım ben de topiklere pek girmiyorum, tüm zamanımı alıyor yoksa. Özelden birkaç arkadaşla konuşuyorum sadece.
Ben bu ay aşılamaya başladım iğne vuruyorum şuan bakalım 10 gün içinde aşılama yapılacak inşallah bir sıkıntı olmazsa

Bende işte cuma günü gideceğimya onu talep edeceğim. Maliyeti ne kdar tutuyor canım aşılamanın

Bende işte cuma günü gideceğimya onu talep edeceğim. Maliyeti ne kdar tutuyor canım aşılamanın
Canım 1900 aşılama dedi ama indirim yapacaklar sanırım, ilaçlara rapor çıkartacaktı ben istemedim üzerimde görünmesin diye, arkadaşımdan aldım biraz indirim yaptı o da 900 tl tuttu canım. Çatlatma iğnesi de alırım büyük ihtimalle o da 130tl civarında. Rapor çıkarttırırsan çok daha uygun olur bunlar.

Rapor çıkartmak için şimdi birde memografi istiyorlar yaa herşeyi hazir ettim bunu da yeni talep ediyorlar. Ama benim Zaten bir çocuğum olduğu için sanırım devlet karşılamıyor

Rapor çıkartmak için şimdi birde memografi istiyorlar yaa herşeyi hazir ettim bunu da yeni talep ediyorlar. Ama benim Zaten bir çocuğum olduğu için sanırım devlet karşılamıyor
Kuzum onu hiç bilmiyorum doktor direk hemşireye rapor çıkaralım ilaçlar için dedi memografi falan çekmediler yani

He ben devlete gittim bu şekil denildi. Tüp Bebek öncesi işte aşılama vs için. Sen özele mi gittin direk
Özel canım direk tüp bebek bölümüne gittim. Aslında ilaçlara rapor çıkarma prosedürlerinin aynı olması lazım. Çünkü eczaneyi ilgilendiren bir durum rapor kontrolü. Ha devlet ha özelde çıkmış farketmiyor

Bende olmadı aşılama yaptırcam ya rapor çıkartırız gerekirse Zaten rapor için istenen evraklar hepsi hazir limizde var cuma gideceğim doktora bakalım ne diyecek

Bende olmadı aşılama yaptırcam ya rapor çıkartırız gerekirse Zaten rapor için istenen evraklar hepsi hazir limizde var cuma gideceğim doktora bakalım ne diyecek
İnşallah biran önce başlarsın canım insan sürece girince en azından biraz dha rahatlıyor.

Konu açılalı baya olmus ama ayni dertteyim 16 günlük gecikme yaşıyorum .hsg cektirdim tupler açık dendi. 14. Gun kanda negatif çıktı. pozitife donme ihtimali varmı bilmiyorum 4 yıldır yapmadığım sey gitmedigim doktor kalmadi adet düzensizliği haric baska problem bulamıyorlar

Yumurtaların kaliteli gelişip çatlıyor mu canım ? düzensizlik genelde yumurta problemleri ile ilgili oluyor çünkü

Yumurtaların kaliteli gelişip çatlıyor mu canım ? düzensizlik genelde yumurta problemleri ile ilgili oluyor çünkü
Klomen artı catlatma ignesi oldu ilkinde catladi olmadı 2. Ayinda 14 adet yumurta gelisti ama çatlamadı pko yok diyor doktor ama ben regl olmaya basladigimdan buyana hep gecikme yaşıyorum

Kızlar merhaba 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum ilk atacağım fotoda koyu olan dünkü diğeri bir önceki sonradan ekleyeceğim diğer resimde bugünki benim kafam karıştı ya

Eklentiler

• 46175CDA-04FB-4E97-B0C0-105E65A45AA1.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 62
  • F62E6BE8-51CA-4ABC-B4DF-827D9D9CAA13.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar merhaba 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum ilk atacağım fotoda koyu olan dünkü diğeri bir önceki sonradan ekleyeceğim diğer resimde bugünki benim kafam karıştı ya
kafan karışmasın canım sonuç itibariyle hanüz pik olmaımş. Yapmaya devamet. sıvı alımına ve saatlerde dikkat et belki ondan koyuluklarda dalgalanma olmuştuır.

Sevgili Azze merhaba. Gebeliğin hayırlı olsun güzelce ilerlesin sağlıkla kucağına al insallah. Bugün bi arkadas senin hamile kaldığın ay ovulasyon testlerinin tam pik yapmadığını söyledi. Bende de aynı durum söz konusu. Senin yumurtalıklarınla hormonlarinla ilgili bi sorunun var mıydı? Hep bu şekilde mi oluyodu testler ve ne kadar süredir gebelik istiyodun? Beni aydınlatırsan cok sevinirim
benm sat 4 ekim ve 19unda test koyulasti ama tam pik degildi, bir de 23ünde koyulasti ama ben 19undan hemen önce yoğun akıntı ve kasık ağrısı yaşadığım için 19unu baz alıyorum yumurtlama olarak. Bu aydan umudum yoktu yumurta iyi gelişse güzel bir pik olurdu diye düşünüyodum ama seni duyunca bi umutlandim açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…