Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gectiğimiz ay ovulasyon testı yapmadan yumurtladığım günü bildim, doktora soyledım cumartesı yumurtladım diye, baktı evet yumurtlamıssın dedı amaaa elde var sıfır
Eşinle durumuyla ilgili bilgi sahibi misin benimde öyleydi sorun eşimden ötürüymüş meğerse yumurtlama olsa da ne fayda

Evet sabit canım üstteki alttan ikinci dün en alttaki bugün diğer tek olan da bugün sabah 10 da yaptım
Canım genelde pkoda böyle oluyor diyorlar ama o genelde düzensizlik de yapar. Yani pike en yakın bugün gibi görünüyor bence değerlendir ne olur ne olmaz. Yarın da aynı saatte yap ya da böyle koyulaşır gibi olduğunda 12 saatte bir yap yakalayamıyor olabilirsin arkadaşım dediği gibi. Çok hızlı pik olup çatlıyor da olabilir uzun sürmüyordur. Yarın bakalım doktor ne diyecek söylersin koyu gördüm ovulasyonda dün ama çok koyu olmuyor hiç diye tam gününe göre test yapar belki anlamış olursun onun pik olup olmadığını hem

Bilmiyorum reglim falan düzenli hormonlar sa normal ama var mı bilgim yok yarın belli olacak...
Aa doğru canım cumartesi gitcem demiştin, ben ara ara yaptım ovülasyon hiç bir zaman çok koyu olmuyor aynı böyle, sonra öğrendim ki pko görünümü var aydan ayda değişiyor benim yani,doktora muhakkak sor çünkü sen sormadan söylemiyorlar normal gördükleri için bu durumu her 3 kadından 1 i pko zira hep beslenme hayat tarzı ah ahh inşallah çıkmaz senin hiçte sevmem böyle bende vardı sende de olabilir demeyi ama tecrübeme dayanrak söyledim

Bilmiyorum ki gece bi daha yapıcam bakalım nasıl çıkacak yarın ultrasonda anlar doktor zaten büyüyor mu çatlamış mı

Olabilir canım bilmiyorum ben de ilk kez giricem ultrasona bi de pko çıkar artık her gittiğimde ayrı bi macera

Hayır oluyor ama lh yükselmesi kısa sürdüğü için sen yakalayamıyorsun ama tabi yarın doktor sana söyleyecek ne durumdasın belki daha çatlayacak duruma gelmedi zaten
Olabilir canım valla benim de kafam karıştı bütün gün kasığım ağrıdı eve geldim test silik

bence catlamis canim, herkeste o kdr uzun sure yuksek salgilanmk zorunda degil
Bilmiyorum ki kuzum valla anlamadım gitti bişey yarın doktorda her şey belli olacak dün gece koyuydu baya uygulama yüzde 77 gösteriyordu gece yüzde yüz olup sabah düşmeye mi başladı yoksa iyice büyümeden çatladı mı yoksa dalgalanma birden mi koyulaşcak anlamadım

Canim bence uygulama da oyle gosteriyorsa catlamis olma ihtimali yuksek, gecem ay da belki pik kisa surdugunden yakalamayadin, tum bu aklindaki sorulari doktorunla paylas canim yarin, ustunde dusunup daha da karmasiklastirmayalim biz kndimizce

Canım 4 gibi kahve filtre içmiştim ondan önce de 600 ml kadar su içtim bi daha bişey içmedim işte 7 de test yaptım
Sabah bi tekrar yap bende bi kere sabah yaptım pike yakındı aksam daha silikti ama sıvı almıstım, ertesi gün tam piki görmüştüm

Sabah bi tekrar yap bende bi kere sabah yaptım pike yakındı aksam daha silikti ama sıvı almıstım, ertesi gün tam piki görmüştüm
Benim normalde 2 gün daha var takvime göre bakalım kuzum yarın allahtan bakcak doktor tam net cevabı alırım yarın

Canim bence uygulama da oyle gosteriyorsa catlamis olma ihtimali yuksek, gecem ay da belki pik kisa surdugunden yakalamayadin, tum bu aklindaki sorulari doktorunla paylas canim yarin, ustunde dusunup daha da karmasiklastirmayalim biz kndimizce ☺
Bilmiyorum kuzucum ya testi satan kadınlar da koyulaşmadan sonra silikleşince devam edin teste diyor koyulaşır diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…