Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen sperm sağlıklıysa yaşar ama sağlıklı değilse kalmayabilir dediğin gibi amaan bu işin içinden çıkılmaz

Hemen yaptırmak mi gerekiyor yoksa bir dahaki aya mi kaldı acaba bilmiyorum da catlatma ignesi yapacağımız ay adetliyken mi gidiliyor acaba
Siz bu yumurtlama donemını degerlendırın, eger adet olmazsanız 15 gune kadar, muhakkak gıdın cunku oncekı ay da adet gormedım dedınız, adet sokturucu verır, hormonlara bakar, yumurta gelısıtırcı takviye yapıp 2 3 gune bır kontrol eder gelısımını

hormon testi yaptırmış mıydın canım sen ?

Geçmiş olsun tekrardan. Benim durum da kötü çünkü bağırsakta falan da yapışıklıklar var gibi görünüyor demişlerdi. Ama daha önce gittiğim doktorum yani gebe kalmayı zorlaştırabilir ama ilişki var sadece bu buna neden olur diyemeyiz demişti. Bazen sezaryende bir bakıyoruz karnın içi her yer çikolata kisti, ama hiç uğraşmadan hamile kalmış. O nedenle moralini bozma demişti. Normalde 1 yıl korunmadan gebelik olmazsa doktora gidin deniliyor ya, o bizde 6 ay oluyor işte sadece ona dikkat edin gecikmeden gidin bence, tıp çok ilerledi birçok teknik var. Yaşınız da genç ama kist tekrardan ilerlemesin kaliteyi bozmasın diye fazla beklememek iyi olabilir. Güzel haberler gelsin gerek kalmasın İnşallah.

aşılamada direk yumurtanın içine koyuyor ya sanırım ondan canım spermin işini kolaylaştırmış oluyo biraz. 20 dk o zaman en az yatmak lazım ilişkiden sonra
Bi de sperm testi yaptırdıysanız, orada sıvılasma süresi yazıyor, o dk ya göre beklemek gerek diyodu birisi Bı topıkte..

Bi de sperm testi yaptırdıysanız, orada sıvılasma süresi yazıyor, o dk ya göre beklemek gerek diyodu birisi Bı topıkte..
sperm testi yaptırdı eşim ama yüzdeyi hiç bilmiyorum yarın hastaneye gidince çıktı alacağız doktor her şey iyi dedi ama e nabıza düşmedi sonuçlar malesef

sperm testi yaptırdı eşim ama yüzdeyi hiç bilmiyorum yarın hastaneye gidince çıktı alacağız doktor her şey iyi dedi ama e nabıza düşmedi sonuçlar malesef
Sıvılasma suresıne gore ayakları havaya dıkme suresini ayarla bi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…