Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ama benim gittiğim doktor çatlamayı kontrole gittiğimde çatlamış güzel 5 gün daha gün aşırı değerlendirin diyordu. Demek ki o günler de önemli diye kalmış benim aklımda.

Evet sabit canım üstteki alttan ikinci dün en alttaki bugün diğer tek olan da bugün sabah 10 da yaptım
Sıvı alımına dikkat ettin mi? Eğer fazla sıvı aldıysan ondan da silik çıkmış olabilir.

Etmiştim canım ama bilmiyorum yarın ultrasona gireceğim belli olur heralde
Evet yazmışsın zaten geç okudum orayı. Aynen neyse ki yarın doktora gidiyorsun aydınlanırsın orada bu merak uzun sürmeyecek.

İnşallah canım biraz stresliyim midem bulanmaya başladı
Hiç stres yapacak birşey yok ben Ocak ayından beri neredeyse her ay gittim. Hiç acı falan olmuyor sen olumlu ol, olumlu düşün, sonuçlar da olumlu çıkar inşallah canım.

Hiç stres yapacak birşey yok ben Ocak ayından beri neredeyse her ay gittim. Hiç acı falan olmuyor sen olumlu ol, olumlu düşün, sonuçlar da olumlu çıkar inşallah canım.
Kötü bişey deme ihtimali strese sokuyor canım bilmiyorum bakalım az kaldı sabaha hayırlısı inşallah

Canım ama benim gittiğim doktor çatlamayı kontrole gittiğimde çatlamış güzel 5 gün daha gün aşırı değerlendirin diyordu. Demek ki o günler de önemli diye kalmış benim aklımda.
İşte kuzum mucize gibi bir şey bu ne zaman olacağı da belli değil sonucunu çıkardım ben artık

Selam canım. Geçti o durum neyse ki. Tabii konuştum olabilir sıkıntı yapma dedi. Çok şükür ne koku ne bişey olmadı

Günaydıınnnn hatunlar

minseo gözümü açtım aklıma ilk senin dr kontrolün geldi Şu an "fingers crossed" modundayım. Bugün çoookkk rahat geçecek ve çok güzel haberler alacaksın inşallah kuzum Sakin ol, gerilme. Dualarım seninle

Merhaba kızlar bende bu ay femaraya basladim adetim biter bitmezde ovulasyonada basladim ilac.bitti 10.gun yumurtlama gordum ve 15.gun tekrar yumurtlama oldu resme bakarmisiniz ikisindede yumurtlama olmusmu

Eklentiler

• 20200918_122739.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 48
Görüşmem erkene çekildi şuan Dr kapısında bekliyorum dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…