Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beklemiyoruz ama surekli gunasiri iliski benim psikolojimi cok bozuyor, mumkun oldugu kadar yapiyoruz ama surekli aksatmadan yapmak cok zor geliyor bana...Yumurtlama dedigimiz gun pik gunu mu yoksa catlamayi mi kabul edecegiz

heh işte her nasılsa

Beklemiyoruz ama surekli gunasiri iliski benim psikolojimi cok bozuyor, mumkun oldugu kadar yapiyoruz ama surekli aksatmadan yapmak cok zor geliyor bana...Yumurtlama dedigimiz gun pik gunu mu yoksa catlamayi mi kabul edecegiz
çatlama çünkü yumurta ne kadar büyürse büyüsün çatlama olmazsa hamilelik olmaz

Evet hep ovulasyon pozitif cikiyor 3 , 4 gündür

Evet evet bi tane begenınce dıgerlerı de gelmesin diye zırh olusuturuyo hemen aaahh ahhh

kızceler merhabalar bayağıdır girmiyordum bende şu aralar beklenti içinde değilim kendimce karar aldım çocuk muhabbetini beyinden sildim anı yaşamaya çalışıyorum çünkü düşündükçe beklenti artıyor her ay sonrası hüsran o yüzden olumsuzlk yok kafalar relax :) sizlerde ne var ne yok yeni civcivler varmı aramızda

15 ay oldu, 2 kaybım oldu maalesef...Çocuğum yok...inşallah hepimiz kavuşuruz o mucizelere....
Kaybınız için çok üzgünüm, bilmiyordum deşmiş gibi olduysam özür dilerim. Genetik test vs yaptırdınız mı tekrarlayan kayıplar için? Pıhtılaşma falan var mı? Ne dedi doktorlar? Demek ki hamile kalabiliyorsunuz ama tutunmasını zorlaştıran sebepler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…