Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya kuzu ben de pandemide jilet yaptım. direk mantar oldum çünkü sürekki yapmak tahriş etti kuaför açılınca ağdayangittim rahatladım biraz
Hadi ya bana bi yan etkisi olmuyor allahtan aksine sir falan yapıştırın tahriş oluyor benim de

Kesinlikle senede bi kere saçımı kestiriyorum o kadar valla canım mahalle arası kuaförler de yapıyorlarmış

Canım yüksek değil yani gebeliğe engel olacak kadar yüksek değil takılma

Kesinlikle senede bi kere saçımı kestiriyorum o kadar valla canım mahalle arası kuaförler de yapıyorlarmış
Yaparlar insanların herşeyi para olmuş Rabbim o tür insanlarla allah korkusu olan kullarını karşılaştırmasın o tür kişilerin hiç korkusu yok ahirettide unutmuşlar

Sorunuz nedır tam olarak, yeni gördüm de

İlk gebeliğim öncesi 48 Di prolaktin ve dostinex tedavisi ile 9 a düştü sonra klomenle hamile kalmıştım. Ama o zaman çok stresli bir dönem yaşıyordum. İnşallah dediğin gibi olur normal değerlere döner. Daha önce emzirme dönemi yaşamış olmam etkili mi acaba? Sütten keseli 1 yıl oldu

Anladim haklisiniz beklicem bu ay o zaman sagolun gecen ayda yumurtlama olmayinca bu ayda boyle olunca telas yaptim

Canım o konuda bi fikrim yok ama bu hormonu her şey etkiliyor yani

Sagolun eczhnm gayet aciklayici anlatti femera kullandim ve bu ay yumurtam kiste donusmus sorum acaba erken gitseydim catlatma ignesi vurulurmuydu diyeydi ama bu aya ozguymus onumuzdeki aya bakacam artik 1 ay daha kaybettim

Sagolun eczhnm gayet aciklayici anlatti femera kullandim ve bu ay yumurtam kiste donusmus sorum acaba erken gitseydim catlatma ignesi vurulurmuydu diyeydi ama bu aya ozguymus onumuzdeki aya bakacam artik 1 ay daha kaybettim
Anladım cnm kiste donusen yumurtayı da kafana takma adetle bırlıkte atılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…