Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle çok geçmiş olsun, eşiniz en kısa sürede eski saglıgına kavusur umarım, cok iyi bi doktorla devam edin, yumurtaların kalıtesiz olup olmadıgını farazi bısekılde soyleme sı yanlıs geldı bana, evet yasınıza gore amh degerınz cok ıyı, ben 31 yasındayım 1,92 cıktı doktorum fena deıl dedı, asılama tedavısıne basladım ben de, nerde yasıyorsunuz, ankarada iseniz doktor tavsiyesinde bulunabılırım..

Kuzucum benim hiç ümitsizlipe kapılma Rabbim sanada hepimizede nasio etsin inşallah
İnşallah canlarım ama ben bu başlık ve topikte bir uğur olduğunu düşünüyorum, çok nadir araya kaynayan bazı gereksizler hariç kaç aydır takip ediyorum,çoğusu hamile kaldı bence bizde kalacağız nasıl olduğunu bilmiyorum ama olacakbilinmeyen bir şey söylemişim gibi birde allahım neyse zaten ya olur ya olmaz,

lh yüksek kuzum ondan sordum pcostan kaynaklı demek ki, yumurtan gereğinden fazla büyüdüyse kiste dönüşmüştür regl ile atılır canım büyük ihtimalle prolaktini de kafaya takma düzene giriyor 32 çok yüksek bi değer değil

yok kuzucum 27 yim bende :)
İyi yakınmışız, tamam yalnız değilim genelde burda ya 20 nin başlarında hanımlar ya da 35 üstü hanımlar var, bizim jenerasyon da hamilee kalamayan az var ya benim çevremde tek bir tane arkadaşım var, oda hamilee kalıyor ama düşüyor oda yine hamile kalıyor yani,

aynen canım aynı jenerasyonuz :) düşük sebebi belli mi peki ?

aynen canım aynı jenerasyonuz :) düşük sebebi belli mi peki ?
Siğil demiş doktor hip mi neyse eşinden bulaşmış öyle demiş doktor aklıma kötü kötü şeyler geliyor, eşine kimden bulaştı acaba kanser riski varmış biyopsi alacaklardı az önce o konuya bakıyordum hatta,

allah yardımcısı olsun canım kk dan bi arkadaş mı yaşamış ? inşallah kötü huylu değildir hpv virüsü lazerden bile bulaşabiliyormuş

12/24/36 saat içinde çatlar yumurta canım bekle bakalım çatlamak üzeredir. Kistin varmı peki senin
Ben yumurta buyutucu ilac kullandim sonra doktora gittim 24 mm dedi catlatma ignesi vermedi E2 testin dusuk dedi doktor bu kist dedi baskada yumurta yok dedi ve beni 3 gun sonra tekrar kontrole cagirdi ovulasyon testim 3 gundur pik kistlesen yumurta buyuk ihtimal sizce devam edeyimmi teste

allah yardımcısı olsun canım kk dan bi arkadaş mı yaşamış ? inşallah kötü huylu değildir hpv virüsü lazerden bile bulaşabiliyormuş
Yok canım kendim okuldan öğretmen arkadaşım, ay ne diyorsun bende yaptırdım lazer zaten lazerden sonra bozuldu benim adetlerim biliyor musun bir haltlık var bu lazerde kim ne derse desin,havuzlu evde de oturuyor oda geldi aklıma

lazer havuz hamam hepsi pislik yuvası valla ben hiç gitmedim lazere gitmem de havuza ayağımı dahi sokmam çok riskli benim teyzem havuzdan mantar oldu senelerce uğraştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…