Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keşke çatlatma iğnesi verseymiş. Çatlamamış kistleşmiş yumurtan. Ama onlarda adetle dökülüyor diye biliyorum ben canım.

Anladim bazilarinin 3 4 oluyomusta bi de catlama sorunu icin napilacak catlama ignesi bile ypilmio bana
3 4 kere yumurtlama olması imkansız 3 4 gün üst üste koyulup görülebilir ama ayrı ayrı zamanlarda yumurtlama görülmez onlar lh dalgalanmasıdır. bişey olmucak merak etme regli ile atacaksın sonra yeni yumurta gelişcek eğer doktor sana çatlatma iğnesi yapsa şuan kistler patlar ameliyatlık olursun kendiliğinden atacak vücut

kızlar ben gene durup düşünüp kafama taktım şimdi pco görüntüsü var ya bende, amh yaptırmadım bu zamana kadar. bu görünümde olunca amh yüksek çııkar bildiğim kadarıyla. benim düşükmüş gibi hiisediyorum ben, ama bi his bu sadece nedense konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba

Kızlar bence hepimizin düşünmemeye,akışına bırakmamaya ve kafaları rahatlatmaya ihtiyacımız var içimizde meditasyon yaptırmayı bilen ya da psikolog varmı azıcık rahatlatsa bizleri
en güzel meditasyon gözlerini kapatıp şükretmek sanırım beni en çok rahatlatan şey şükretmek ve mevlanın şu yazısı;
Kendine dair umutlarından asla vazgeçme.
Zor bir zaman geçiriyor olabilirsin. Her şey sana karşıymış gibi gözükebilir. Bir dakika bile sabrın kalmamış olabilir. İşte o nokta, her şeyin değişeceği noktadır. Hüzünler, sevince hazırlanman içindir. Hüzün, evini temizler, yeniye ve sevince yer açar. Hüzün, kalbindeki sararmış yaprakları temizler. Böylece artık yeni yeşil otlar açabilir. Hüzün kalbini kapladığı zaman rahat ol, yakında çok feraha ereceksin demektir.

iyiyiz canım şükür hamiş kalan yok bu ara heyecanla bekliyoz who is next diye, sen nasılsın :)

Evet ya duraklama dönemindeyiz maalesef şuan. İyiyim bende sizi takipteyim :)

canım ailende erken menapoz öyküsü var mı benim annem erken menapoza girdi mesela ama doktor fshı normal gördüğünden sanırım amh bakmaya gerek kalmadı vajinalde folikül saydırıcam senin bence sıkıntı olsa doktor söylerdi şu kadının canlı yayını dinlesene dün çok detaylı konuştular ,embriyologidilbozkurt hesabında

dinliyim canımcım bana da şey dedi doktor çok sayısa minik folikül var bu minik yumurtları gösteriyo sanırım ben çıkınca amh yaptirim mi dedim ben sana öyle bişiy yaptır dedim mü dedi o doktor bana hormon da bakmaya gerek yok ilişki sıklığım olmadığı iiçin iki günde bir dene dedi ama nerdeeeğğğğğğğğğğğ

Şükür ve dua her zaman dilimizde tabiki.. insanlar türlü türlü problemlerle uğraşırken bugünümüze şükretmemek olmaz.. bizimde elbet bir zamanımız var en doğru zamanda en hayırlı olanını Allah nasip etsin hepimizee

Kuaföre ağdaya yada lazere genital bölge için kesinlikle gidilmemeli her türlü enfeksiyona açık bir bölge sonuç olarak.. havuza gireceğime pis denize girmeyi tercih ederim.. Allah şifa versin...

eve gelince yemeği zor yiyoz 2 günde 1 ilişki diyorlar ovülasyon haftası zaten tam bi kaos geçiyor

Anladim peki ben erken gitseydim mesela 21 mm ken gitmis olsaydim catlatma ignesi vurulurmuydu yoksa yine E2 mi bakilirdi yine eger oyleyse E2 nasil yukselir yani bu benim gebe kalamayacagjm anlaminami gelio ilacta ise yaradi buyudu ama catlamadi yani tup bebek harici kalamazmiyim

Kuaföre ağdaya yada lazere genital bölge için kesinlikle gidilmemeli her türlü enfeksiyona açık bir bölge sonuç olarak.. havuza gireceğime pis denize girmeyi tercih ederim.. Allah şifa versin...
kesinlikle... kullanılmış siri eritip tekrar kullanan bile varmış

yaa ağda da mı riskli ee ne yapıcaz o zaman :)

canım o konuda pek bilgim yok Sohrab eczhnm karadenizkizi1982 biliyordur belki

yaa ağda da mı riskli ee ne yapıcaz o zaman :)
doktorlar en sağlıklısı jilet diyor ama işte bilmiyorum ben jilet yapıyorum venüsün jiletleri güzel ben kuaförden tiksiniyorum saçımı kestirirken bile midem bulanıyor kaşımı kendim alırım kaş almak için üstüme eğildiklerinde kusasım geliyor

ya kuzu ben de pandemide jilet yaptım. direk mantar oldum çünkü sürekki yapmak tahriş etti kuaför açılınca ağdayangittim rahatladım biraz

kesinlikle... kullanılmış siri eritip tekrar kullanan bile varmış
Aaa onu yapmayı nasıl başarıyorlarmış ilk duydum canım ben makyöz,üm aynı zamanda kuaförüm sadece manükür pedüküre girmedim hiç ağda kişiye özelde olabiliyor aynı agda istenmeyince adını yazıp kişiye özel saklanıyor tabi ben salonda çalıştım küçük kuaförlere ne gittim nede yöntemlerini bilirim evde kendi işini yapabilene tavsiye etmem her ay gitmesini boşuna para çöp oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…